Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: regulamin Znaleziono : 41 stron

https://tech-legal.pl/
Prawnik dla IT - tech-legal.pl
Tech-Legal.pl to prawnik e-commerce związany szczególnie z zarządzaniem sklepami internetowymi, innowacyjnymi działalnościami. Prawnik dla IT odpowiada za tworzenie umów, regulaminów, za analizowanie kontrahentów. Kancelaria współpracuje regularnie z zespołami technologicznymi bez żadnych problemów merytorycznych.
[Dodana: 2021-01-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://regulaminywsieci.pl/
Regulaminywsieci.pl
Zarządzasz sklepem internetowym lub serwisem? Potrzebujesz profesjonalnego i przejrzystego regulaminu dla swojej strony? Zadbamy o to by twój regulamin był przejrzysty od strony prawnej. Wolny od klauzul niedozwolonych regulaminów sklepów internetowych.
[Dodana: 2016-08-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kancelariawach.pl
Prawnik Płock
Prawnik Marta Wach z Płocka specjalizująca się w prawie cywilny, karnym, administracyjnym i gospodarczym. Jako adwokat Marta Wach oferuje również porady prawne oraz usługi prawnicze dla firm, takie jak tworzenie umów, regulaminów, czy też reprezentowanie klienta w sądzie.
[Dodana: 2016-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://solidnyregulamin.pl
Regulamin sklepu allegro
Firma działa na rynku realizowania usług z zakresu ochrony danych osobowych. Oferta obejmuje zarówno szkolenia dla pracowników, jak też realizowanie usług dotyczących przygotowania niezbędnych regulaminów, które pozwalają prowadzić bazy danych osobowych zgodnie z prawem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2015-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pomykala.com.pl
Kancelaria prawna Łódź - pomykala.com.pl
Ofertą łódzkiej Kancelarii Radcy Prawnego Cezary Pomykała są kompleksowe i merytoryczne usługi prawne dedykowane fundacjom i stowarzyszeniom. Kancelaria oferuje między innymi przygotowanie dokumentacji rejestrowej, przygotowanie uchwał, statutu, regulaminów, jak i inną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizacji pomoc prawną.
[Dodana: 2015-12-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.legalniewsieci.pl/
Regulamin strony internetowej - Legalniewsieci.pl
Witamy Cię na naszej stronie. W ramach działalności naszej firmy tworzymy regulaminy sklepów internetowych, stron i serwisów. Dbamy, abyś prowadził bezpieczny biznes w internecie. Dzięki pomocy naszych specjalistów możesz być pewny, że działasz zgodnie z prawem. Przedstawiając czytelny regulamin aplikacji mobilnej zwiększysz swoją wiarygodność. Prowadząc biznes w sieci powinieneś być wiarygodny wobec użytkowników. Zdobądź zaufanie dzięki profesjonalnie przedstawionym re
[Dodana: 2015-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.houseplus.pl
HOUSEPLUS | Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową
Agencja nieruchomości Houseplus z Warszawy swym klientom oferuje fachowe usługi w zakresie zorganizowanie poprawnego funkcjonowania wspólnoty mieszkaniowej. Zajmuje się ona takimi sprawami, jak choćby przygotowanie regulaminów, uchwał, planu finansowego, zgromadzenie dokumentacji technicznej, zawarcie umów z usługodawcami.
[Dodana: 2015-03-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.portalprawait.com
Prawo IT
Prawo IT, e-commerce, IP na naszej stronie znajdziecie Państwo porady, publikacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa europejskiego.
[Dodana: 2014-05-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://elitarny.eu
Elitarny katalog
Elitarny katalog stron to energicznie rozwijający się indeks zasługujący na uwagę przy reklamowaniu witryn w internecie. Zbiór jest ogólnotematyczny z podziałem na 21 działów i 328 poddziałów - jeżeli strona odpowiada warunkom zawartym w regulaminie to niewątpliwie osoba dodająca ją odnajdzie dla niej trafne miejsce.
[Dodana: 2014-01-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gunpower.eu/
Sklep z bronią palną, wiatrówkami oraz akcesoriami najlepszej jakości.
Gorąco zapraszamy wszystkich fanów strzelania do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu z bronią GunPower. Jeśli jeszcze nie masz własnej broni, u nas możesz kupić wymarzony model na raty. Oferujemy wiatrówki sportowe i myśliwskie, broń palną, taką jak karabiny i rewolwery. Więcej informacji i regulamin sklepu znajdziesz na stronie.
[Dodana: 2013-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://centrumelektryki.pl/
Sklep elektryczny
Internetowa hurtownia elektryczna, prosperuje na portalu Centrum Elektryki, gdzie jest szansa zakupić w formie online takie artykuły, jak np. świetlówki kompaktowe, oprawy punktowe oraz wiele innych artykułów elektrycznych. Ten internetowy sklep elektryczny w udostępnionych regulaminie obszernie przedstawia zakres oferowanych usług.
[Dodana: 2013-10-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.administrator.net.pl
ADMINISTRATOR zarządca nieruchomości
Administrator Sp. z o. o. to warszawska firma oferująca kompleksowe usługi w ramach prowadzenia administracji oraz zarzadzania nieruchomościami komercyjnymi, a także wspomaga działalność Wspólnot Mieszkaniowych i reprezentuje je przed organami administracji. Oprócz tego opracowujemy plany gospodarcze i regulaminy wspólnot, sporządzamy sprawozdania finansowe, prowadzimy i zwołujemy zebrania, zajmujemy się innymi sprawami prawnymi oraz prowadzeniem księgowości. Załatwiamy wszelkie
[Dodana: 2013-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.onastra.pl
polska telewizja cyfrowa Astra
7. Witryna internetowa, poświęcona usłudze telewizji cyfrowej ASTRA, została stworzona przede wszystkim z myślą o poszukujących większej ilości informacji klientach. Na stronie opisane zostaje oferta, związana z działaniem usługi, dostępny jest również regulamin użytkowania pakietu.
[Dodana: 2013-09-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.haczyk.com.pl
Portal haczyk.com.pl
Śląski portal wędkarski na którym znajdziesz opisy łowisk, metody połowu, aktualności, porady, filmy. Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa nie tylko do odwiedzania ale również współtworzenia strony. Łączy nas ta sama pasja !
[Dodana: 2013-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prawo-budowlane.com.pl/
prawo budowlane ustawa
Na dzień obecny bardzo wielką rolę odrywa prawo budowlane albowiem uważane jest za wysokiej rangi akt normatywny, który to stanowi zbiór różnorodnych pism nakazów, regulaminów i przepisów. Współczesne prawo budowlane ma bardzo kilka różnorodnych zastosowań, lecz przede wszystkim nadzorowana jest nim budowa,, a oprócz tego rozbiórka poszczególnych elementów budowlanych, zarówno mieszkań osobistych, jak i lokali o funkcjonalności społecznej. By więc wyprodukować własny d
[Dodana: 2013-05-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.regulaminowo.pl/
Regulaminowo.pl
Aby skutecznie ustrzec się przed popełnieniem błędu podczas pisania regulaminu witryny internetowej, warto zainwestować w profesjonalną pomoc serwisu Regulaminowo.pl, który oferuje dedykowane regulaminy witryn i sklepów internetowych, pisane przez prawników związanych z rynkiem e-commerce i prawem internetowym.
[Dodana: 2013-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.komornik12.pl
MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego
Marcin Godyń to Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krakowie Krowodrzy. Czynności realizowane przez Komornika Sądowego regulowane są przez regulaminy postępowania cywilnego, obowiązujące ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, jak także nadzór prezesa sądu rejonowego. Ponadto zajmujemy się zleceniami połączonymi ze ściąganiem długów, wykonywaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne i niepieniężne itp. Przygotowujemy protokoły na zarządzenie sądu lub proku
[Dodana: 2013-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kamieniarz.gniezno.pl/
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ obsługa prawna
Nasza jednostka znana jest pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kamieniarz. Znajdą nas Państwo w Gnieźnie. Zajmujemy się sprawami porozumień, regulaminów, a także uchwał, protokołów i opinii. Oprócz tego opiniujemy oraz weryfikujemy otrzymane dokumenty. Uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach, a ponadto reprezentujemy w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Wykonujemy usługi w ramach dochodzenia należności w postępowaniach nakazowych oraz zajmujemy się post
[Dodana: 2013-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://posejdon.org
Zadbany katalog stron
Posejdon to zadbany katalog stron działający na sofcie SEOKatalog. Spis jest systematycznie linkowany oraz dokładnie prowadzony co sprawia, że jego statystki cały czas idą w górę. W Posejdonie znajdziecie 18 działów tematycznych sprawiających, że można tutaj umieszczać prezentacje stron z wielu branż, które muszą być zgodne z regulaminem katalogu.
[Dodana: 2013-03-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jansuchecki.pl/
BIURO RACHUNKOWE PHU ?CONFIG.SAM? obsługa kadrowo płacowa
Biuro Rachunkowe PHU CONFIG.SAM zapewnia, że wyłączne zadanie powiązane z rachunkowością, jakie będzie obowiązkiem ich Klientów, to dostarczenie dokumentów w uzgodnionych terminach (lub podanie pracownikowi firmy po telefonicznym uzgodnieniu). Cała reszta księgowości i rozliczeń spocząć może wyłącznie na nich. W swojej pracy mają doświadczenie, a także potrzebną wiedzę i znajomość regulaminów. Na życzenia swoich Klientów absorbują się prowadzeniem ewidencji ryczał
[Dodana: 2012-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA