Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: nauka matematyki Znaleziono : 11 stron

http://matematycznyswiat.pl/
Portal matematyczny - matematycznyswiat.pl
Jeżeli matematyka jest twoją pasją, uwielbiasz rozwiązywać zadania i poszukujesz miejsce gdzie możesz zdobywać nowe umiejętności, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Nasz portal matematyczny to miejsce gdzie znajdziesz ciekawe zadania matematyczne a nauka matematyki będzie o wiele prostsza. Serdecznie zapraszamy.
[Dodana: 2019-12-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://zdobywcywiedzy.pl/
zdobywcywiedzy.pl
Strona internetowa jest rozbudowanym portalem edukacyjnym, który oferuje dostęp do narzędzi multimedialnych, które pozwalają na zapewnienie edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem możliwości, które oferują testy, quizy a także gry, co pozwala połączy zabawę i naukę. Zapoznaj się ze szczegółami w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2017-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mathriders.pl
Edukacja matematyczna - mathriders.pl
Strona internetowa zapewnia dostęp do unikalnego programu, który pozwala na naukę matematyki dla dzieci w różnym wieku, czyli począwszy od 2 aż do 19 roku życia. Programy oparte są na sprawdzonej oraz skutecznej metodyce, która pozwala na szybkie postępy w nauce matematycznych zagadnień. Zapraszamy do współpracy!
[Dodana: 2016-03-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mentor.szczecin.pl
Mentor - centrum edukacyjne
Pragniesz zdobyć średnie wykształcenie? Umożliwi Ci to szkoła dla dorosłych MENTOR w Szczecinie. Nasi kandydaci to absolwenci szkół zawodowych, podstawowych oraz gimnazjów. Nauka w liceum trwa dwa albo trzy lata. Gwarantujemy ciekawe zajęcia, w przystępny sposób prowadzone przez naszych nauczycieli. Część zajęć realizowana jest w trybie rozszerzonym, oferujemy większą liczbę godzin z języków obcych, matematyki, czy języka polskiego. To pozwala naszym studentom z powodzenie
[Dodana: 2013-08-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pierwiastekzdwoch.pl
Pierwiastek z dwóch
Nasza strona umożliwia bezpłatną naukę matematyki przez internet. Każde z zagadnień tłumaczymy krok po kroku na filmach. Zapraszamy :)
[Dodana: 2013-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://orzelzmatmy.pl
Liczby zespolone e-learning: filmy video, przykłady i zadania
E-learning z algebry liniowej i analizy matematycznej w formie filmów video z przykładami i zadaniami rozwiązanymi krok po kroku. Nauka on-line m.in. macierzy, liczb zespolonych i układów równań liniowych. Redaktorem serwisu jest zawodowy matematyk z ponad 2-letnim doswiadczeniem dydaktycznym.
[Dodana: 2011-12-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.matemaks.pl
Pomoc z matematyki online
Na stronie znajdziesz wiele filmów prezentujących zagadnienia matematyczne w jasny i przystępny sposób. Do każdego nagrania dodana jest również forma tekstowa w postaci pliku pdf. Masz zatem dostęp do pełnego zestawu narzędzi umożliwiających efektywną naukę matematyki online. Dodatkowo na stronie znajdziesz elementy matematyki rekreacyjnej, takie jak łamigłówki logiczne, czy też symulacje fraktali.
[Dodana: 2011-04-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://korepetycje.wroc.pl
Wrocławski Bank Korepetycji, Serwis korepetycji we Wrocławiu
Ogłoszenia korepetytorów z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia oraz z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego... i nie tylko.
[Dodana: 2010-02-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.matematyka.rybnik.pl
matematyka Rybnik
Matematyka korepetycje na stronie można znaleźć informacje z różnych dziedzin matematyki, poznać bliżej tą ciekawą naukę. A wszystko to na stronie www.matematyka.rybnik.pl
[Dodana: 2009-02-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.swiatmatematyki.pl
zadania z matematyki
Dzięki ofercie Świata Matematyki z przyjemnością zanurzysz się w świecie interesujących zadań matematycznych, wymagających łamigłówek logicznych oraz ciekawych zagadek. Idealne rozwiązanie dla miłośników królowej nauk.
[Dodana: 2008-06-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.singerton.pl
Szkoła Artystyczna SINGERTON
Nauka gry na instrumentach, emisja głosu, informatyka, elektronika, angielski, korepetycje z matematyki i fizyki, studio nagrań
[Dodana: 2008-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA