Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: praktyki studenckie Znaleziono : 6 stron

http://www.nieparzekawy.pl/
Praktyki studenckie
Nasz serwis pomaga w odnalezieniu wartościowych praktyk oraz programów staży. W naszej bazie znajdują się oceniane przez dotychczasowych studentów/absolwentów firmy. Dzięki temu wiecie Państwo, gdzie warto zgłosić się na praktyki, aby nie odczuć poniżenia i straty czasu. Dajemy również wiele wskazówek dotyczących poszukiwania wartościowych staży.
[Dodana: 2016-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pl.feender.com
Feender - staże i praktyki
Firma Feender zajmuję się pozyskiwaniem ofert stażów i praktyk zagranicznych. Głównym celem firmy jest pomoc studentom lub absolwentom w rozwijaniu swojej kariery zawodowej. Aktualnie firma posiada w bazie danych około 1000 ofert z 25 krajów całego świata. Feender.pl jako jedyna firma w Polsce przekazuje swoją bazę ofert za darmo, jedyna opłata jes
[Dodana: 2014-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pigulkasukcesu.pl
Praktyki Warszawa
Jesteś na studiach lub tuż zaraz po, i chciałbyś pozyskać doświadczenie w swojej profesji? Jeżeli tak, to bezwarunkowo powinieneś odbyć praktyki Łódź. Takowe praktyki zawodowe stanowią najlepsze źródło wiedzy jak również doświadczenia dla każdego studenta bądź też absolwenta uczelni.
[Dodana: 2013-10-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pap.edu.pl/student-i-praca-f7/
Praca dla studenta
Forum dyskusyjne na temat pracy na studiach, staży, praktyk, pracy dla absolwentów uczelni wyższych. Praca sezonowa i dorywcza - wysokość zarobków, stawki godzinowe. Własna firma na studiach, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Także absolwent szuka pracy, czyli praca po studiach.
[Dodana: 2012-08-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pap.edu.pl
Forum studentów
Ogólnopolskie studenckie forum dyskusyjne. Miejsce dyskusji studentów uczelni wyższych na temat studiów na takich kierunkach jak: Prawo, Medycyna, Informatyka, Geografia, Matematyka, Botanika, Politologia, Historia, Pedagogika, Filologia, Biologia, Fizyka. Także opinie o szkołach, praca i praktyki na studiach, życie studenckie i czas wolny student
[Dodana: 2012-07-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.babycare.pl
Praca za granicą, Au pair, Opiekunka - babycare.pl
Legalna praca za granicą jako au pair (opiekunka do dzieci). Organizujemy praktyki studenckie w Wielkiej Brytanii oraz Grecji, prowadzimy również kursy językowe w Polsce i za granicą.
[Dodana: 2007-05-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA