Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: surowce Znaleziono : 76 stron

https://naturalpoland.pl
Natural Poland - hurtowy dystrybutor surowców
Natural Poland jest importerem i dystrybutorem surowców do produkcji spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej.
[Dodana: 2021-06-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://polishherbs.com/
polishherbs.com
Polish Herbs to polskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w pozyskiwaniu, przetwórstwie oraz dystrybucji owoców i surowców zielarskich. Produkty Polish Herbs są wykorzystywane między innymi w branżach: herbacianej, farmaceutycznej, przyprawowej. Większość wyprodukowanych surowców jest eksportowana na rynki zagraniczne.
[Dodana: 2020-01-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cdsrecycling.pl/
Odbiór odpadów budowlanych CDS Recycling
Świadczymy usługi recyklingu odpadów. Odbieramy od klientów odpady przemysłowe, o niebezpiecznej charakterystyce, surowce wtórne. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć precyzyjnie odpady niebezpieczne. Działamy w sposób całkowicie legalny. Zapewniamy również doradztwo środowiskowe dla zainteresowanych podmiotów biznesowych, instytucjonalnych.
[Dodana: 2019-12-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tap-surowce.com
Skup surowców wtórnych Łódź
Firma działa na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług przy skupie między innymi złomu. Jednocześnie firma działająca na terenie Łodzi zapewnia wykonanie między innymi akumulatorów, metali kolorowych czy makulatury gdzie firma oferuje sprawną obsługę. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2017-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://daka-zlom.pl
DAKA - SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU
Zajmujemy się skupem i sprzedażą złomu stalowego, metali kolorowych, przewodów, zużytego sprzętu rtv i agd, sprzętu elektronicznego i komputerowego, akumulatorów, baterii, katalizatorów oraz makulatury. Odpady i surowce wtórne skupujemy w Warszawie na terenie firmy, przy ulicy Strażackiej 39b, odbieramy również własnym transportem od klientów.
[Dodana: 2016-12-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://daka-zlom.pl
DAKA SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU
Zajmujemy się skupem i sprzedażą złomu stalowego, metali kolorowych, przewodów, zużytego sprzętu rtv i agd, sprzętu elektronicznego i komputerowego, akumulatorów, baterii, katalizatorów oraz makulatury. Odpady i surowce wtórne skupujemy w Warszawie na terenie firmy, przy ulicy Strażackiej 39b, odbieramy również własnym transportem od klientów.
[Dodana: 2016-12-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hurtchem.com.pl/
Sprzęt laboratoryjny - hurtchem.com.pl
Firma działa na rynku sprzedaży hurtowej wyposażenia do laboratoriów chemicznych. Oferta obejmuje szeroki asortyment zarówno urządzeń do laboratoriów a jednocześnie odczynników, materiałów stosowanych zarówno przy badaniach jak też analizach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2016-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sklep.ekoherba.pl
EKO-Herba
EKO-Herba to firma, która oferuje swoim klientom ekologiczne i naturalne artykuły. Podporządkowujemy się wymaganiom klientów, dlatego powstał nasz sklep internetowy, w którym mogą oni sprawdzić nasz asortyment i zamówić nasze produkty nie wychodzą z domu.
[Dodana: 2016-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.overlack.com.pl/
Overlack.com.pl
Na rynku polskim nasza firma istnieje od 1997 roku i jest przedstawicielem niemieckiego koncernu. Zajmujemy się dystrybucją produktów chemicznych, które stosowane są w wielu różnych branżach. Są to między innymi takie branże jak: lakiernicza, poligraficzna, farmaceutyczna oraz wiele innych branż. Zapraszamy!
[Dodana: 2016-02-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.techsterowniki.pl
Tech Sp.j. oszczędzanie energii cieplnej
Firma działa na rynku realizowania produkowania oraz dystrybuowania zarówno sterowników do kotłów węgla działających na różnego rodzaju surowce, jak też wykonuje regulatory. Oferta firmy obejmuje wykonanie wyrobów w ramach nowoczesnego parku produkcyjnego. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2015-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.zainwestujwprzyszlosc.pl
Blog zainwestujwprzyszlosc.pl
ZainwestujWprzyslosc.pl to serwis internetowy poświęcony inwestycjom i oszczędzaniu pieniędzy. W poszczególnych działach na Klienta czekają informacje o funduszach, inwestycjach giełdowych, walutowych, w surowce, nieruchomości i wiele innych przydatnych porad, wskazówek i analiz. Śledzenie serwisu ułatwia podejmowanie decyzji finansowych.
[Dodana: 2015-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.skarbiecwroclawski.pl
Sprzedaż wyrobów ze złota
Skarbiec Wrocławski oferuje zainwestowanie w złoto i inne surowce. Można tu kupić produkty mennicze i kamienie szlachetne. Oferta zawiera złote monety, sztabki złota, złoty złom, srebrne monety, sztabki, złom, platynowe monety i sztabki oraz materiały wykonywane z palladu. Skarbiec skupuje również metale.
[Dodana: 2015-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ceny-zlomu.pl
Ceny złomu
Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką proponuje internetowy skup złomu. Firma skupuje różne surowce, a są to w szczególności metale szlachetne, metale rzadkie i metale kolorowe, a także złom stalowy i zużyta elektronika. Aktualne stawki cenowe za skupowany złom poznać można na firmowej stronie www. Transakcja przebiega szybko i bezproblemowo.
[Dodana: 2015-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sklep.stoneo.pl
Fontanny ogrodowe - STONEO
Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z propozycją niepowtarzalnych kominków, rzeźb, fontann oraz sprzętów ogrodowych, stworzonych z kamienia naturalnego. Wykorzystujemy takie surowce jak marmur, granit, wapień, piaskowiec, trawertyn, onyks, bazalt czy też kwarcyt. Zapraszamy!
[Dodana: 2015-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ginter.pl
Kostka brukowa Pomorskie
Produkujemy kostkę brukową, której kolorystyka pozwala na wykonanie licznych aranżacji terenu. Zajmujemy się wykonywaniem studni betonowych o zróżnicowanej średnicy i wysokości. Dla naszych klientów produkujemy też płyty drogowe wysokiej jakości. Do wytworzenia każdego elementu stosujemy tylko sprawdzone surowce, które posiadają wszelkie atesty.
[Dodana: 2015-02-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rokiet.pl
Rokiet.pl
Wytwórca tekstyliów przedsiębiorstwo Rokiet od 1988 produkuje dzianiny na potrzeby producentów konfekcji dziecinnej, sportowej i reklamowej. Istotne surowce z których robimy materiały to bawełna, wiskoza, poliuretan (dzianina polarowa). Sprzedaż i produkcja naszych tekstyliów prowadzona jest w naszym zakładzie w Rokietnicy pod Poznaniem.
[Dodana: 2015-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.studiumfarmacji.zgora.pl
Studium farmacji zielona góra
Dzięki otwarciu tych kierunków absolwenci mają szansę na zdobycie zatrudnienia w gabinetach stomatologicznych. Zdobyte uprawnienia pozwalają na finansowanie pracy asystentki ze środków NFZ. Szkoła zapewnia fachową kadrę, literaturę pomocniczą, pomoce i surowce do ćwiczeń praktycznych, sprzęt ochrony osobistej.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bingo.net.pl/
BingoSpa
BingoSpa to producent kosmetyków i marka prawie 500 kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Sklep internetowy.W kosmetykach BingoSpa znajdują się głównie surowce naturalne, ekstrakty roślinne i niespotykane kompozycje zapachowe z całego świata.
[Dodana: 2014-03-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bingospa.pl
BingoSpa
BingoSpa to producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach, która istnieje od 1988 roku i oferuje ponad 500 kosmetyków. W kosmetykach BingoSpa znajdują się głównie surowce naturalne, ekstrakty roślinne i niespotykane kompozycje zapachowe z całego świata.
[Dodana: 2014-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pako-bud.pl/
skrzynie drewniane - pako-bud.pl
Przedsiębiorstwo PAKO-BUD z Konstantynowa Łódzkiego zajmuje się produkcją przeróżnego typu opakowań. Przedsiębiorstwo istnieje od ponad dwudziestu lat i dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobyliśmy grono wiernych Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Do produkcji opakowań używamy tekturę, drewno, płyty i sklejki oraz według potrzeby spajamy ze sobą te surowce.
[Dodana: 2014-01-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA