Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: praca w anglii Znaleziono : 42 stron

https://www.veritas-care.pl/
Agencja Opiekunek Osób Starszych Veritas Care
Rekrutujemy opiekunki osób starszych do pracy w Anglii. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które znają język angielski i mają doświadczenie zawodowe w opiece nad osobą starszą. Oferujemy zarobki do 12000 zł miesięcznie na rękę.
[Dodana: 2020-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gap-personnel.pl
Gap-Personnel - Agencja rekrutacyjna
Gap-Personnel to jedna z największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Nasz oddział w katowicach pomoże Ci w znalezieniu pracy w Anglii. Na naszej stronie znajdziesz również bardzo dużo ofert pracy. Jesteśmy dla Państwa dostępni 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu oraz składania swoich aplikacji online.
[Dodana: 2015-10-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.anonse.co.uk
Portal ogłoszeniowy w Wielkiej Brytanii
Anonse.CO.UK zawierają ogłoszenia - oferty pracy w Anglii, nieruchomości oraz inne. Jeśli ktoś przebywa lub wybiera się do Londynu, Nottingham czy Liverpoolu w poszukiwaniu pracy powinien koniecznie skorzystać z ogłoszeń Anonse.CO.UK. Tu znajdzie duży wybór aktualnych ofert. Wszystko w języku polskim. Anonse.CO.UK to darmowe anonse dla wszystkich.
[Dodana: 2015-04-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.strefa.co.uk
Strefa.co.uk
Portal internetowy zajmuje się prezentowaniem ogłoszeń umieszczanych przez Polaków mieszkających na ternie Wielkiej Brytanii i kierowanych zarówno do Brytyjczyków, jak też Polaków przebywających poza granicami kraju. Portal zawiera kategorie praca, nieruchomości, kupno-sprzedaż, usługi, itd. Zapoznaj się z serwisem internetowym!
[Dodana: 2013-12-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumacz-patentow.eu/
TŁUMACZENIA TECHNICZNE specjalistyczne tłumaczenia
Autentycznym ekspertem z zakresu tłumaczenia, z języka angielskiego na język polski, przeróżnych dokumentów technicznych, jest warszawska firma Tłumaczenia Techniczne Edward Lewandowski. Zestawienie perfekcyjnej znajomości języka angielskiego oraz wiedzy z obszaru dyscyplin politechnicznych, przynależność do Stowarzyszenia Inżynierów Mechaników Polskich oraz Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, długoletnia praktyka w inżynierskich tłumaczeniach technicznych, praca w Anglii, zaowo
[Dodana: 2012-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bavaria24.pl
Zwrot podatku za prace za granicą
Uzyskaj zwrot podatku z firmą z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskujemy maksymalne zwroty podatku przewidziane prawem za legalną pracę za granicą. Rozliczamy podatek za pracę w Anglii, Niemczech, Austrii, Irlandii czy Holandii. Jeżeli musisz rozliczyć podatek z Irlandii skontaktuj sie z nami. Oferujemy bezpłatną pomoc przy odbieraniu dokumentów od zagranicznych pracodawców.
[Dodana: 2010-10-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.teamwork.com.pl
Teamwork- zwrot podatku z Holandii
Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą oraz w rozliczaniu podatku dochodowego za pracę wykonaną w Holandii, Belgii, Niemczech, Anglii i Irlandii. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, a elementem naszej filozofii jest zaufanie w kontaktach z klientami i pracownikami.
[Dodana: 2010-06-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://praca-opole.com.pl/praca-z-dala-od-rodziny/
Praca
Dla niektórych młodych osób praca za granicą jest atrakcyjną okazją do szybkiego wzbogacenia się finansowego. Jednak najczęściej w trakcie takich wyjazdów dochodzi do nieodwracalnych szkód wyrządzonych rodzinie. Planując wyjazd w poszukiwaniu pracy należy
[Dodana: 2009-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angolia.co.uk
www.angolia.co.uk
Witam i zapraszam na strone z ogloszeniami wszystkich wyjezdzajacych do Anglii. Jest to strona poswiecona Polakom na emigracji. Znajdziesz tam mieszkanie, prace no i kogos do towarzystwa. Sprawdzisz rowniez nadchodzace imprezy w kalendarzu wydarzen.
[Dodana: 2009-04-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.praca4u.net
oferty pracy za granica
Oferty Pracy za granicą w Danii Holandii Niemczech Norwegii Anglii (Wielkiej Brytanii). Praca w ogrodnictwie, magazynach, fabrykach dla pary. Przykładowe wzory CV listy motywacyjne.
[Dodana: 2009-03-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lingwista.com.pl
Turystyka językowa - Cypr
Wyjazdy językowe z ATJ LINGWISTA - angielski na Cyprze, w Anglii i Irlandii. Turystyka językowa, programy Au Pair i Parent Help, praca i praktyki za granicą. Polecamy obóz językowy na Cyprze i na Malcie, kolonie i obozy językowe w Polsce, angielski w Irla
[Dodana: 2008-03-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.opinia.co.uk
Opinia - Serwis polonijny leicester
Internetowy magazyn polonijny w Leicester. Praca, mieszkanie, wydarzenia, kultura. Wszystko na temat East Midlands. Polacy w Anglii. Polonia w Wielkiej Brytanii.
[Dodana: 2007-10-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kangiel.pl
Biuro Wyjazdów Zagranicznych "Kangiel"
Jesteśmy biurem organizującym pracę i praktyki zawodowe w krajach UE, a także autoryzowanym biurem Au-Pair (opiekunki do dziećmi w krajach Europy Zachodniej i USA), Camp America i Work&Travel. Organizujemy także kursy językowe za granicą. Posiadamy zezwo
[Dodana: 2007-08-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.2binterface.com
2B Interface
Agencja Rekrutacyjna i Posrednictwa Pracy w Anglii
[Dodana: 2007-06-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.summerjobs.pl
Summer Jobs portal pracy sezonowej
Portal pracy sezonowej. Najnowsze informacje dotyczące pracy w Anglii, Irlandii, USA, Szwecji i na Cyprze plus forum dyskusyjne.
[Dodana: 2007-05-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://londyn.biz
londyn.biz
Najszybciej rozwijający się portal o życiu i pracy w Londynie i w Anglii
[Dodana: 2007-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://forumpraca.pl
Forum Praca
Najszybciej rozwijające się forum na temat pracy w Polsce i za granicą. Zawiera skuteczne porady, przepisy pisane przez specjalistów z różnych dziedzin gospodarki
[Dodana: 2007-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sr.net.pl
Staff Recruitment
Praca w Anglii, Praca w Irlandii, Praca we Włoszech, Praca za granicą i w Polsce.Oferty legalnej pracy bez żadnych opłat w renomowanych sprawdzonych europejskich firmach.
[Dodana: 2007-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://summerjobs.pl
praca sezonowa: praca w Anglii, Work and Travel
Portal pracy sezonowej. Najnowsze informacje dotyczące - praca w Anglii, Irlandii, USA, Szwecji i na Cyprze. forum dyskusyjne, Work and Travel, ogłoszenia drobne, katalog firm, zwrot podatku, praca wakacyjna, bilety lotnicze
[Dodana: 2007-04-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.worktravel.pl
Praktyki w USA - Rok szkolny w USA
W naszej ofercie: Praca orza praktyki zawodowe w Anglii oraz USA. Oferujemy najpopularniejsze programy dla młodzieży: Work and Travel USA, Work and Travel UK, Career Training USA, Work Experience UK, Study and Work UK.
[Dodana: 2007-03-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA