Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: studio nagraniowe Znaleziono : 10 stron

http://www.undersoundstudio.pl
Studio Nagraniowe Undersound
Studio nagraniowe Undersound to zupełnie nowa działalność na poznańskim rynku, jednak którą charakteryzuje doświadczenie oraz wysoka jakość. W ofercie Undersound można znaleźć: nagrywanie wokali, zespołów czy spoty muzyczne. Studio muzyczne zlokalizowane jest w mieście Poznań w bardzo cichej okolicy. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.
[Dodana: 2014-04-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://soundprove.com
Studio nagrań SoundProve
Studio nagrań SoundProve oferuje usługi w zakresie profesjonalnej realizacji dźwięku, w tym nagrania wokalne, instrumentalne, lektorskie. Produkujemy muzykę na potrzeby mediów, zajmujemy się nagłaśnianiem koncertów oraz wszelkiego rodzaju imprez muzycznych. Posiadamy bogatą bazę lektorów mówiących w różnych językach, nagrywamy audiobooki, spoty reklamowe. W skład oferty studia nagrań SounDprove wchodzi również profesjonalny mix i mastering materiału powierzonego oraz nagra
[Dodana: 2013-04-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.stereosound.pl/
Realizacja dźwięku- szkolenia
Stereosound.pl oferuje kursy z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania, a dodatkowo masteringu. A dodatkowo w ramach studia zajmujemy się również miksowaniem oraz masteringiem utworów. Możliwa jest również postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom. Funkcjonujemy w biznesie od wielu lat, mamy duże wiedzę praktyczną w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Z
[Dodana: 2013-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ewrecords.com
Studio nagrań
Earth Worm Records to studio nagrań położone w malowniczej Kęszycy Leśnej w woj. lubuskim. Gwarantuje ono sesje nagraniowe bez kompromisów i ograniczeń, najlepszy sprzęt do realizacji nagrań i instrumenty muzyczne.
[Dodana: 2013-02-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.musicstudio.pl
MusicStudio - studio nagrań, muzyka na zamówienie
Studio nagrań MusicStudio.pl oferuje tworzenie muzyki na zamówienie oraz inne usługi muzyczne jak: realizacja dźwięku, postprodukcja nagrań, muzyka do filmów, reklam i gier, mix i mastering oraz montaż dźwięku. Zapewniamy profesjonalne studio nagrań. Łódź lub dojazdy do klienta. Zapraszamy!
[Dodana: 2011-11-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kamskistudio.pl/
KamskiStudio - realizacja dźwięku
W KamskiStudio specjalizujemy się w nagraniach lektorskich Kompleksowo tworzymy reklamy radiowe oraz udźwiękawiamy reklamy telewizyjne. Współpracujemy z muzykami i kompozytorami. Zajmujemy się postsynchronami i dubbingiem, możemy udźwiękowić każdy film. Nagrywamy, audiobooki oraz przewodniki audio. Współpracujemy z wybitnymi lektorami, których można posłuchać w naszym banku głosów. Zajmujemy się również nagrywaniem wokalistów, aranżem utworów oraz miksem i masteringiem.
[Dodana: 2011-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.eventstudio.pl
Agencja eventowo-reklamowa EVENT STUDIO
Kompleksowa organizacja imprez firmowych i promocyjnych, akcje promocyjne, agencja reklamowa full service (ATL i BTL), własne studio nagraniowe, planowanie i przeprowadzanie kampanii reklamowych, grafika użytkowa.
[Dodana: 2007-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tercja.com.pl
STUDIO NAGRAŃ TERCJA
zajmujemy się nagraniami dźwiękowymi zespołów muzycznych, komponowaniem muzyki do filmów oraz reklamą dźwiękową. Organizujemy sesje wyjazdowe. Granicą jest wyobraźnia!
[Dodana: 2007-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rozglos.com
ROZGŁOS - NAJWIĘKSZY BANK GŁOSÓW
Szukasz dobrego głosu? Zgłoś się do nas! Jesteśmy największym bankiem lektorskich głosów zagranicznych i polskich. Nagrywamy spoty reklamowe, udźwiękawiamy platformy IVR - po prostu zrobimy wszystko, co można zrobić z głosem.
[Dodana: 2006-01-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.towerstudio.pl
TOWER STUDIO Profesjonalne studio nagrań
Znakomicie wyposażone, wrocławskie studio nagrań dźwiękowych. Najwyższej klasy sprzęt i instrumenty, konkurencyjna cena!
[Dodana: 2004-12-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Pasaż handlowy
SŁUCHAJ RADIA