Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: opiekunki Znaleziono : 66 stron

https://diamedi.pl/
Diamedi
Firma Diamedi świadczy usługi opiekuńcze dla seniorów na terenie Niemiec. Zatrudniamy opiekunki dla osób starszych. Jeśli szukasz legalnego i stabilnego zatrudnienia za granicą to zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź.
[Dodana: 2020-10-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://veritas-polska.pl/
Opiekunka seniora - Veritas Polska
Veritas Polska to sprawdzona firma, które zatrudnia opiekunki seniora. Zapewniamy całodobową opiekę nad osobą starszą w całej Polsce. Opiekunka seniora pracuje w domu seniora jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nadal chcą się cieszyć bliskością ukochanej osoby, a jednocześnie potrzebują pomocy profesjonalnej opiekunki seniora.
[Dodana: 2020-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://opiekunkowo.pl
Praca dla opiekunek w Niemczech
Serwis opiekunkowo.pl powstał z myślą o osobach, które pracują w zawodzie opiekuna. W jednym miejscu znaleźć można czaty oraz fora, które poruszają temat pracy w zawodzie opiekuna. W ten sposób łatwo o wymianę poglądów i doświadczeń pracy w zawodzie. Poza tym to szansa na to, aby znaleźć oferty pracy dla opiekunek w Niemczech.
[Dodana: 2020-04-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.veritas-opieka.pl/
Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych
Jesteśmy agencją opiekunek osób starszych z Wrocławia. Rekrutujemy opiekunki seniora z całej Polski do pracy w Niemczech. Oferowane przez nas zarobki opiekunek sięgają do 8 tysięcy złotych miesięcznie na rękę. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.
[Dodana: 2020-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.veritas-care.pl/
Agencja Opiekunek Osób Starszych Veritas Care
Rekrutujemy opiekunki osób starszych do pracy w Anglii. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które znają język angielski i mają doświadczenie zawodowe w opiece nad osobą starszą. Oferujemy zarobki do 12000 zł miesięcznie na rękę.
[Dodana: 2020-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.opiekunki24.pl
Opiekunki24
Opiekunki24 to portal społecznościowy dla opiekunek osób starszych i bliskich seniorów. Na jego stronach znajdują się oferty pracy i informacje o pracodawcach. Ciekawym uzupełnieniem jest dział artykułów. Najczęściej odwiedzona podstrona to forum dyskusyjne na którym użytkownicy wymieniają się doświadczeniami.
[Dodana: 2018-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://opiekunkawniemczech.eu
Opieka Niemcy
Firma działa na rynku zapewniania klientom dostępu do ofert pracy w roli opiekunki, które w formie ofert pracy dostępne są za pośrednictwem firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w ramach świadczenia poszczególnych usług na rynku zapewniania pracy na terenie Niemiec. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2017-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://e-opiekun.pl
Kurs opiekunki w żłobku
Firma działa na rynku szkoleniowych, na którym firma zapewnia wygodne w realizowaniu szkolenia e-learningowe. Oferta obejmuje szkolenia, które pozwalają na zdanie egzaminów a także uzyskanie certyfikatów w ramach takich kwalifikacji zawodowych jak opiekun w żłobku, dzienny opiekun. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy!
[Dodana: 2016-08-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.curaform.pl
Curaform
Curaform oferuje pracę za granicą dla opiekunek - praca głównie w Niemczech. Praca opiekunki polega na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych osobom starszym i schorowanym. Zapewniamy legalne zatrudnienie i bezpieczne wyjazdy do pracy w opiece za granicą. Wynagrodzenie opiekunki kształtuje się w przedziale 1000-1300 EUR.
[Dodana: 2015-09-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.opieka-info.pl
Opiekunki w Niemczech
Głównym profilem działalności firmy jest organizacja pracy jako opiekunka w Niemczech. Osoby zainteresowane wyjazdem za granicę w celach zarobkowych, na pewno będą usatysfakcjonowane jej ofertą. Za pośrednictwem firmy można zapewnić sobie kompleksową organizację wyjazdu wraz z gwarantowaną posadą.
[Dodana: 2015-04-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://opiekunki-szczecin.pl
Praca opieki - Istytut Berlin
Firma BERLIN łączy w sobie cechy agencji pracy tymczasowej, instytutu szkoleniowego oraz szkoły języków obcych. Oferujemy kursy językowe dla pracowników medycznych a także kursy i warsztaty dla osób poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej lub niepełnosprawnej za granicą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
[Dodana: 2015-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.animus-awg.pl
Warszawa opiekunki
Animus AWG, - nianie i opiekunki Warszawa oraz Wrocław. Profesjonalne usługi - doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Kliknij link do strony i skorzystaj z oferty - na godziny, doraźnie, na cały dzień. Także z zamieszkaniem. Zapraszamy do skorzystania
[Dodana: 2015-01-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pracujzagranica.eu
Praca za granicą Niemcy
Nasza firma już od 2002 roku specjalizuje się w realizowaniu procesów rekrutacyjnych osób do pracy w roli opiekuna, opiekunki. Zapewniamy zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Realizujemy również staże dla uczniów, studentów.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hilfeneo.pl
Praca dla opiekunek osób starszych
Ile przeciętnie zarabiają opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech? Jest to kwota 4-krotnie wyższa od tej, którą mogą dostać za tę samą pracę w Polsce! Firmy pośredniczące w wyjazdach kobiet do pracy (np. Hilfeneo) dają swoim pracownikom sporo dodatkowych możliwości powiększenia tego zarobku (premie i bonusy).
[Dodana: 2014-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://forumopieki.pl
Forum dla opiekunek
Opiekunki pracujące z niemieckimi seniorami coraz częściej korzystają z dobrodziejstw Internetu. Dziś służy im on nie tylko do kontaktu z rodziną, ale także do rozmów z innymi opiekunkami. Miejscami, w których mają do tego możliwość są fora dyskusyjne takie jak Forum Opieki.
[Dodana: 2014-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.opiekarobert.pl/
praca opieka niemcy
Serdecznie zapraszamy wszystkie panie zajmujące się opieką nad osobami starszymi, które zastanawiają się nad pracą w Niemczech na nasz portal ogłoszeniowy Opieka Robert. Oferujemy wszechstronną pomoc w znalezieniu odpowiedniej rodziny niemieckiej oraz w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem. Załóż darmowe konto i zapoznaj się z ogłoszeniami
[Dodana: 2014-03-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medvita24.pl
Opiekunki niemcy
Zajmujemy się pośredniczeniem w dostarczaniu pracy osobom chętnym podjęcia się opieki. Umożliwiamy pracę ze starszymi osobami zamieszkującymi teren Niemiec. Nasza firma gwarantuje legalną pracę, która jest dobrze płatna. Dodatkowo zajmujemy się również pełnym pakietem socjalnym zapewniając ubezpieczenie za granicą i płacenie składek do ZUSu.
[Dodana: 2014-01-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://helper24h.pl
Praca dla opiekunki w Niemczech - Helper 24
Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka w Niemczech? Oferujemy od zaraz dobrze płatną pracę w opiece nad osobą starszą.
[Dodana: 2013-06-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pronobel.pl
Oferty pracy dla opiekunki w Niemczech - Pronobel
Legalna praca dla Opiekunek na terenie Niemiec. Sprawdź aktualne oferty pracy w opiece nad osobą starszą i odbierz 200 zł. na start. Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy. Zapewniamy im podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki i Opiekuna Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech.
[Dodana: 2013-06-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pl.senioport.com
Forum opiekunki Niemcy
Jeśli szukasz pracy w zakresie opieki nad starszymi osobami, szukaj w dobrym miejscu. Nasz portal został stworzony po to, by uprościć komunikację między pracownikami i pracodawcami w tej branży - zapewniamy duże wsparcie i możliwość dodania bezpłatnie ogłoszenia.
[Dodana: 2013-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA