Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: poradnia Znaleziono : 166 stron

https://www.centermed-poznan.pl/
Poradnia urologiczna Poznań - centermed-poznan.pl
Firma CenterMed z Poznania to przedsiębiorstwo oferujące opiekę medyczną. Szeroka lista oferowanych usług obejmuje między innymi badania diagnostyczne, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów na przykład w poradni dermatologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, okulistycznej.
[Dodana: 2021-08-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://cpsens.pl/
Centrum Psychologiczne SENS
Jesteś z Mińska Mazowieckiego i poszukujesz specjalisty, który pomoże uporać Ci się z lękami, uzależnieniem lub kryzysem w związku? Zapraszamy do naszego Centrum Psychologicznego SENS. Ośrodek tworzą najlepsi terapeuci — doświadczeni i pełni empatii. Ich misją jest zapewnienie profesjonalnej pomocy w rozwiązaniu destrukcyjnych problemów.
[Dodana: 2021-07-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.biegunzdrowia.pl/
Dieta Online Biegun Zdrowia
Poradnia Dietetyczna Biegun Zdrowia zajmuje się układaniem planów żywieniowych, dobranie indywidualnie do pacjenta. W ofercie znajduje się również dieta online. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj już dziś.
[Dodana: 2021-04-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://fabmed-lekarze.pl
Przychodnia niepubliczna Warszawa Wola - FabMed-Lekarze.pl
Prywatna przychodnia zaprasza pacjentów z różnymi schorzeniami. Potrzebny jest endokrynolog albo neurolog? My mamy specjalistów, którzy się Wami zajmą. Przeprowadzamy badania, takie jak USG, cytologia i EKG. Sprzęt, który wykorzystujemy do badań, jest bardzo nowoczesny.
[Dodana: 2021-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kardiolab.com/
Kardiolab Poradnia Kardiologiczna Elbląg
Zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz leczenie chorób serca. Kardiolab znajduje się w Elblągu, doświadczeni lekarze i specjalistyczny sprzet pozwalają na profesjonalne podejście oraz wykonanie takich badań jak: EKG, ECHO SERCA, HOLTER EKG i RR oraz TESTY WYSIŁKOWE.
[Dodana: 2020-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://intermed.net.pl/
Poradnia lekarska Lublin - intermed.net.pl
Profesjonalna przychodnia lublin oferuje swoje usługi wszystkim, którzy pragną zagwarantować sobie dostęp do wykwalifikowanego personelu medycznego. W naszej placówce możesz liczyć nie tylko na fachowe porady lekarskie, ale również na wykonanie badań diagnostycznych. Chciałbyś stać się naszym pacjentem? Będzie nam bardzo miło!
[Dodana: 2020-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.poradnia3terapie.pl/
Psycholog dziecięcy Londyn - poradnia3terapie.pl
Wspomaganie rozwoju dziecka to główny cel działalności gabinetu logopedycznego i psychologicznego Poradnia3Terapie. Nasza poradnia mieści się w Londynie i oferuje szereg specjalistycznych porad, zajęć i terapii dla dzieci. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam szybko diagnozować i interweniować w przypadku problemów rozwojowych dziecka.
[Dodana: 2020-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://smedica-wroclaw.pl/
Centrum Rehabilitacji Wrocław - Fizjoterapeuta we Wrocławiu
Smedica oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia ortopedyczno-rehabilitacyjnego. W ofercie znajduje się terapia powięziowa, ćwiczenia usprawniające, a także kinesiotaping. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
[Dodana: 2020-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.chirurg-gdynia.pl
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni
Warto dodać, że plastyka powiek w Gdyni w gabinecie Derm Estetyka prowadzona jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, podawanego podskórnie. Czas zabiegu wynosi około 75 minut, jednak w zależności od indywidualnego przypadku czas ten może nieco się wydłużyć.
[Dodana: 2019-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.chirurg-gdynia.pl
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni
Szukasz profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, zatrudniającego najlepszych specjalistów w województwie pomorskim? Skontaktuj się z nami! Oferujemy zabiegi korekty uszu, labioplastyki, korekty powiek oraz powiększania biustu. Zachęcamy do kontaktu z Specjalistyczną Poradnią Chirurgii Estetycznej w Gdyni pod numerem: 500 430 484.
[Dodana: 2019-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szpitalpodolany.pl/
Szpital Podolany - Poznańskie Centrum Otolaryngologii
Polskie Centrum Otolaryngologii oferuje szereg zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy. Szpital świadczone są zabiegi z zakresu laryngologii, chirurgii ogólnej oraz laserowego usuwania żylaków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-08-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://spps.pl
SPPS Wrocław
Serdecznie zapraszamy do naszej poradni mieszkańców Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. To tutaj leczymy depresję, zaburzenia odżywiania, stany lękowe oraz inne dolegliwości, które zakłócają, a czasem wręcz uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i sek
[Dodana: 2019-05-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.operacjestopy.pl/
Operacja haluksów - www.operacjestopy.pl
Jesteśmy poradnią w której mogą państwo kompleksowo wykonać zabiegi oraz leczenie stop. Zatrudniamy wyspecjalizowanych lekarzy, którzy posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. W naszym gabinecie to klient jest najważniejszy, działamy zawsze na najnowszych narzędziach. Oferujemy również nowoczesne metody leczenia z gwarancją profesjonalizm.
[Dodana: 2019-04-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://medisport.lublin.pl/
Medisport
Medisport jest nowoczesną przychodnią reabilitacyjno-sportową. Dysponujemy świetnym sprzętem, który obsługują najlepsi specjaliści w regionie. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług, fachowe doradztwo i specjalistyczną opiekę.
[Dodana: 2019-01-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medycynapracypiekaryslaskie.pl
Lekarz medycyny pracy Piekary Śląskie
Lekarz medycyny pracy wykona dla Państwa badania kierowców , badania na prawo jazdy (do kwalifikacji wstępnej),ale także inne badania profilaktyczne (badania wstępne,badania okresowe).
[Dodana: 2018-10-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medycynapracygliwice.pl
Lekarz medycyny pracy Gliwice
Lekarz medycyny pracy przeprowadzi dla Państwa wszelkie potrzebne badania profilaktyczne wymagane prawem,w tym badania kierowców oraz badania na prawo jazdy kategorii B,C+E i innych. Medycyna pracy,Gliwice - łatwy dojazd,możliwość zaparkowania samochodu obok przychodni, dogodne godziny otwarcia placówki.
[Dodana: 2018-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medycynapracybytom.pl
Lekarz medycyny pracy Bytom
Lekarz medycyny przeprowadzi wszystkie podstawowe badania profilaktyczne wymagane przepisami ustawy medycyny pracy,tj. badania wstępne, badania kontrolne oraz badania okresowe. Przeprowadzamy także badania kierowców. Medycyna pracy Bytom - Pl.S. Żeromskiego 1.
[Dodana: 2018-05-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medycynapracykatowice.pl
Lekarz medycyny pracy Katowice
Oferujemy badania medycyny pracy dla osób pracujących w różnych zawodach. Przychodnia zlokalizowana w centrum Katowic. Lekarz medycyny pracy przeprowadza również badania kierowców oraz badania na prawo jazdy.Medycyna pracy,Katowice - ul.Gliwicka 159.
[Dodana: 2018-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pro-psyche.pl
Propsyche - Psycholog Bydgoszcz
Propsyche Łukasz Warchoł to profesjonalny psycholog. Specjalizuję się w pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu i innych uzależnień. Stosuję sprawdzone metody psychoterapii licznych technik i indywidualnego podejścia do każdego mojego pacjenta. Posiadam także wieloletnie doświadczenie jak też certyfikaty potwierdzające moją wysoką wiedzę
[Dodana: 2018-03-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://psychoterapiacotam.pl
Przychodnia psychologiczna CoTam? - psychoterapiacotam.pl
Na stronie https://psychoterapiacotam.pl prezentowane są informacje o terapiach psychologicznych realizowanych w poradniach, które działają na terenie Warszawy w dzielnicach Bemowo oraz Targówek. Oferta obejmuje terapie dla dzieci, młodzieży, dorosłych zarówno indywidualne jak też grupowe. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2017-10-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Pasaż handlowy
SŁUCHAJ RADIA