Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: korepetycje z angielskiego Znaleziono : 35 stron

http://www.brain-power.edu.pl/
Angielski dla dzieci poznań
Indywidualne kursy angielskiego mają na celu zarówno naukę języka, jak i szlifowanie zdolności komunikacyjnych, bez których sama znajomość słówek i zasad gramatycznych byłaby niepraktyczna. Tak opracowany kurs zapewnia indywidualne dopasowanie przerabianego materiału do potrzeb konkretnego ucznia.
[Dodana: 2020-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielski-prywatnie.pl
Korepetycje angielski Poznań
Oferujemy korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach kilkuosobowych. Nasza szkoła językowa znajduje się w Poznaniu na Naramowicach. Szczegółowe informacje dostępna na stronie.
[Dodana: 2019-11-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://lingroom.pl/pl/
LingRoom
LingRoom łączy lektorów języków obcych i uczniów poszukujących lekcji, kursów językowych oraz korepetycji w całej Polsce. Lektorzy ponad 20 języków obcych oferują tematyczne kursy językowe, konwersacje, korepetycje oraz pakiety lekcji dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz dorosłych.
[Dodana: 2019-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://avelinelanguage.pl/
Języka angielski - korepetycje Piła
Oferujemy lekcje z języka angielskiego dla uczniów i firm.
[Dodana: 2018-05-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://avelinelanguage.pl/
avelinelanguage.pl
Lekcje z języka angielskiego w Pile. Sprawdź indywidualne podejście do kursantów. Nowoczesne metody nauczania.
[Dodana: 2018-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://xenon-school.pl/
Xenon School - Angielski Gdynia
Xenon School z siedzibą w Gdyni oferuje bogaty kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzony przez profesjonalnych, stałych lektorów. U nas nauka angielskiego została stworzona dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także dla klientów i firm biznesowych.
[Dodana: 2016-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://erudica.com
Szkoła języków obcych Erudica
Erudica - nowoczesna szkoła językowa działająca w Szczecinie. Oferujemy między innymi kursy językowe, zajęcia indywidualne i korepetycje z przedmiotów szkolnych. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem technologii multimedialnych oraz interaktywnych gier i zabaw edukacyjnych. Szkoła znajduje się w przyjaznej i dobrze skomunikowanej okolicy.
[Dodana: 2016-07-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mobilelanguage.pl
Angielski Warszawa
Nasza szkoła językowa pozwala na zaplanowanie bardzo elastycznych kursów firmowych, indywidualnych, grupowych. Działamy w osiemnastu polskich miastach, zatrudniamy doświadczonych lektorów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego. Udzielamy korepetycji. Lektor dociera do Państwa całkowicie bezpłatnie.
[Dodana: 2016-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://blog.edueduonline.pl
Nauka nagielskiego
Strona internetowa zapewnia informacje dotyczące nauki języków obcych. Na stronie można uzyskać informacje między innymi dotyczące skutecznych metod nauki języków obcych za pośrednictwem Internetu. Strona przedstawia porady, które pozwalają na wybranie najlepszych metod nauczania. Zapoznaj się ze szczegółami w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2015-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.gettinenglish.com
Strona do nauki angielskiego
Zachęcamy każdą osobę, która nie zna języka angielskiego w takim stopniu, który jest w stanie ją zaakceptować do tego, aby zajrzeć na platformę Gettin English. Co jak co, ale jest to świetne miejsce dla wszystkich, którym marzy się poziom A2, B1, B2 czy chociażby C1, a jednocześnie szukają czegoś co jest relatywnie łatwe i przyjemne.
[Dodana: 2015-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://preply.com/pl/
Preply
Internetowy serwis preply.com.pl skupia korepetytorów językowych i pozwala na zarezerwowanie lekcji z wybranym przez klienta korepetytorem. W ofercie znaleźć można między innymi korepetytorów nauczających takich języków jak arabski, angielski czy hiszpański. Lekcje mogą odbywać się w domu klienta lub nauczyciela.
[Dodana: 2015-05-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://anglo-house.pl
ANGLO HOUSE Szkoła języka angielskiego
Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Angielski uszyty na miarę Twoich potrzeb. Prowadzimy zajęcia wg. programów SWIAT DZIECKA PO ANGIELSKU dla przedszkolaków, INCREDIBLE ENGLISH dla szkół podstawowych, ANGLO PASS dla młodzieży oraz ENGLISH FOR LIFE dla dorosłych.Konwersacje i korepetycje. Przygotowanie do egzaminów i matury.
[Dodana: 2015-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://elsinore-angielski.katowice.pl
nauka angielskiego katowice
Elsinore to nowoczesna szkoła, w której łatwo i szybko możemy nauczyć się języka angielskiego. Oferta jest wielka i bardzo różnorodna, co sprawia, że bez względu na to ile mamy lat, czy też, jaki jest nasz poziom znajomości języka angielskiego, znajdziemy zajęcia idealne dla siebie.
[Dodana: 2014-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.schoolout.pl
Angielski indywidualnie gdańsk
Szkoła językowa SchoolOut to profesjonalne kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania indywidualne, grupowe, dla firm, specjalistyczne. Wykorzystujemy metodę komunikatywną dla jeszcze lepszych efektów. Zapraszamy!
[Dodana: 2014-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angielskiklodzko.pl
Angielski Kłodzko
Język Angielski Kłodzko- kursy językowe dla osób indywidualnych, małych grup oraz firm oparte o innowacyjne metody nauczania m.in platformę e-learningową. Zajęcia są prowadzone przez magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
[Dodana: 2014-04-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://domilingua.pl
Domi Lingua - angielski indywidualnie
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją kursów języka angielskiego przygotowaną przez Domi Lingua - firmę, która znajduje się Warszawie. Propozycja to zajęcia indywidualne oraz w grupach, dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Prowadzone są lekcje z zakresu ogólnego, biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego, ale także kursy gramatyczne, konwersacyjne i kompetencyjne, doskonalące umiejętność mówienia, negocjacji, rozmów telefonicznych i inne, również ta
[Dodana: 2013-10-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielski-siemianowice.pl
Korepetycje angielski Siemianowice
Zapoznaj się już dzisiaj z moją wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m.in. lekcje i zajęcia języka angielskiego dla osób prywatnych i firm, korepetycje, Business English oraz różnego rodzaju tłumaczenia. Posiadam cenne doświadczenie, pasję nauczania oraz niezbędne kwalifikacje. Działam na terenie Siemianowic Śląskich i okolic.
[Dodana: 2013-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlschool.pl
T&L Language School
Szkoła T&L oferuje kursy języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania. Plan nauczania przygotowywany jest indywidualnie dla każdego kursanta. Pomożemy w przygotowaniu się do egzaminów np. FCE czy matura. Jeśli potrzebujesz rozwinąć swoje umiejętności jeśli chodzi o angielski w biznesie również znajdziesz u nas opcje dla siebie.
[Dodana: 2013-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.korepetycje-online.com.pl/
Korepetycje z angielskiego online
Najwygodniejsza forma nauki języka- korepetycje przez internet!
[Dodana: 2013-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.english-school.manifo.com
szkoła języka angielskiego i polskiego
PRO - nauka języka angielskiego polskiego jako obcego z dojazdem we Wrocławiu. Wiele kursów, niskie ceny.
[Dodana: 2012-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA