Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: logopeda warszawa Znaleziono : 14 stron

https://zajecialogopedyczne.pl
Logopeda kabaty - zajecialogopedyczne.pl
Gabinet logopedyczny, który prezentuje ofertę na zajecialogopedyczne.pl, która dotyczy realizowania między innymi takich terapii jak terapia wad wymowy. Zapewniamy zajęcia logopedyczne warszawa, które są realizowane w oparciu o indywidualne plany terapeutyczne, które dopasowane są do potrzeb dzieci. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2018-03-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://logopedia-polski.pl
Neurologopedia Warszawa
Firma realizuje zarówno usługi związane z prowadzeniem korepetycji z języka polskiego dla dzieci oraz młodzieży, w tym gimnazjalistów oraz maturzystów. Firma zajmuje się również realizowaniem profesjonalnych terapii dla dzieci i młodzieży mających problemy zarówno logopedyczne jak też neurologopedczyne. Zapoznaj się z ofertą!
[Dodana: 2015-09-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://biofb.pl
EEG Biofeedback Warszawa
EEG Biofeedback to nowoczesna metoda treningu mózgu. W naszej pracowni EEG Biofeedback używamy sprzętu treningowego najnowszej generacji.
[Dodana: 2014-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrum-promyk.pl
Psycholog Ursynów
Jesteśmy prywatnym gabinetem psychologiczno - pedagogicznym oferującym kompleksową pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasz zespół to psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej.
[Dodana: 2014-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zlobek.pl
Żłobki
Małe Misie to zespół żłobków niepublicznych na terenie Warszawy, zapewniający kompleksową opiekę pedagogów i psychologów w domowej, bardzo przyjaznej atmosferze. Żłobek oferuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, sprzyjających rozwojowi małego dziecka - angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i wiele więcej.
[Dodana: 2013-11-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://abcpoprawnejwymowy.pl/
ABC Poprawnej Wymowy Logopeda Warszawa
Logopeda dla dorosłych i dzieci, diagnozowanie i korygowanie wad wymowy (jąkanie, seplenienie, reranie), nauka prawidłowej dykcji, emisji głosu, praca głosem, warsztaty. Logopeda medialny, praca głosem w mediach. Logopeda dziecięcy Warszawa terapie i warsztaty. logopeda z dojazdem do pacjenta na terenie Warszawy. Logopeda internetowy przez skypa.
[Dodana: 2013-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logopedic.pl
Centrum Logopedii Logopedic- logopeda Warszawa
Usługi logopedyczne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalna pomoc logopedyczna i neurologopedyczna. Indywidualne terapie, konsultacje Miła, przyjazna atmosfera. Zespół ekspertów z wieloletni stażem, wiedzą i zdolnościami, które umiejętnie wykorzystują w trakcie pracy z pacjentami.
[Dodana: 2013-04-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.educatio.pl
Poradnia Psychologiczna, Psycholog, Psychiatra, Seksuolog
Głównym naszym celem jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy psychiatry, psychologa, seksuologa i psychoterapeuty. Realizujemy wizyty lekarskie, porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz grupową. Pomagamy również rodzinom proponując terapię małżeńską i rodzinną.
[Dodana: 2013-02-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.velmedmedycyna.pl
Logopeda Ursynów
Velmed Medycyna to specjalistyczna poradnia logopedyczna, która zajmuje się usuwaniem wad wymowy u dzieci, a również u dorosłych.
[Dodana: 2012-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.simaris.pl
Terapia si Warszawa
Gabinet logopedii i integracji sensorycznej zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych! Diagnozowanie, konsultacje oraz indywidualne zajęcia w gabinecie.
[Dodana: 2012-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dzieciecezmysly.pl/
terapia dzieci warszawa
Strona dzieciezmysly.pl prezentuje zajęcia dla młodzieży z psychologiem, terapeutą i logopedą. Wśród proponowanych usług znajduje się terapia si,integracja sensoryczna, oraz inne współczesne formy zajęć z dziećmi i młodzieżą. Ośrodek posiada przyjazną atmosferę pracy i sale przystosowane do tego typu dzialalności, którą prowadzą wykwalifikowani i certfikowani pofesjonaliści.
[Dodana: 2011-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.biofb.pl
EEG Biofeedbeck Warszawa
EEG Biofeedback to nowa, skuteczna metoda terapeutyczna zwiększająca efektywność funkcjonowania naszego mózgu. Jest polecana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki niej dzieci są bardziej cierpliwe, mniej impulsywne i łatwiej się koncentrują, z chęcią zabierają się do pracy, są bardziej zmotywowane, szybciej pracują na lekcji.
[Dodana: 2011-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.konwaliowa.pl
Psycholog Warszawa - Konwaliowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KONWALIOWA to zespół specjalistów z takich dziedzin jak: psychologia, psychoterapia, nerolog dziecięcy, psychiatra, logopeda. Nasza siedziba: Warszawa, ul. Kowalczyka 1 A.
[Dodana: 2008-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logopedzi.com
Logopeda Warszawa
Instytut logopedyczny oferujący sztukę poprawnej komunikacji w biznesie. Oferujemy także korepetycje w języka polskiego na terenie całego miasta Warszawa. Prowadzimy szkolenia i treningi poprawnej komunikacji.
[Dodana: 2007-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA