Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: impregnat do drewna Znaleziono : 10 stron

https://www.sadolin.pl/
Sadolin
Sadolin to znany w całej Polsce i Europie producent środków, które służą do konserwowania, ochrony i dekoracji drewna. Środki te tworzone są na bazie wyjątkowych składników, które dobrane są zgodnie z długoletnią tradycją i przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Wśród wielu produktów znajdziemy między innymi impregnaty, oleje.
[Dodana: 2018-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.klejonka.info
Kajmex - drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne na zamówienie
Dąb, jesion, sosna i wiele innych rodzajów drewna sprzedaje firma Kajmex. Ta firma posiada w sprzedaży klejone drewno oraz półfabrykaty. Jakość materiału jest wysoka. Zakupy w firmie Kajmex można poczynić online, wystarczy skorzystać ze strony internetowej klejonka.pl. Dobra cena i jakość towaru są największymi zaletami tej marki.
[Dodana: 2016-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sklep.ochronadrewna.pl/
Impregnacja drewna
Olej do tarasów, jest aktualnie niezwykle często stosowany, bo posiada on właściwości umożliwiające ochraniać drewno przed różnorodnymi warunkami klimatycznymi. To impregnat drewna najwyższej jakości, który posiada właściwości ochronne, ale również i takie, dzięki jakim drewno będzie przedstawiać się dużo korzystniej, niż w normalnej formie.
[Dodana: 2014-07-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.osmo24.pl
Osmo - farby i impregnaty do drewna
Sklep internetowy osmo24.pl oferuje oleje i woski Osmo do ochrony i impregnacji drewna. Powłoki Osmo to impregnaty i farby do podłóg drewnianych, parkietów, tarasów, fasad, elewacji, altanek i płotów. Powłoki Osmo pozwalają drewnu oddychać, chronią je przed wilgocią i promieniami UV, zachowując jego naturalne piękno.
[Dodana: 2013-05-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://osmo-polska.pl
Impregnat do drewna
Wybierz nasz internetowy sklep oferujący środki do impregnacji i czyszczenia drewna i zadbaj o parkiety, tarasy czy drewniane meble. Gwarantujemy kuszące ceny!
[Dodana: 2013-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://malujremontuj.redcart.pl
malujremontuj.pl
Market budowlany, materiały budowlane, farby olejne, impregnat, kleje, narzędzia, ceny, lakiery, śruby, tanie farby, farby olejne, kolor farb, do drewna, impregnaty ceny
[Dodana: 2012-08-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dekspol.pl
Dekspol PPH, Iwona Oleszak
Dekspol rok zał. 1993 to producent impregnatów protector do drewna zabezpieczające przed działaniem ognia, grzybów, pleśni oraz owadów z przeznaczeniem do budownictwa jak i ogrodu. Z chemii budowlanej w marce spectrum produkcja folii w płynie, domieszki d
[Dodana: 2009-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.erra-tikkurila.pl
tikkurila
Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Erra. Oferujemy szeroki wybór produktów firmy Tikkurila: farby do ścian, lakiery i impregnaty do drewna. W opisach naszych produktów znajdziesz informacje o ich właściwościach i zastosowaniu oraz dokładne zalecenia i
[Dodana: 2008-06-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tikkurila.pl
Wnętrza
Tikkurila jako producent oferuje: farby, laserunki perłowe, tynki dekoracyjne, impregnaty do drewna, płatki dekoracyjne, lakiery do drewna, farby do ścian i preparaty gruntujące. Zapraszamy - farba, aranżacje wnętrz, malowanie elewacji, wnętrza.
[Dodana: 2008-04-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://redix.pl
REDIX - lakiery, farby, materiały ścierne.
Firma REDIX jest wyłącznym dystrybutorem na województwo mazowieckie lakierów włoskiej firmy ICA. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników, zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne przy uszlachetnianiu drewna.
[Dodana: 2005-05-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA