Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: logopeda Znaleziono : 47 stron

http://spektrum.edu.pl/
Logopeda - spektrum.edu.pl
Spektrum jest centrum terapeutycznym, gdzie każde dziecko zostanie otoczone jak najlepszą opieką. Psycholodzy i pedagodzy z Spektrum podchodzą do każdego dziecka z zaangażowaniem i pasją. Jeżeli podejrzewasz u swojego dziecka autyzm, zespół Aspergera lub inne zaburzenia rozwoju, zgłoś się do Spektrum. Zaufaj specjalistom z ogromnym doświadczeniem.
[Dodana: 2021-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.poradnia3terapie.pl/
Psycholog dziecięcy Londyn - poradnia3terapie.pl
Wspomaganie rozwoju dziecka to główny cel działalności gabinetu logopedycznego i psychologicznego Poradnia3Terapie. Nasza poradnia mieści się w Londynie i oferuje szereg specjalistycznych porad, zajęć i terapii dla dzieci. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam szybko diagnozować i interweniować w przypadku problemów rozwojowych dziecka.
[Dodana: 2020-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://intimedbytom.pl/
Leczenie chorób tarczycy - Intimed Bytom
Gabinet INTIMED mieści się przy ulicy Chłodnej 1 w Bytomiu. W jednym miejscu pracują kardiolog, onkolog, internista, endokrynolog, pulmonolog, psychiatra, psycholog, logopeda, neurologopeda, fizjoterapeuta, podolog i dietetyk. To wsparcie z zakresu medycyny i wsparcie najlepszych fachowców w swoich dziedzinach medycyny.
[Dodana: 2020-03-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://zajecialogopedyczne.pl
Logopeda kabaty - zajecialogopedyczne.pl
Gabinet logopedyczny, który prezentuje ofertę na zajecialogopedyczne.pl, która dotyczy realizowania między innymi takich terapii jak terapia wad wymowy. Zapewniamy zajęcia logopedyczne warszawa, które są realizowane w oparciu o indywidualne plany terapeutyczne, które dopasowane są do potrzeb dzieci. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2018-03-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logopeda-terapeuta-nowysacz.pl
Terapeuta - dyslekcja Nowy Sącz
Oferta ośrodka kierowana jest do szkół, rodziców w zakresie realizowania terapii zaburzeń komunikacji językowej po postawieniu odpowiednich diagnoz u dzieci, młodzieży. Jednocześnie specjaliści zapewniają również realizowanie skutecznych terapii u osób dorosłych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2017-09-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logoland.pl/
Logopeda kraków
Prywatny Gabinet Logopedyczny zaprasza do skorzystania z naszych usług. Pamiętaj, że nauka mowy rozpoczyna się dniem narodzin.
[Dodana: 2016-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.salonmowy.pl
Gabinet Logopedyczny Salon Mowy
Salon Mowy to Krakowski gabinet logopedyczny świadczący usługi w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej. W ofercie gabinetu jest również wczesna nauka czytania metodą sylabową oraz terapia pedagogiczna.
[Dodana: 2016-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logodob.pl/
Logopeda w Łodzi - Sandra Dobrowolska
Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja" Sandra Dobrowolska oferuje Państwu profesjonalną diagnozę i terapię wad wymowy oraz wszelkich zaburzeń mowy i komunikacji, np. seplenienie, kappacyzm, betacyzm, itd. Szczegóły na stronie WWW.
[Dodana: 2016-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://logopedia-polski.pl
Neurologopedia Warszawa
Firma realizuje zarówno usługi związane z prowadzeniem korepetycji z języka polskiego dla dzieci oraz młodzieży, w tym gimnazjalistów oraz maturzystów. Firma zajmuje się również realizowaniem profesjonalnych terapii dla dzieci i młodzieży mających problemy zarówno logopedyczne jak też neurologopedczyne. Zapoznaj się z ofertą!
[Dodana: 2015-09-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zuczekkrakow.pl
Pomoc logopedyczna Gabinet Żuczek
Poradnia logopedyczna Żuczek znajduje się w Krakowie, a głównym celem jej działalności jest pomoc dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym, którzy borykają się z wadami wymowy. W Żuczku korzysta się z Krakowskiej Metody Terapeutycznej, o której można przeczytać znacznie więcej na stronie internetowej poradni.
[Dodana: 2015-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://centrummontessori.pl
Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori
Montessori jest to przede wszystkim metoda pracy z dziećmi, która pozwala wykorzystać ich potencjał rozwojowy. Dzięki takim elementom jak terapia dysleksji, integracja sensoryczna czy integracja bilateralna możemy wspierać rozwój podopiecznych, tak by był harmonijny i dobrze ukierunkowany.
[Dodana: 2015-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://poznan-logopeda.com.pl
Gabinet Logopedyczny Poznań
Nasz gabinet logopedyczno-pedagogiczny zapewnia oparte na wcześniejszych badaniach terapie logopedyczne kierowane przede wszystkim do dzieci poniżej 6 roku życia, które pozwalają na skuteczne zredukowanie występujących wad.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://biofb.pl
EEG Biofeedback Warszawa
EEG Biofeedback to nowoczesna metoda treningu mózgu. W naszej pracowni EEG Biofeedback używamy sprzętu treningowego najnowszej generacji.
[Dodana: 2014-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.linia-zdrowia.pl
Linia Zdrowia - Gabinet Terapii
Jesteśmy Gabinetem Terapii, w którym pracuje wielu specjalistów zajmujących się różnymi dziedzinami terapii. Współpracują z nami psycholodzy, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej, hipoterapeuci, dietetycy i pedagodzy. Zapraszamy na szkolenia dla rodziców i warsztaty plastyczne.
[Dodana: 2014-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrum-promyk.pl
Psycholog Ursynów
Jesteśmy prywatnym gabinetem psychologiczno - pedagogicznym oferującym kompleksową pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasz zespół to psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej.
[Dodana: 2014-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zlobek.pl
Żłobki
Małe Misie to zespół żłobków niepublicznych na terenie Warszawy, zapewniający kompleksową opiekę pedagogów i psychologów w domowej, bardzo przyjaznej atmosferze. Żłobek oferuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, sprzyjających rozwojowi małego dziecka - angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i wiele więcej.
[Dodana: 2013-11-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://abcpoprawnejwymowy.pl/
ABC Poprawnej Wymowy Logopeda Warszawa
Logopeda dla dorosłych i dzieci, diagnozowanie i korygowanie wad wymowy (jąkanie, seplenienie, reranie), nauka prawidłowej dykcji, emisji głosu, praca głosem, warsztaty. Logopeda medialny, praca głosem w mediach. Logopeda dziecięcy Warszawa terapie i warsztaty. logopeda z dojazdem do pacjenta na terenie Warszawy. Logopeda internetowy przez skypa.
[Dodana: 2013-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logotorpeda.pl
Pracownia Terapii Logopedycznej Dorota Szczekot
Pracownia pomaga dzieciom i dorosłym - z zaburzeniami mowy i wadami wymowy - z uszkodzonym słuchem - z brakiem sukcesów w szkole (dysleksja) - z wszelkimi problemami dotyczącymi mowy.
[Dodana: 2013-10-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.joannatrzyna.pl/
Logopeda Joanna Trzyna, gabinet Poznań
Joanna Trzyna oferuje usługi logopedy na terenie Poznania. Zajęcia logopedyczne prowadzone przez Panią Joannę Trzynę dostosowywane są indywidualnie pod potrzeby każdego z naszych klientów. Umożliwiamy rodzicom pociech korzystających z naszych usług na aktywne uczestniczenie w zajęciach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie
[Dodana: 2013-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://meritummed.pl
Psychiatra Wrocław
Jeżeli borykasz się z problemami emocjonalnymi albo nie potrafisz sobie poradzić po rozstaniu z bliską Ci osobą, to zdecyduj się na skorzystanie koniecznie z naszej oferty. W naszym ośrodku otrzymasz pomoc psychologiczną, psychiatryczną oraz logopedyczną. Znajdziesz nas na terenie miasta Wrocław.
[Dodana: 2013-06-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA