Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: realizacja dźwięku Znaleziono : 6 stron

http://akademiamultiart.pl/
Realizacja dźwięku filmowego - akademiamultiart.pl
AMA to szkoła filmowa z Krakowa. Kształcimy przyszłych reżyserów, scenarzystów, producentów filmowych, operatorów kamery. Przekazujemy wiedzę o obróbce obrazu, prezentujemy szkolenia dedykowane aktorom, podstawowe kursy filmowe. Uczymy na kierunkach niestacjonarnych i stacjonarnych. Dodatkowo specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu filmowego.
[Dodana: 2017-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://realizacjadzwieku.edu.pl
Studio nagrań - realizacjadzwieku.edu.pl
Pragniesz partycypować w branży muzycznej? Marzy Ci się kariera dźwiękowca i współpraca z wybitnymi artystami? Jeśli tak, to odwiedź naszą akademię i przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać właśnie nas. Matura już za trzy miesiące, dlatego jeśli chcesz zaistnieć w branży muzycznej dowiedz się, jakie są zasady rekrutacji w naszej akademii.
[Dodana: 2016-02-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://studiopraga.pl
Studio Nagrań - STUDIOPRAGA
Studio Praga, mieszczące się w Warszawie, proponuje swoim klientom usługi realizowania dźwięku. Istnieje możliwość nagrywania muzyki filmowej. Dodatkowo, w studio przygotowywane są nagrania lektorskie, na przykład do reklam radiowych. Proponowane jest też udźwiękowienie. Z realizacjami studia można zapoznać się na jego stronie www.
[Dodana: 2015-03-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.stereosound.pl/
Realizacja dźwięku- szkolenia
Stereosound.pl oferuje kursy z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania, a dodatkowo masteringu. A dodatkowo w ramach studia zajmujemy się również miksowaniem oraz masteringiem utworów. Możliwa jest również postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom. Funkcjonujemy w biznesie od wielu lat, mamy duże wiedzę praktyczną w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Z
[Dodana: 2013-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.musicstudio.pl
MusicStudio - studio nagrań, muzyka na zamówienie
Studio nagrań MusicStudio.pl oferuje tworzenie muzyki na zamówienie oraz inne usługi muzyczne jak: realizacja dźwięku, postprodukcja nagrań, muzyka do filmów, reklam i gier, mix i mastering oraz montaż dźwięku. Zapewniamy profesjonalne studio nagrań. Łódź lub dojazdy do klienta. Zapraszamy!
[Dodana: 2011-11-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kamskistudio.pl/
KamskiStudio - realizacja dźwięku
W KamskiStudio specjalizujemy się w nagraniach lektorskich Kompleksowo tworzymy reklamy radiowe oraz udźwiękawiamy reklamy telewizyjne. Współpracujemy z muzykami i kompozytorami. Zajmujemy się postsynchronami i dubbingiem, możemy udźwiękowić każdy film. Nagrywamy, audiobooki oraz przewodniki audio. Współpracujemy z wybitnymi lektorami, których można posłuchać w naszym banku głosów. Zajmujemy się również nagrywaniem wokalistów, aranżem utworów oraz miksem i masteringiem.
[Dodana: 2011-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA