Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: myjnia parowa Znaleziono : 15 stron

http://kosmetykaautlegionowo.pl
Kosmetyka Aut Legionowo ręczna myjnia parowa auto detailing
Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny auto detailingu i pielęgnacji samochodów. Mycie nadwozia,sprzątanie wnętrza,pranie tapicerki,polerowanie renowacja reflektorów lakieru, woskowanie,powłoka ceramiczna kwarcowa, ozonowanie,mycie silnika,konserwacja tapicerki skórzanej,
[Dodana: 2018-01-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://myjniawarszawa.com/
Myjniawarszawa.com
Myjniawarszawa.com jedyna taka myjnia w Warszawie! Posiadamy myjnie parową, dzięki czemu będziesz pewność, że Twoje auto będzie umyte bardzo dobrze! Jest to też mycie ekologiczne, które powoduje, że mniej zanieczyszczamy środowisko. Wejdź na nasza stronę i zarezerwuj swoją wizytę. Zapraszamy serdecznie!
[Dodana: 2017-03-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://silver-service.pl
Mycie okien na wysokości - Silver Service
Silver service oferuje usługi sprzątające. Inny zakres działań firmy to czyszczenie elewacji, opieka nad miejscem pochówku, parowa myjnia samochodowa, czyszczenie dywanów,. Na rynku działamy od dłuższego czasu, a referencje jakie zebraliśmy w tym czasie od naszych klientów, zarówno prywatnych jak i biznesowych.
[Dodana: 2016-05-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://fortador.com
Myjnie parowe producent
Fortodor to nowoczesna myjka ciśnieniowa, która napędzana jest parą. Umożliwia podawanie dwóch osobnych detergentów w tym samym czasie. Stosowana w myjniach samochodowych nie tylko przyspieszy proces pielęgnacji samochodu, ale zapewni najwyższe bezpieczeństwo lakieru. Produkt dostępny jest na Fortodor.pl - zapraszamy.
[Dodana: 2016-04-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://praniewarszawa.eu
Pranie wykładzin Warszawa
Nasza mobilna myjnia parowa dojedzie do każdego klienta. Czyścimy dywany i wykładziny specjalistycznym odkurzaczem parowym, który pozbywa się wszystkich zabrudzeń.
[Dodana: 2016-02-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zaparowani.pl
Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, sprzątanie, pranie tapicerki, myjnia parowa
Nasza firma specjalizuje się w czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Oferujemy również pranie żaluzji pionowych, czyszczenie fug oraz glazury łazienkowej, czyszczenie ogrodzeń oraz kostki brukowej, mycie elewacji, czyszczenie mebli ogrodowych.
[Dodana: 2015-03-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://najlepszamyjnia.pl
NajlepszaMyjnia.pl - Usługi czystościowe
Mobilna Myjnia Parowa to nowoczesny i ekologiczny sposób na usuwanie zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni. Firma świadczy usługi w czyszczeniu przestrzeni domowych i samochodowych. Czyszczenie para wodną jest naturalne, ekologiczne i bezpieczne dla czyszczonych materiałów.
[Dodana: 2015-01-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.multi-matic.pl
Multimatic- myjnia parowa
Profil działalności firmy tworzy sprzedaż, dystrybucja i doradztwo w zakresie wykorzystania myjni parowych i parownic Tecnovap i Idromatic. Urządzenia najwyższej klasy wyłącznie renomowanych producentów. Sprzęt znajduje szerokie zastosowanie m. in. przemyśle spożywczym, mechanicznym, firmach sprzątających. Ogromny wybór w konkurencyjnych cenach.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://myjnia-tir-rmc.pl
Myjnia TIR RMC s.c.
Myjnia samochodów cieżarowych, 42-200 Częstochowa ul. Wczasowa 2 tel. +48 692 344 947 zapraszamy
[Dodana: 2013-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.steamart.pl
Ecomyjnia
Wpisz w wyszukiwarkę „myjnia parowa franczyza” i sprawdź niniejszy portal online, gdzie nasze przedsiębiorstwo dostarcza wyroby takie jak ecomyjnia, odkurzacze przemysłowe i mnóstwo innych – serdecznie Cię zapraszamy!
[Dodana: 2013-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.marem.pl
Myjnia parowa Marem.pl
Firma Marem to producent ekologicznych i moblilnych myjni samochodowych. Na stronie internetowej znajduje się cała gama produktów znajdujących się w ofercie. Ponadto informacje i warunki handlowe oraz kontakty.
[Dodana: 2013-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.eurofastic.pl
Eurofastic- myjnie parowe
Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń, takich jak myjnie mobilne będące niezwykle ekologicznym rozwiązaniem. Jeżeli rozważasz prowadzenie własnego biznesu w zakresie świadczenia usług branży motoryzacyjnej skorzystaj z fachowego doradztwa oraz pomocy na każdym etapie przedsięwzięcia.
[Dodana: 2012-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.eko-parowozik.pl
Pranie Warszawa
Eko-PAROwozik to myjnia samochodowa wykorzystująca technologię mycia i prania parowego. Samochody są porządkowane pionierską technologią parową. Stosuje się blisko,tylko 2 litry wody. Mycie parowe jest w 100% bezpieczne na rzecz lakieru i mało tego jest dokładniejsze od strategii tradycyjnych. Wykonujemy pranie tapicerki plus pranie i pielęgnację tapicerki skórzanej. Aplikujemy najlepsze środki kosmetyczne. Pranie parowe jest najskuteczniejszą podejściem na rynku. Czas schnięcia
[Dodana: 2012-12-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mobilnamyjniaparowa.pl/
Myjnie Parowe
Przywróć swojemu autu dawny blask! Nasze nowoczesne myjnie parowe Ci w tym pomogą. Jeśli chcesz otworzyć własną myjnię bez zezwoleń, bez generowania ścieków oraz bez bieżącej wody, nasze myjnie parowe są idealnym rozwiązaniem. Nowoczesna technologia mycia parowego pozwala umyć samochód zaledwie 2 litrami wody.
[Dodana: 2012-05-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.greensteam.pl
Myjnie parowe
Myjnie parowe to nowoczesne i ekologiczne urządzenia pozwalające dokładnie umyć samochód przy niewielkim zużyciu wody. Firma Greensteam jest wyłącznym importerem wysokiej jakości myjek marki Optima. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
[Dodana: 2011-10-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA