Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: przedszkole Znaleziono : 210 stron

http://www.otwarteokno.edu.pl/
Otwarte Okno
Otwarte Okno to prywatne przedszkole, szkoła podstawowa, a także szkoła przysposabiająca do pracy w Tychach. Oferujemy liczne zajęcia dodatkowe, fachową opiekę i budynek przystosowany do osób niepełnosprawnych. Zapraszamy w nasze progi!
[Dodana: 2022-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przedszkole-zlobek.waw.pl
Przedszkole niepubliczne Otwock - przedszkole-zlobek.waw.pl
Przedszkole prywatne przy ul. Nadwiślańskiej w Józefowie oferuje opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Placówka nosi nazwę MiniPrzedszkolak i mieści się w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku, dzięki czemu może maluchom m.in. jasne, przestronne sale, dwa place zabaw (wewnętrzny i zewnętrzny), oddzielną salę do spożywania posiłków.
[Dodana: 2022-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.madreglowki.pl
Przedszkole i żłobek Warszawa - madreglowki.pl
Przedszkole i żłobek Montessori Mądre Główki przyjmują dzieci na zajęcia w wieku od 12 miesiąca oraz 2,5 roku. Wychowawcy organizują: zabawy ruchowe, zajęcia kreatywne, przedstawienia, imprezy okolicznościowe. Ponadto uczą: piosenek, samodzielnego myślenia, piosenek, przygotowywania np. ciasteczek.
[Dodana: 2022-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.passionblog.com.pl/
Passionblog | Psie przedszkole Katowice
Masz szczeniaka w wieku od 2 do 5 miesięcy i chcesz nauczyć go socjalizacji i dobrych nawyków? Jeśli tak, zapraszamy do Psiego przedszkola PassionBlog. Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu problemów i zbudowaniu z Twoim psiakiem relacji opartej na zaufaniu i miłości. Dla nas kompletnie nie liczy się rasa i wiek Twojego pupila, nie boimy się ciężkich
[Dodana: 2022-01-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bialy-mis-luban.pl
Biały Miś - Żłobek i przedszkole Lubań
Przedszkole i żłobek Biały Miś w Lubaniu oferuje opiekę dla dzieci w wieku 1-3 żłobek oraz 2,5 do 6 lat przedszkole. Posiadamy sale z wyposażeniem przeznaczonym dla najmłodszych dzieci, materiały dydaktyczne. Przedszkole Lubań Żłobek - Biały Miś.
[Dodana: 2021-04-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://preschool.myvinci.edu.pl/
Przedszkole anglojęzyczne Warszawa
Przedszkole angielskie MyVinci Preschool to trójjęzyczne przedszkole na Mokotowie. Nowoczesne przedszkole w którym dzieci poprzez kreatywne zabawy uczą się przydatnych umiejętności.
[Dodana: 2020-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hipopo.pl/
Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w
Zajęcia prowadzone są w małych grupach wiekowych. W naszym przedszkolu każde dziecko traktowane jest z szacunkiem i miłością. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z poszczególnych dziedzin. Szeroka oferta ciekawych zajęć dodatkowych. Zapraszamy
[Dodana: 2020-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://megamocni.com
Niepubliczne przedszkole MegaMocni we Włocławku
Niepubliczne przedszkole MEGAMOCNI z Włocławka to wyjątkowe miejsce, które określa nowe kanony wykształcenia i rozwoju dzieci. MEGAMOCNI to miejsce, które w unikalny sposób traktuje dzieci, dbając o to, by uczyły się rzeczowego, nie naukowego podejścia do życia.
[Dodana: 2019-07-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://malechmurki.pl/
Żłobek Mokotów - malechmurki.pl
Przedszkole Małe Chmurki to miejsce, w którym każde dziecko odnajdzie nie tylko bezpieczeństwo, ale również idealne warunki do swojego rozwoju. W sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby pozostawiać pociechę w dobrych rękach, to już teraz zobacz szczegółową propozycję na naszej witrynie www, bowiem wierzymy, że na pewno się nie zawiedziesz.
[Dodana: 2018-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sokrates.gda.pl/
Szkoła podstawowa Sokrates
Sprawowanie opieki nad dzieckiem, dbanie o jego rozwój jest trudnym zadaniem, dlatego ważne umieszczenie malucha z innymi dziećmi w placówce. Niepubliczne przedszkole oraz szkoła podstawowa Sokrates poprzez zabawę dba o rozwój oraz kreatywność dziecka między innymi zajęcia angielskiego, szkolenia plastyczne, ale także treningi sportowe na sali gimnastycznej.
[Dodana: 2018-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://montessori-house.pl
Przedszkole Montessori Kraków
Nauczanie metodą Montessori można praktykować już od urodzenia aż do 12 roku życia. W miejsce ogólnych sprawdzianów i badań, sprawozdanie i ocena na temat podopiecznych referowana jest w sposób narracyjny, opisując talenty i słabości dziecka. W trakcie przebiegu edukacji podejmowane są decyzje o poprawie słabych stron i indywidualnym sposobie realizacji tego zadania. Wspaniałą myślą tej metody jest fakt, że oferuje ona prace z dzieckiem jako indywidualnością. Faktem jest,
[Dodana: 2018-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.theducation.pl/
Theducation - blog dla nauczycieli
Dobra szkoła, dobre wychowanie... Jak pomóc swojemu dziecku? Co zrobić by pociecha była szczęśliwa? Sprawdź Theducation. Jest to blog parentingowy przeznaczony dla rodziców oraz nauczycieli. Autorka to doświadczona oraz kreatywna nauczycielka, która prowadzi trzy przedszkola. Swoją pracę wykonuje z pasją i zamiłowaniem. Nie zwlekaj i dowiedź bloga!
[Dodana: 2017-10-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zlobeksloniki.pl
Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoniki - Swarzędz Gruszczyn
Niepubliczne Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoniki położone jest na granicy Swarzędza w Gruszczynie. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd z okolicznych miejscowości.
[Dodana: 2017-09-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://nutki.info
Przedszkole Nutki. Radom
Niepubliczne Przedszkolem „NUTKI”, realizuje zadania dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze według założeń pedagogiki Marii Montessori. Przedszkole otwarte jest w godzinach 7.00 – 17.30 z wyjątkiem Świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy. W szczególnych sytuacjach po osobistym ustaleniu z dyrektorem, przedszkole może funkcjonować poza wyznaczon
[Dodana: 2017-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bursztynek.kpck.edu.pl/
Przedszkole Bursztynek
Przedszkole Bursztynek to wymarzone miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz przedszkole gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji,a dzieci mogą bawić się na kolorowym i bezpiecznym placu zabaw. Oferta skierowana jest dla dzieci już od 2,5 roku życia. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś!
[Dodana: 2017-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przedszkolenumerjeden.pl
Atrakcje dla dzieci - Przedszkole Numer Jeden
Przedszkole działa na terenie Warszawy, gdzie zapewniamy odpowiednie warunki do spędzenia wolnego czasu. Jednocześnie przedszkole oferuje wiele zajęć zarówno tanecznych oraz sportowych a także zajęcia dodatkowe co pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu realizowanej nauki. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie!
[Dodana: 2017-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://uciociewy.przyjdz.com
Przedszkole Dębe Wielkie
Witamy na stronie naszego przedszkola. Znajdziecie tu najważniejsze wydarzenia, dokumenty, galerie oraz informacje o przedszkolu. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.
[Dodana: 2016-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pp9.edu.pl
Nauczanie przedszkolne
Prywatne Przedszkole nr 9 w Krakowie to miejsce, w którym Twoje dziecko poczuje się jak w domu. Otóż zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Twoje dziecko u nas będzie w dobrych rękach. Pobawi się w naszym ogrodzie, pozna język angielski, oraz pozna wspaniałych przyjaciół. Zapraszamy do nasz już dziś!
[Dodana: 2016-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.zlobek-kukulka.pl
Edukacja - zlobek-kukulka.pl
Żłobek prywatny Kukułka to miejsce rozwoju dzieci w wieku 1 3 lata. Sugerujemy rozwój umiejętności manualnych, bazujemy na zajęciach muzyczno ruchowych oraz powiązanych z panelami logopedycznymi. Wprowadzamy w żłobku nawet elementy języka angielskiego. Korzystacie Państwo z doświadczonych pedagogów i z ciekawych pakietów wyżywienia dzieci.
[Dodana: 2016-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://safari-krakow.pl
Zapisz dziecko do przedszkola Safari w Krakowie
Jako Przedszkole Safari działamy w Krakowie od dawna i dla naszych wychowanków przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji oraz zabaw. Gwarantujemy Twojemu dziecku świetną opiekę oraz stopniowe wprowadzenie w świat edukacji poprzez zabawę. Sprawdź więcej szczegółów na naszej stronie internetowej lub pod podanym numerem.
[Dodana: 2016-07-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA