Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: sala szkoleniowa Znaleziono : 12 stron

http://katodesk.com/
Hotdesk - katodesk.com
Oferta strefy coworkingowej, a także wirtualnego biura w Katowicach. Udostępniamy dobrze wyposażoną strefę roboczą w konkurencyjnych stawkach. Umożliwiamy rejestrację własnej działalności gospodarczej przy prestiżowym adresie. Dodatkowo wynajmujemy salkę konferencyjną i wspieramy klientów szkoleniami. Chętnie zarządzamy korespondencją partnerów.
[Dodana: 2017-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.vivat.net.pl
Sala weselna Szczecin
Poszukujesz miejsca na wymarzone wesele? Dom weselny Vivat jest to najlepszy możliwy wybór! To nowocześnie i luksusowo wyposażony obiekt, z przestronną salą weselną, zapleczem gastronomicznym i miejscami noclegowymi dla gości weselnych. Przejrzyj galerię zdjęć na naszej stronie internetowej.
[Dodana: 2014-06-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kurs-operatora-koparkoladowarki-tarnow.pl
Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów
Baza Ośrodka OSZ OHP w Tarnowie specjalizuje się w organizacji szkoleń i kursów na operatorów koparkoładowarek oraz innych maszyn drogowych (m.in. koparek, ładowarek, młotów pneumatycznych itp.). Dysponujemy własnym placem manewrowym oraz salą szkoleniową.
[Dodana: 2014-05-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://egza.pl
Polecamy
Dobrze wyposażone sale konferencyjne i sale szkoleniowe - Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Rzeszów, Toruń, Warszawa i inne miasta w kraju. Oferta Egza - wynajem sal konferencyjnych i sal szkoleniowych. Posiadamy w ofercie do wynajęcia sale konferencyjne, wykładowe z laptopami, komputerowe sale szkoleniowe, logistyczne.
[Dodana: 2013-10-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.creative-coworking.pl
Creative-coworking Biuro na godziny
Krakowska firma Creative Coworking oferuje freelancerom między innymi salę szkoleniową, dwuosobowy wyposażony gabinet do cichej pracy, czy też dostęp do biurka z możliwością jego rezerwacji w salach typu open space. Freelancerzy mogą też zrelaksować się w specjalnie przygotowanym do tego kąciku wyposażonym między innymi w wygodną kanapę.
[Dodana: 2013-10-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sale-warszawa.pl
Sale konferencyjne Warszawa
Przygotowujemy szkolenia własne i firm zewnętrznych. Posiadamy profesjonalne oraz kompleksowo zaopatrzone sale szkoleniowe i konferencyjne, ulokowane na terenie Warszawy. Naszym Klientom zapewniamy oprawę multimedialną szkoleń, catering oraz przygotowanie i wydruk materiałów szkoleniowych.
[Dodana: 2013-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sala29.pl/
Sala szkoleniowa Poznań
Centra konferencyjne zostały przygotowane przez wzgląd na firmy, które wielokrotnie oferują zatrudnionym pracownikom szkolenia poza placówką firmy. Gwarantujemy właściwe zakończenie szkolenia w komfortowych i wygodnych pomieszczeniach, z możliwością wyboru cateringu z napojami i przekąskami dla uczestników. Całą ofertę, kontakt do nas oraz kolekcję zdjęć, zawiera nasza strona internetowa.
[Dodana: 2013-06-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumsportowe.jezuici.pl
Doświadczenie
Centrum Sportowe U Jezuitów zaprasza na basen - sala szkoleniowa, sauna i sala gimnastyczna gdzie można poćwiczyć aerobik i fitness. Instruktor posiada Z uprawnieniami ratownika medycznego - kwalifikacje i doświadczenie. Nowy sezon - zapisy na zajęcia w recepcji. Kryta pływalnia (Wejścia promocyjne) - pływanie indywidualne, nauka pływania, aqua aer
[Dodana: 2011-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://afkszkolenia.pl
AFK Wrocław – wynajem sal na szkolenia, sala konferencyjna, sala szkolenio
Oferujemy do Państwa dyspozycji salę szkoleniową oraz salę konferencyjną, które mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych
[Dodana: 2010-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ices.pl
Integracyjne Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe
Jesteśmy firmą szkoleniową ukierunkowaną na praktyczne zagadnienia związane z porozumieniem społecznym i biznesowym. Szkolimy w dziedzinach, których dobre opanowanie przynosi zmianę jakości życia. Proponujemy udział w warsztatach umiejętności społecznych
[Dodana: 2007-11-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.salekonferencyjne.com
sale konferencyjne
Serwis poświęcony salom konferencyjnym. Do dyspozycji użytkownika wyszukiwarka pozwalająca wyszukać sale konferencyjne wg kryteriów tj: ekran, klimatyzacja, komputer, łącze internetowe, mikrofon, nagłośnienie, rzutnik slajdów itp. Opis sali obejmuje możli
[Dodana: 2005-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.zakopane-zakopane.pl
Apartamenty w Zakopanem
Pensjonat Górski Pałacyk w Zakopanem. Apartamenty, pokoje, noclegi, kwatery, sala szkoleniowa, sala konferencyjna, monitorowany parking, dostęp do Internetu.
[Dodana: 2005-08-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA