Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: mobbing Znaleziono : 9 stron

http://centrum-antywindykacji.pl/
Pomoc frankowiczom | Antywindykacja NCA
Nasze Nowoczesne Centrum Antywindykacji świadczy od lat pomoc dłużnikom w pozbyciu się problemów finansowych i ich ochroną przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi w obrocie konsumenckim i gospodarczym. Prowadzona jest przez nas pomoc dla zadłużonych, obrona przed ubezpieczycielem.
[Dodana: 2018-04-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dominikfilip.pl
Adwokat - dominikfilip.pl
Pomoc prawna jaką może zagwarantować Dominik Filip to profesjonalne wsparcie klientów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego czy rodzinnego. Kancelaria adwokacka mieści się na terenie Sopotu, realizuje wsparcie prawne również przy prowadzeniu spraw spadkowych.
[Dodana: 2017-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ribes.pl/
Przeciwdziałanie mobbingowi
Chciałbyś wiedzieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak reagować na mobbing wprzedsiębiorstwie? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z prowadzonych przez nas szkoleń- zapoznaj się ze detaliczną propozycją na witrynie. Zajmujemy się także zagadnieniami takimi jak: outplacement- zwolnienia monitorowane, czyli redukcja etatów z troską o pracownika,badanie opinii, satysfakcji pracowników z czynionej pracy jak również postaw pracowniczych. Jesteśmy na rynku od kilku lat, a instruowania
[Dodana: 2012-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.forum-bankowe.pl/forum-pracownikow-pko-bp/
Forum pracowników PKO BP
Opinie o pracy w PKO BP byłych i obecnych pracowników. Jak jest traktowany pracownik przez PKO. Warunki pracy, mobbing, wysokość zarobków, premie oraz plany sprzedażowe. Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dodaj własną opinie i napisz jak naprawdę wygląda w praca w PKOBP w Twoim oddziale.
[Dodana: 2012-09-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.forum-ubezpieczenie.pl/praca-w-ubezpieczeniach-f25/
Praca w ubezpieczeniach
Forum o pracy w ubezpieczeniach jako agent ubezpieczeniowy. Forum pracowników firm ubezpieczeniowych: PZU, Warta, Compensa, Ergo Hestia, Benefia, Axa, Allianz. Opinie na temat: warunki pracy, awanse, mobbing, wysokość zarobków i premie itp.
[Dodana: 2012-08-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.forum-bankowe.pl/praca-w-banku/
Praca w banku
Forum o pracy w bankowości i finansach - oceny i opinie byłych i obecnych pracowników. Jaki bank do pracy wybrać. Forum pracowników dużych banków (pko bp, pekao) jak i mniejszych banków (bph, deutsche bank, dnb nord). Wysokość wynagrodzeń, premie motywacyjne, mobbing w pracy.
[Dodana: 2012-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.adwokat-spiechowicz.pl
Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz
Adwokat Paweł Spiechowicz. Kancelaria Adwokacka w Warszawie w dzielnicy Praga. Oferujemy pomoc prawną dla osób prywatnych oraz firm.
[Dodana: 2011-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://nomobbing.pl
Krajowe stowarzyszenie Antymobbingowe
Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona zawiera artykuły oraz porady dotyczące zjawiska mobbingu w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Strona zawiera również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to dostępne są również informacje kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu. Strona może być przydatna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.
[Dodana: 2010-06-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.uprzejmiedonosze.pl
Uprzejmie Donoszę
Nowoczesna książka skarg i zażaleń. Jeżeli nie jesteś pewien że chcesz odwiedzić tą witrynę, opuść ją. Możesz przeczytać coś na swój temat lub na temat osób lub spraw, które znasz. Możesz czytać oraz dodawać wpisy. Jesteś anonimowy.
[Dodana: 2009-09-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA