Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: gimnazjum Znaleziono : 74 stron

http://varsovia.edu.pl/
Prywatna szkoła podstawowa Fundacji Varsovia
Prywatna szkoła podstawowa Fundacji Varsovia oferuje naukę w małych grupach, w dobrze wyposażonej, nowoczesnej szkole. Zajęcia odbywają się według autorskiego programu nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-10-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://atutszkola.pl/
Szkoła ATUT
Szkoły działają w ramach sieci na terenie całego kraju, gdzie od 11 lat w 21 miastach kraju realizowana jest edukacja począwszy od etapu gimnazjum, aż po etap policealny. W szkołach realizowana jest edukacja zarówno w trybie stacjonarnym jak też zaocznym. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2017-07-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ksz.edu.pl
KSZ - Krakowska Szkoła Zawodowa
Krakowska Zasadnicza Szkoła Zawodowa mieszcząca się w budynku Gimnazjum nr 48 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego zaprasza do bliższego zapoznania się z obecną oferta edukacyjną. Szkoła planuje nabór do klas w kilkudziesięciu różnych specjalnościach.
[Dodana: 2015-05-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.szkolyomega.pl
Szkolyomega.pl
W Centrum Edukacyjno-Dydaktycznym Omega z Łodzi możesz zapisać się do zaocznego gimnazjum, liceum ogólnokształcącego i szkoły policealnej. Sprawdź zasady rekrutacji już teraz na naszej stronie internetowej!
[Dodana: 2015-02-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://matfiz24.pl
Matematyka dla każdego - Matfiz24.pl
Masz problemy z matematyką? To żaden kłopot, bo jest Matfiz24.pl. Zobacz wideo tłumaczenia matematyki z zakresu gimnazjum i liceum. Procenty, potęgi, czy funkcje nie będą stanowić dla Ciebie kłopotu! Serwis dostępny w każdej rozdzielczości ekranu, w tym na telefonach komórkowych. Zapraszam - Marek Duda.
[Dodana: 2014-08-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://po-angielsku.com
Po angielsku
Strona dedykowana uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół średnich. Znajdują się na niej informacje jak pisać wypracowania po angielsku takie jak ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka, list czy rozprawka oraz ich przykłady.
[Dodana: 2014-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sklep.wsip.pl/
Księgarnia internetowa - sklep.wsip.pl
W sklepie Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych kupisz podręczniki i zestawy edukacyjne do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych oraz książeczki dla dzieci i e-booki. Znajdziesz u nas również zestawy zadań oraz repetytoria do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz nowej matury 2015.
[Dodana: 2014-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wsip.pl
Podręczniki szkolne - wsip.pl
Atrakcyjne ilustrowane boksy edukacyjne do wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz treściwe i przystępnie napisane zestawy podręczników do klas 4 - 6 szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych. Dodatkowe materiały dla nauczycieli - sprawdziany dla uczniów, karty pracy, materiały online.
[Dodana: 2014-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szkolaeuropejska.pl/
Prywatne gimnazjum łódź
Szkołą Europejska to placówka edukacyjna działająca na poziomie podstawówki, gimnazjum oraz liceum, która oferuje nauczanie w klasach z angielskim jako językiem wykładowym oraz naukę trzech języków na wszystkich etapach edukacji.
[Dodana: 2014-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gmtk.edu.pl
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej
Wydarzenia, historia miejscowości i szkoły. Działalność gimnazjum, dokumenty, galeria zdjęć, informacje o kołach zainteresowań.
[Dodana: 2013-09-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://podreczniki-marmag.pl
Książki szkoła
Dużo jest na rynku księgarń internetowych ale i tak trudno znaleźć w jednym miejscu cały komplet podręczników szkolnych? Jesteśmy chętni do pomocy gdyż mamy duży asortyment podręczników do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. W ofercie książki nowe i używane z rabatem do 50%. Warto sprawdzić naszą ofertę podręcznikową.
[Dodana: 2013-03-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zsz.jasnet.pl
zsz- zasadnicza szkoła
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, którą szkołę wybrać po zakończeniu gimnazjum, zapoznaj się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Nasza szkoła to nie tylko zasadnicza szkoła zawodowa, ale także technikum. W szkole zawodowej proponujemy kształcenie na kierunkach: górnik eksploatacji podziemnej, ślusarz, elektryk, fryzjer, krawiec, piekarz, cukiernik czy mechanik pojazdów samochodowych. Oczywiście to tylko nieliczne zawody, jest ich o wiele więcej. Każdy zn
[Dodana: 2013-01-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.prywgim5.krakow.pl/
Kraków gimnazjum
To prywatne gimnazjum dające uczniom możliwość rozwoju własnych zainteresowań. Gimnazjum dba również o rozwojową współpracę szkoły z rodzicami gimnazjalistów, nierzadko angażującymi się w plany szkoły. To gimnazjum w Krakowie, w jakim zawsze panuje życzliwa atmosfera.
[Dodana: 2012-09-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://efizyka.net.pl
Zadania z fizyki z rozwiązaniami
Strona poświęcona zadaniom z fizyki wraz z ich rozwiązaniami, na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Jeżeli rozwiązywanie zadań z fizyki sprawia Ci problemy, koniecznie musisz odwiedzić tą stronę.
[Dodana: 2012-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://leszekbober.pl
Leszek Bober, nauczyciel, autor: Fizyka. Zbiór zadań dla gimnazjum
Oficjalna strona Leszka Bobera a na niej publikacje, informacje o autorze, aktualności. Tu znajdziesz też wszystko o podręczniku: Fizyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Leszek Bober, doświadczony nauczyciel, absolwent IF UMCS, autor ponad 20 ksiażek i publikacji, ekspert MEN, egzaminator OKE, dwukrotnie odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.
[Dodana: 2012-08-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.korkimatematyka.pl
Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy
Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy, dla gimnazjalistów, licealistów, maturzystów (matura polska i międzynarodowa IB) oraz dla studentów.
[Dodana: 2012-02-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.megamatma.pl
MegaMatma: Baza wiedzy matemetycznej
Dzięki MegaMatmie, mówiąc żartobliwie - matma stanie się łatwa. Portal skierowany jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Nie wychodząc z domu, można przygotować się do lekcji, poznać rozwiązania zadań, nauczyć się do klasówki czy kolokwium.
[Dodana: 2012-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.siecigsm.pl
Telefon T-Mobile Gdańsk
Dzisiaj telefony komórkowe stały się już bardzo powszechne. Mnóstwo osób ma po kilka aparatów np. prywatny w Play i służbowy w T-Mobile i nikogo to już nie dziwi. Nikogo nie zdumiewa również, że już nawet uczniowie gimnazjum czy podstawówki mają swoje własne telefony. I to już nawet nie na kartę pre-paid, a na abonament. Dzięki temu i
[Dodana: 2011-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.szkolyatena.pl
Atena Szkoły z pomysłem!
Strona sieci szkół dla dorosłych. Oferuje kształcenie na poziomach: Gimnazjum dla Dorosłych, LO dla dorosłych (po gimn), ULO dla dorosłych (po zsz) oraz Szkołę Policealną. W Szkole Policealnej wiele atrakcyjnych kierunków, np: administracja, architektura krajobrazu, BHP, florysta, rolnik i wiele innych! We wszystkich szkołach nauka jest całkowicie bezpłatna. Brak opłat ukrytych. Wydajemy zaświadczenia do wszystkich urzędów. Możliwość kontynuacji nauki na uczelni wyższe
[Dodana: 2011-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.domnatrakcie.pl
Młodzieżowy Osrodek Socjoterapii nr 3
Strona Gimnazjum 110 oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 3 "Dom na Trakcie" w Warszawie
[Dodana: 2010-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA