Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: marketing mobilny Znaleziono : 11 stron

http://blog.wiwi.pl
Pozycjonowanie stron blog - Blog.wiwi.pl
Blog internetowy WiWi to blog, który traktuje głównie o pozycjonowaniu i optymalizowaniu stron internetowych. Na blogu można znaleźć ciekawe informacje i poradniki, które dotyczą SEO, SEM i e-marketingu. Poza tym znajdują się na nim informacje o działaniach w Google Analytics, Google AdWords, Aplikacjach Mobilnych.
[Dodana: 2015-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://go4media.pl
Go4Media - Projektowanie stron www
Go4Media zajmie się profesjonalnym pozycjonowaniem Twojej strony w sieci i skutecznie zadba o marketing Twojej firmy w mediach społecznościowych. W naszej ofercie znajdziesz również copywriting, tworzenie aplikacji mobilnych na system Android, czy też usługi optymalizacji stron www. Możesz liczyć na doświadczony zespół oraz realną chęć pomocy.
[Dodana: 2015-07-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hostedsms.pl
HostedSMS - wysyłka sms i powiadomienia sms
HostedSMS jest platformą marketingu mobilnego umożliwiajacą realizację kampanii SMSowych. Możesz przesyłać komunikaty oraz powiadomienia SMS o promocjach oraz ofertach, czy zmianach statusów zamówienia. Masowa wysyłka wiadomości SMS realizowana może być przez SMS API lub kanały typu email2sms oraz www2sms, czy bramkę SMS. Oferujemy również hurt SMS. Działamy profesjonalnie oferując konkurencyjne ceny.
[Dodana: 2013-11-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://internetowe-strony.net
Strony Internetowe
Aby zamówić stronę internetową w strona-na-czas.pl wystarczy wypełnić prosty formularz. W ciągu 15 minut nasz pracownik skontaktuje się z Państwem aby omówić szczegóły oraz dokładny plan pracy nad projektem. W następnej kolejności nasz zespół przygotuje propozycję najodpowiedniejszych rozwiązań technologicznych, jak również trzy projekty graficzne.
[Dodana: 2013-07-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mix-marketing.pl
Marketing Internetowy
Marketing internetowy to przepis na sukces w dziedzinie sprzedaży, to podstawowy sposób realizacji celów przedsiębiorstwa - skuteczne wykorzystanie zestawu instrumentów, których integracja i aktywne współdziałanie, przełożą się na wysoką sprzedaż. Tą kombinacją narzędzi sprzedażowych jest marketing internetowy.
[Dodana: 2013-07-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bmcreation.pl/
Marketing mobilny
Firmowa strona agencji reklamowej działającej w dyscyplinie marketingu mobilnego. Kampanie premium sms mieszczą jej głównym profilem działalności. Zorganizowanie loterii bądź konkursu tuż przy współpracy z tą firmą staje się sprawą w dużej mierze mniej skomplikowaną niż się na początku wydaje w nawiązaniu do złożoności dzisiejszych rozwiązań.
[Dodana: 2012-09-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.amistadmobile.pl
Amistad Mobile
Amistad Group to kilka firm z kilkuletnim doświadczeniem, kilka marek doskonale rozpoznawalnych w skali ogólnopolskiej oraz kilka produktów, które niewątpliwie są świetną wizytówką dla partnerów zainteresowanych usługami mobilnymi, internetowymi, konsultingiem czy marketingiem mobilno-internetowym.
[Dodana: 2012-03-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sagra.pl
Sagra Technology Sp. z o.o.- oprogramowanie mobilne
Firma jest wiodącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających mobilną sprzedaż, obsługę klienta i marketing. Znakomity zespół profesjonalistów, który z zaangażowaniem i kreatywnością realizuje każdy projekt. Oferta obejmuje również szkolenia, serwis, doradztwo według indywidualnych potrzeb klientów.
[Dodana: 2011-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.serwersms.pl
SerwerSMS - wysyłka sms, powiadomienia sms
Serwer SMS jest potężnym a jednocześnie przyjaznym dla użytkownika narzędziem. Może służyć on jako centrum informacyjne dla klientów, poprzez powiadomienia SMS o promocjach oraz różnych ciekawych ofertach. Dzięki nam wysyłka SMS, jest standardowym narzędziem kampanii marketingowych. Głównym odbiorcą usług Serwer SMS są małe i średnie przedsiębiorstwa, współpracujemy również z wieloma dużymi sieciami supermarketów w Polsce. O wysokiej jakości naszych usług świad
[Dodana: 2010-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.smsapi.pl
smsAPI.pl - ComVision
smsAPI.pl jest innowacyjną platformą internetową, oferującą szeroką gamę rozwiązań mobilnych, stosowanych na potrzeby m-commerce oraz m-marketingu w biznesie oraz przez jednostki administracji publicznej. Specjalizujemy się w trzech obszarach usług mobilnych jakimi są: masowa wysyłka SMS, masowa wysyłka MMS oraz Premium SMS.
[Dodana: 2010-06-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.nagrodyb2b.pl
Marketing mobilny
Centrum Nagród B2B dla klientów biznesowych którzy chcą zaopatrywać się w nagrody b2b do programu lojalnościowego, loterii, konkursu. Nagrody do promocji - wyselekcjonowane i dopasowane nagrody do akcji promocyjnych. Zdrapki, programy lojalnościowe, loter
[Dodana: 2008-10-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA