Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: kodeks pracy Znaleziono : 30 stron

http://bkul.pl
Radca prawny Łódź
Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z polem wsparć którą świadczy nasz radca prawny Łódź. Nasza kancelaria prawna służy poparciem także na rzecz interesantów pojedynczych jaki i przedsiębiorstw. Prowadzimy pomoc prawną w charakterze zdobycia odszkodowania Łódź, kodeksu pracy, spadkowego, rodzinnego. Proponujemy też takie usługi jak windykacja Łódź niemniej jednak zarówno przewodzimy tematy z pola zleceń publicznych. Obszerna mądrość teoretyczna oraz dodatkowo do
[Dodana: 2014-09-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pracodawcy24.pl
Zakładanie firmy
Założyliśmy ten portal, aby podzielić się naszą wizją, opiniami i obawy dotyczącymi polskiej gospodarki. Zrzeszamy czołowych krajowych pracodawców. Pochodzimy z różnych dziedzin gospodarczych, ale łączy nas troska o przyszłość naszego kraju. W Polsce nie brakuje wykształconych specjalistów i z nimi chcemy budować lepsze jutro.
[Dodana: 2014-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.payroll-team.pl
Kadry i płace z Payroll-Team.pl
Świadczymy usługi outsourcingu w zakresie administracji, kadr i płac oraz audytu kadrowo-płacowego. Wyróżniamy się ogromny doświadczenie i doskonałą znajomością przepisów kodeksu pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę. Współpracujemy z renomowanymi firmami.
[Dodana: 2014-07-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kancelariakielce.pl/
A.TYCZKOWSKA kancelaria prawna
Kancelaria Adwokacka Agnieszka Tyczkowska to pomoc prawna mieszcząca się w Kielcach oraz we Włoszczowie. Nasza współpraca z Klientem dzięki używanym przez nas zasadom i działaniom w przeważającej mierze oparta jest na trwałej wieloletniej współpracy. Kierujemy się normami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, podziałów oraz działów ma
[Dodana: 2013-10-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kancelaria-scibisz.pl
Radca Prawny Sylwia Ścibisz
Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Ścibisz obsługuje głównie podmioty gospodarcze. Kancelaria uczestniczy w życiu przedsiębiorstwa niezależnie od fazy jego rozwoju. Pomagamy jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółkom notowanym na giełdzie. Kancelaria od początku swojej działalności nastawiona była na obsługę podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do współpracy firmy głównie z rejonu Trójmiasta.
[Dodana: 2013-10-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pizon.zamosc.biz.pl/
RADCA PRAWNY T.PIZON kancelaria zamosc
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Tadeusz Pizoń. Proponujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa obrotu nieruchomościami, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Stale kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Oferujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych krajowych i zagr
[Dodana: 2013-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.notariusz-ekiert.pl/
notariusze Gorzów
Każdy kto poszukuje w pełni profesjonalnych usług prawniczych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego powinien koniecznie zgłosić się do naszej kancelarii adwokackiej. Gwarantujemy najwyższą jakość usług z zakresu szeroko rozumianych zagadnień prawniczych, w pełni profesjonalną obsługę interesanta oraz jego sprawy. Nie mają przed nami tajemnic zarówno sprawy mieszczące się w ramach kodeksu pracy, kodeksu cywilnego, karnego, czy jakiejkolwiek innej dziedziny objętej literą prawa.
[Dodana: 2013-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prawo.businesstimes.pl/
Prawo - Kodeks Prawa
Prawo to podstawa podczas prowadzenia swojej działalności i własnie ten dział powstał na łamach biznes portalu Business Times w którym to zostają opisane jak najdokładniej akty prawne, kruczki, ważne prawa o których trzeba pamiętać jak i wiele innych aspektów powyższej tematyki.
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://porady-firm.businesstimes.pl/
Porady prawne dla firm
Jak wiadomo nie jesteśmy wszystko wiedzący i często musimy korzystać choćby z internetu aby odszukać potrzebne nam akty prawne i właśnie dlatego powstał dział "Porady firm", który to zawiera wiele publikacji związanych z opisaniem istniejących praw co znacznie ułatwia poznanie zasad naszego prawa.
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prawopracy.businesstimes.pl/
Prawo pracy - Kodeks pracy
Wielu z nas zatrudnia pracowników w swoich firmach i w tym wypadku bardzo przydatną umiejętnością jest znajomość prawa pracy, a dokładniej kodeksu pracy, który to ściśle określa jak należy zarządzać personelem, jakich praw trzeba przestrzegać i dokładnie to zostało opisane w dziale Prawo pracy!
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kodekspracy.pl
Kodeks Pracy
Dostępny bez opłat serwis tematyczny KodeksPracy.pl omawia przepisy ogólne prawa pracy. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: podstawowe zasady prawa pracy, zatrudnianie pracowników, umowy o pracę, czas pracy, urlopy pracownicze, wynagrodzenia i inne świadczenia. Zawiera istotne informacje aktualizowane na bieżąco, wyjaśnienia ekspertów, przykłady oraz wzory druków. Zawiera również wskaźniki i kalkulatory podatkowe.
[Dodana: 2011-09-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.poradyprawne.com
Porady prawne przez Internet, numer 1 w poradach online.
Nasi prawnicy udzielą wsparcia prawnego z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, autorskiego, spadkowego, kodeksu pracy i spraw rozwodowych. Formułujemy pisma procesowe, doradzamy, reprezentujemy.
[Dodana: 2011-09-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kancelariamikulski.com/
Kancelaria radcy prawnego Patryka Mikulskiego
Patryk Mikulski, wykwalifikowany radca prawny, świadczy usługi z obszaru prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i windykacji. Radca prawny może reprezentować w sądzie i innych organach administracji publicznej, Ciebie i Twoją firmę ? Kancelaria Mikulski kooperuje bowiem z osobami fizycznymi i z firmami. Radca prawny pomoże Ci w dochodzeniu praw i roszczeń regulowanych kodeksem cywilnym, podpowie, jak odzyskać utracony spadek oraz wskaże, jak obracać zobow
[Dodana: 2011-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pierwszapomoc.net.pl/kurs-szkolenie-z-pierwszej-pomocy.html
Kurs pierwszej pomocy >> Szczecin
Kursy pierwszej pomocy. Tanio i profesjonalnie. Szkolenia zgodne z nowymi wymaganiami Kodeksu Pracy. Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone na miejscu u pracodawcy. Wystawiamy imienne certyfikaty.
[Dodana: 2009-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.praca.bajery.pl
Praca - Serwis praca.bajery.pl - oferty, porady, wskazówki
Szukasz pracy? Praca czeka na Ciebie. Wystarczy przeczytać nasze wskazówki jak szukać pracy.
[Dodana: 2008-09-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lex.com.pl
Dzienniki Ustaw, prawo karne, kodeksy - Lex.com.pl
Lex.com.pl (Polski Serwer Prawa) dostarcza informacje z zakresu: dzienniki Ustaw, prawo karne, kodeksy i in. Serwis przedstawia również oferty pracy, komentarze, orzecznictwo i aktualności prawne.
[Dodana: 2008-08-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.forumbhp.com.pl
Bhp i haccp
Forum pracodawców oraz specjalistów ds. bhp i haccp . Zasady bhp, uwagi, opinie. Do pobrania przepisy bhp, instrukcje bhp, ocena ryzyka zawodowego, znaki bhp, instrukcje stanowiskowe, test bhp, kodeks pracy, prawo pracy, dyrektywy unijne. Informacje na te
[Dodana: 2008-05-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://forumbhp.com.pl
Forum BHP
Forum pracodawców oraz specjalistów ds. BHP. Darmowe informacje, porady, uwagi, opinie. Do pobrania przepisy bhp, instrukcje bhp, ocena ryzyka zawodowego, znaki bhp, instrukcje stanowiskowe, test bhp, kodeks pracy, prawo pracy, dyrektywy unijne.
[Dodana: 2008-05-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bsp.tarbonus.pl
FSB - kodeks pracy, bhp, ochrona środowiska, ppoż, prawo budowlane
Firmowy Serwis Branżowy przygotowany został jako system wspomagający pracę osób zajmujących się zawodowo tematyką m.in. bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony ppoż.,budownictwem i energetyką. W skład serwisu wchodzą : - przepisy publikowane
[Dodana: 2008-04-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mared.pl
www.mared.pl
APT MARED pilnie zatrudni osoby ze znajomością języka niemieckiego do legalnej pracy w Niemczech, zgodnie z Kodeksem Pracy obowiązującym w RP, w charakterze opiekunek osób starszych. UBEZPIECZENIE NA TERENIE NIEMIEC ( E101) NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT
[Dodana: 2007-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA