Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: oc spedy Znaleziono : 82 stron

https://necto.com.pl/
Usługi informatyczne - necto.com.pl
Proponujemy usługi programistyczne przeznaczone firmom transportowym, spedycyjnym, logistycznym zorientowanym na udoskonalenie procesów. Projektujemy systemy spedycyjne, terminalowe zintegrowane z taryfami armatorskimi, systemami celnymi, a także wieloma innymi modułami przydatnymi w codziennej pracy specjalistów branży TSL.
[Dodana: 2021-05-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.szybkaspedycja.pl
Spedycja
Zajmujemy się spedycją towarów w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Spedycja często wymaga dokładnego planowania, poczynając od dobrania odpowiedniego taboru, czy tresy po skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. W przypadku mniejszych zleceń bardziej opłaca się skorzystać z przeładunku na trasie co pozwala zminimalizować koszty.
[Dodana: 2019-10-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://amd.bialystok.pl/
Spedycja - amd.bialystok.pl
Renomowana firma spedycyjna amd.bialystok.pl zaprasza do współpracy wszystkie osoby poszukujące doświadczonej i polecanej firmy w kategorii spedycyjnej. Oferowana przez nas spedycja kontenery uwzględnia najlepszy zakres usług a także ceny które są przez nas zawarte. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do owocnej współpracy!
[Dodana: 2019-07-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rejent-spedycja.pl
Magazynowanie chłodnicze
REJENT SPEDYCJA oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i magazynowania. Sztandarowym produktem firmy jest transport artykułów spożywczych wymagających przewozu w niskich temperaturach. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, posiadamy dostosowaną do tego celu flotę samochodów oraz specjalnie przygotowane powierzchnie magazynowe.
[Dodana: 2019-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.transbrokers.eu
Ubezpieczenia transportowe
Zastanawiasz się ile kosztuje OCP? Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia, które zabezpieczy przewóz kiedy umowa nie zostanie zrealizowana? Doskonale trafiłeś! Nasze OCP zależnie od typu wybranej umowy najczęściej pokrywa 100% wartości przewozu. Cena uzależniona jest zazwyczaj od liczby pojazdów. Oferujemy bardzo dogodne warunki umowy.
[Dodana: 2018-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://autoinwest.eu/
Transport ciężarowy, międzynarodowy, krajowy Autoinwest
Autoinwest – firma transportowo spedycyjna z Trójmiasta działająca na terenie kraju i zagranicy. Wykwalifikowani pracownicy, przystosowane środki transportu gwarantują terminowe realizacje zleceń. Pełna kontrola przebiegu procedur w celu zoptymalizowania wykonywanych obowiązków. Ciągły rozwój personelu by sprostać oczekiwaniom klienta.
[Dodana: 2018-05-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://spolkispedycyjne.pl/
Międzynarodowa licencja spedycyjna Waldorf Astoria
Spolkispedycyjne.pl – sprzedaż spółek posiadających licencje na spedycje. Możliwość rozpoczęcia działalności od razu po przejęciu spółki – proces przejęcia spółki to raptem kilka dni. Pomoc w zdobyciu licencji. Odnawianie licencji. Kompleksowa pomoc aż do pozytywnego rozpatrzenia wniosku.
[Dodana: 2018-05-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://anion-transport.pl/
Anion-transport
Anion Tranposrt - Usługi transportowo-spedycyjne i budownicze. Zajmujemy się wykonywaniem robót ziemnych, przeprowadzaniem rozbiórek i wyburzeń, tranposrtem piasków i innych materiałów sypkich, handel kruszywami. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami budowlanymi, które również wynajmujemy naszym klientom. Cechuje nas ponad 25 lat doświadczenia. Nasza
[Dodana: 2017-11-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.magellan-mtl.pl
Magellan - firma spedycyjna
Specjalizacja firmy to spedycja oraz przewozy krajowe i międzynarodowe. Za główne atuty działalności uważamy wiele lat doświadczeń w branży spedycyjnej, nieustanne podnoszenie kwalifikacji i standardów obsługi klienta oraz wykorzystywanie nowoczesnych form komunikacji. Ludzie, którzy tworzą Magellan to mimo doświadczenia, młode i ambitne osoby.
[Dodana: 2016-11-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mexem.com.pl
Mexem.com.pl
Nasza firma zajmuje się spedycją międzynarodową. Proponujemy Państwu dopasowanie optymalnych cenowo warunków transportu. Do tego przejmujemy na siebie odpowiedzialność za magazynowanie asortymentu, za dystrybucję i konfekcjonowanie powierzonych towarów. Posiadamy nowoczesne magazyny w wielu regionach kraju, co pozwala na elastyczną obsługę klientów
[Dodana: 2016-09-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.aholatransport.com
Ahola Transport - Transport Finlandia - Polska
Jeśli poszukujesz zaufanej firmy transportowej na terenie europejskim, postaw na profesjonalistów z Ahola Transport. Realizujemy każde zamówienie, dotyczące zwykłego przewozu, specjalistycznego, na platformie oraz wiele innych. Nasza oferta dostosowana jest do indywidualnego zlecenia. Jesteśmy rzetelni, elastyczni i terminowi.
[Dodana: 2016-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.seabridge.pl
Seabridge.pl
Skorzystaj z usług naszej firmy spedycyjnej! Mamy swoją renomę, w Polsce działamy od 1992 roku. Ostatnie lata to rozszerzenie zakresu usług o organizację konwencjonalnych przewozów (samochodowych i kolejowych) do Wspólnoty Niepodległych Państw. W razie zainteresowania usługami, prosimy o wypełnienie i przesłanie zapytania ofertowego.
[Dodana: 2016-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.integral-logistics.com.pl
Transport Belgia
Integral Logistics to doświadczona firma transportowa, której specjalnością są przewozy krajowe oraz międzynarodowe realizowane nowoczesnymi i niezawodnymi pojazdami. Firma zatrudnia doświadczonych kierowców i troszczy się o najwyższą jakość świadczonych usług tak w zakresie transportu ADR jak i standardowego.
[Dodana: 2015-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.drifter.pl
DRIFTER drifter.pl SERWIS TRANSPORT SPEDYCJA DRIFT MOTOCROSS
Transportujemy Wszystko Wszędzie tel 697 790 760 Transport Szczecin Gdansk Poznan Warszawa Krakow Katowice Wroclaw Gdynia Stargard Piła Bydgoszcz Torun
[Dodana: 2015-08-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.logistics.dbschenker.pl/
DB Schenker Logistic
DB Schenker Poland to firma oferująca pełny zakres rozwiązań transportowych, różnorodne rodzaje transportu, składowanie oraz nowoczesne technologie informatyczne. Projekty DB Schenker Poland dedykowane są dla biznesów reprezentujących różne branże, np. firmy o specjalizacji elektronicznej, produkcyjnej, maszynowej tzw. produktów szybkozbywalnych
[Dodana: 2015-07-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://dlaprzewoznika.pl
Ubezpieczenie oc przewoźnika
Niezawodna i pierwsza w Polsce porównywarka OC przewoźnika daje Państwu możliwość szybkiego i prostego porównania oferty ubezpieczeniowej adresowanej dla spedytorów i firm przewozowych. Partnerzy, z którymi współpracujemy to między innymi Ergo Hestia, PZU, Warta, Uniqa i inne.
[Dodana: 2015-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ehlogistics.pl/
ehlogistics.pl - usługi chłodnicze
Rozumiemy potrzeby transportowe lokalnych i zagranicznych dostawców - jednostka gospodarcza Euro-Hurt przygotowała ofertę, która obejmuje międzynarodowy przewóz artykułów spożywczych. Zajmujemy się przewozem artykułów świeżych oraz mrożonych, proponujemy mrożenie towarów - mamy magazyny do przechowywania żywności i flotę samochodów, jakie podczas transportu zadbają, żeby transportowane towary zawsze były świeże. To właśnie dzięki temu transport mięsa, warzyw czy te
[Dodana: 2015-03-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ehtransport.pl/
transport i spedycja
Euro-Hurt ma zaszczyt opisać ofertę na transport i spedycję towarów spożywczych. Dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych i ciężarówek możemy zapewnić Konsumentom najlepszej jakości profesjonalne usługi transportowe. Przewozimy mięsa, wędliny, towary mrożone, napoje i inne towary spożywcze również w Polsce oraz za granicą. Znajdujemy się w pobliżu granicy z Niemcami - to naturalnie dzięki temu mamy łatwy oraz szybko dostęp do zachodniej Europy. Gwarantuje to spr
[Dodana: 2015-03-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://topsped.eu
Agencja celna, transport kontenerów Gdynia
Sprawne odprawy celne - Topsped zaprasza - firma spedycyjna i agencja celna Gdynia. Pełna obsługa ładunków - przeładunki, odprawa importowa i odprawa celna oraz spedycja towarów. Zapewniamy Państwu szybki transport ładunku - transport kontenerów i drobnicy - bezpieczny transport morski i lotniczy. Odprawa samochodów, obsługa celna - agencja celna
[Dodana: 2015-03-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hussar-gruppa.com/
Spedycje transportowe wykona Hussar Gruppa
Jeśli poszukujesz skutecznych, szybkich i bezpiecznych rozwiązań, które pozwolą na profesjonalny transport Twoich produktów to idealnie trafiłeś! Oferta firmy Hussar Gruppa skierowana jest to osób, które cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług, niezawodność oraz terminowość. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę i nie boimy się żadnych wyzwań
[Dodana: 2015-01-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA