Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: opieka nad dziećmi Znaleziono : 39 stron

https://bociankowobielsko.pl/
Bociankowo Bielsko Prywatny Żłobek
Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, przyjazne dla dzieci. Żłobek Bociankowo Bielsko gwarantuje profesjonalną opiekę nad Państwa dziećmi. Wiemy jak ważny jest rozwój dzieci i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb, dlatego też zatrudniamy profesjonalnych opiekunów. Zapewniamy zajęcia ruchowe i manualne, zajęcia tematyczne, gry i zabawy na powietrzu
[Dodana: 2021-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lechitki.pl/
Żłobek Lechitki - lechitki.pl
Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo od najmłodszych lat? Kameralny Żłobek Lechitki to profesjonalna kadra opiekunów, która zajmie się Twoim dzieckiem. Dzięki specjalnemu programowi gier i zabaw możesz być pewna, że Twoja pociecha spędzi czas w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i aktywnego odkrywania swoich możliwości.
[Dodana: 2018-12-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mamanaetacie.pl
Blog parentingowy - mamanaetacie.pl
Tworząc blog mama na etacie chciałam przede wszystkim stworzyć takie miejsce, gdzie będziecie mogli szukać dla siebie interesujących porad, gdy chodzi o opiekę nad dziećmi. Mam nadzieje, że moje porady, inspiracje, pomysły staną się ciekawymi dla wszystkich mam. W ten sposób może łatwiej będzie Wam zajmować się dzieciakami.
[Dodana: 2017-07-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://e-opiekun.pl
Kurs opiekunki w żłobku
Firma działa na rynku szkoleniowych, na którym firma zapewnia wygodne w realizowaniu szkolenia e-learningowe. Oferta obejmuje szkolenia, które pozwalają na zdanie egzaminów a także uzyskanie certyfikatów w ramach takich kwalifikacji zawodowych jak opiekun w żłobku, dzienny opiekun. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy!
[Dodana: 2016-08-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fantazja-dzieci.pl
Przedszkole Montessori fantazja-dzieci.pl Kraków
Zlokalizowane w Zabierzów Business Park przedszkole Montessori Fantazja jest profesjonalnym centrum edukacji i rozrywki dziecięcej. Przedszkole realizuje program nauczania Marii Montessori, gwarantuje ponadto troskliwą opiekę i bezpieczeństwo nad dziećmi. Ponadto oprócz przedszkola znajduje się w placówce również żłobek.
[Dodana: 2015-12-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://miniprzedszkolak.pl
miniprzedszkolak.pl - najlepsze przedszkole w Warszawie
Placówka edukacyjna MiniPrzedszkolak z Warszawy prowadzi grupy żłobkowe dla dzieci od 1,5 do 2,5 r.ż. oraz grupy przedszkolne dla dzieci w wieku o 2,5 do 6 r.ż. MiniPrzedszkolak to nowoczesne sale, wykwalifikowani opiekunowie i nauczycie, liczne atrakcje i zabawa poprzez naukę każdego dnia. Placówki dostępne są dzielnicach Włochy i Józefów.
[Dodana: 2014-12-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://myortho.pl/
myOrtho: Dentysta i Ortodonta Poznań
myOrtho to szeroko rozumiana stomatologia: zabiegi estetyczne, wybielanie zębów, leczenia kanałowe i protetyka, a także ortodoncja: aparaty stałe, zdejmowane, retencyjne i opieka ortodonty nad dziećmi i dorosłymi.
[Dodana: 2014-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wesolesmyki.com.pl
Prywatny Żłobek Wrocław - Wesołe Smyki
Niepubliczny ośrodek opieki nad dziećmi, który mieści się we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole - przyjmuje pod opiekę dzieci w wieku od 6 miesiąca życia. Specjaliści Klubu Malucha Wesołe Smyki to odpowiedzialne osoby uprawnione do opieki przedszkolnej, których wspomaga zespół psychologów i pedagogów. Nasz żłobek stawia na bezpieczeństwo i zdrowie.
[Dodana: 2014-05-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.krainabajek.com.pl/
przedszkole rumia
Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się dlaczego warto zapisać dziecko właśnie do naszego przedszkola niepublicznego Kraina Bajek. Referencje rodziców, uśmiechnięte buzie na zdjęciach naszych podopiecznych mówią same za siebie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym programem zajęć i misją edukacyjną, która nam przyświeca.
[Dodana: 2014-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.basniowakraina.net/
BAŚNIOWA KRAINA bajkoterapia
Baśniowa Kraina to znajdujący się w Opaczy-Kolonii pod Warszawą niepubliczny żłobek. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i opiekę doświadczonych wychowawców, logopedy i pedagoga. Poprzez radosne zabawy chcemy regenerować rozwój dzieci, ich umiejętności, uczyć samodzielności i kreatywnego myślenia, a również współpracy z rówieśnikami. Chcemy aby nasi podopieczni pogłębiali wiedzę o otaczającym świecie, ale także imponująco się bawili, nie tylko podczas organizowanych
[Dodana: 2013-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://maluszkowo.bialystok.pl/
klub malucha białystok
Klub Malucha Maluszkowo w Białymstoku to prywatna opieka nad dziećmi od 1 do 3 roku życia.
[Dodana: 2013-07-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://babcinakraina.com.pl
Babcina Kraina - Opieka nad dziećmi
Przedszkole prowadzone jest w małych grupach w których dzieci rozwijają się najlepiej. Prowadzimy zajęcia dodatkowe jak zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczne, czytanie metodą domana i wiele innych.
[Dodana: 2013-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.przedszkolemarki.pl
PRZEDSZKOLE JUTRZENKA niepubliczne przedszkole
Przedszkole Niepubliczne Jutrzenka znajduje się w Markach pod Warszawą. To idealne miejsce na zostawienie swej pociechy pod kompetentną pieczą wykwalifikowanej załogi i zapewnienie jej bezpieczeństwa i optymalnych warunków rozwoju. Dzieci są dla nas najistotniejsze, więc dbamy o to, żeby miały wszystko, co im niezbędne. Wielką wagę przykładamy do pobudzania ich imaginacji i podsycania harmonijnego, kompleksowego rozwoju. Zajęcia prowadzone przez naszych pedagogów odbywają się
[Dodana: 2013-06-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://forum.parenting.pl
Przedszkolaki - forum.parenting.pl
W ramach naszej strony internetowej zapewniamy wszystkim rodzicom możliwość korzystania z rozbudowanych artykułów związanych z wychowaniem i opieką nad dziećmi w różnym wieku. Nasza strona to z jednej strony baza specjalistycznych artykułów oraz poradnik, a także możliwość korzystania z for prowadzonych przez innych rodziców.
[Dodana: 2013-05-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.teczowaakademia.com/
Punkt Przedszkolny Brzdąc
„7 tęczowych kolorów naszego przedszkola to”: profesjonalna opieka i doświadczona kadra, długie godziny otwarcia przedszkola, realizacja zajęć od rytmiczno-tanecznych do gimnastyki buzi i języka zajęcia plastyczno-kreatywne, kulinarne i teatralne, możliwość popołudniowej drzemki lub zajęć wyciszających, zajęcia z psychologiem i logopedą urodzinki dla każdego dziecka
[Dodana: 2013-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://nianiaania.pl/
niania wrocław
Niania Ania to profesjonalna i troskliwa opieka nad maluchami we Wrocławiu. Mocnymi stronami niani jest między innymi kameralna i domowa atmosfera, mnogość pomysłów na kreatywne spędzanie czasu wśród zabaw, gier i śpiewania piosenek oraz przede wszystkim troskliwa i profesjonalna opieka osoby, która mam za sobą setki godzin opieki na dziećmi i dzie
[Dodana: 2013-04-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.minizlecenia.pl
Mini zlecenia - wszystko dla domu - Pomocna dłoń
Świadczymy kompleksową pomoc domową, a zakres wykonanych prac zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Realizujemy jednorazowe zlecenia, a także jesteśmy otwarci na nawiązywanie stałej współpracy. Drobne naprawy, remonty, usługi RTV-Komputer, opieka dla seniora i wile innych. Zapraszamy!
[Dodana: 2012-12-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.baby-city.pl/
Przedszkole Warszawa
Prywatne warszawskie przedszkole oferujące profesjonalną opiekę nad dziećmi połączoną z znakomitą dydaktyką, która zawiera naukę języka angielskiego. Program został tak stworzony, żeby przygotować dzieci do obowiązku szkolnego i rozwinąć ich umiejętności. Więcej szczegółów na stronie internetowej przedszkola.
[Dodana: 2012-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kraina-smyka.pl
Żłobek Kraina Smyka
Znajdujący się w Niepołomicach prywatny żłobek Kraina Smyka. Nasza placówka jest miejscem bardzo kameralnym, dla nie więcej niż 15 dzieci, w wieku od 4 miesiąca do 3 lat. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.
[Dodana: 2012-11-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://brzdac.info.pl
BRZDĄC Opieka nad dziećmi żłobkowymi
Placówka Brzdąc funkcjonuje na obszarze Wrocławia już od niemal 20-stu lat. Zapewniamy w niej fachową opiekę dzieciom w wieku od jednego do pięciu lat. Spory nacisk kładziemy na harmonijny i prawidłowy rozwój dzieci, korzystając z programu zgodnego z podstawą programową, a także nowatorskich, sprawdzonych metod pracy z dziećmi. Wśród naszych zajęć dodatkowych znajdują się, na przykład zajęcia z języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne oraz z
[Dodana: 2012-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA