Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: szkoły językowe Znaleziono : 72 stron

https://www.foryou.edu.pl/
Szkoła językowa Bielsko-Biała - foryou.edu.pl
Przedstawiamy Państwu szkołę językową w Bielsku-Białej. Prezentujemy popularne kursy angielskiego (Bielsko) zorientowane na potrzeby uczniów dorosłych, najmłodszych, przedsiębiorstw pragnących poszerzyć kwalifikacje kadry. Przyjmujemy w bardzo wygodnych, nowoczesnych warunkach. Zapewniamy panele konwersacyjne i wiele ciekawych rozwiązań.
[Dodana: 2020-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://jezyki.katowice.pl/
Jezyki.katowice.pl
Kursy angielskiego Katowice to flagowy produkt szkoły językowej Jezyki.Katowice.pl. Firma działa na terenie Śląska od wielu lat, posiada setki zadowolonych kursantów, a jej ceny są najbardziej atrakcyjne w branży. Jeśli jesteś na etapie wyboru odpowiedniej placówki, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą oraz bogatym portfolio.
[Dodana: 2020-01-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.noproblem.edu.pl/
Kursy języka Angielskiego NoProblem Lublin
Szkoła językowa działa na terenie Lublina, gdzie zapewniane są kursy językowe z języka angielskiego, które prowadzone są dla osób indywidualnych a także dla firm. Szkoła językowa zapewnia zarówno szeroki zakres prowadzonych kursów a także prowadzenie nauki sprawdzonymi metodami. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2017-03-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://xenon-school.pl/
Xenon School - Angielski Gdynia
Xenon School z siedzibą w Gdyni oferuje bogaty kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzony przez profesjonalnych, stałych lektorów. U nas nauka angielskiego została stworzona dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także dla klientów i firm biznesowych.
[Dodana: 2016-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.columbus.lublin.pl
Columbus Centrum Języków Europejskich
Znajdujesz się na naszej firmy. Nasza firma to Centrum Języków Europejskich. Z nami nauczysz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego. Oferujemy kursy dla każdej grupy wiekowej. Jeśli chcesz profesjonalnie opanować wybrany język. Jako jedyni prowadzimy zajęcia dla najmłodszych dzieci pt. Teddy Eddie w Lublinie. Od lat przygotowujemy młodzież do egzaminów maturalnych. Dorosłym gwarantujemy dostosowane godziny zajęć. Dla każdeg
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.academiapolonica.com
Academiapolonica.com
Domeną działalności szkoły językowej Academia Polonica z Warszawy jest kształcenie obcokrajowców w zakresie posługiwania się językiem polskim. Placówka oferuje ponadto szeroki zakres usług biura tłumaczeń w zakresie języków europejskich i pozaeuropejskich.
[Dodana: 2015-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angloville.pl/
Kurs angielskiego w anglii z firmą Angloville
Zafunduj swojemu dziecku sześciodniowy pobyt w wygodnym ośrodku edukacyjnym jakim jest angielska wioska przygotowana przez Angloville. W tym czasie otrzyma profesjonalne indywidualne zajęcia z native speakerem, którego językiem ojczystym językiem jest właśnie język angielski.
[Dodana: 2015-05-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.imagine.com.pl
Nauka hiszpańskiego
Korzystając z oferty naszej szkoły językowej nabędą Państwo umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim lub hiszpańskim. Do Państwa dyspozycji jest zespół lektorów, którzy w lekki i przystępny sposób przekazują słuchaczom swoją wiedzę. Prowadzimy kursy w kameralnym gronie, dzięki temu wykładowca może zwrócić uwagę na każdego ucznia.
[Dodana: 2015-04-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://opiekunki-szczecin.pl
Praca opieki - Istytut Berlin
Firma BERLIN łączy w sobie cechy agencji pracy tymczasowej, instytutu szkoleniowego oraz szkoły języków obcych. Oferujemy kursy językowe dla pracowników medycznych a także kursy i warsztaty dla osób poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej lub niepełnosprawnej za granicą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
[Dodana: 2015-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://anglo-house.pl
ANGLO HOUSE Szkoła języka angielskiego
Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Angielski uszyty na miarę Twoich potrzeb. Prowadzimy zajęcia wg. programów SWIAT DZIECKA PO ANGIELSKU dla przedszkolaków, INCREDIBLE ENGLISH dla szkół podstawowych, ANGLO PASS dla młodzieży oraz ENGLISH FOR LIFE dla dorosłych.Konwersacje i korepetycje. Przygotowanie do egzaminów i matury.
[Dodana: 2015-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lingspot.tv
Lingspot.tv
Lingspot.tv - serwis internetowy typu szkoła językowa, która gromadzi profesjonalnych i lektorów świadczących usługi konwersacji językowych online.Oszczędzaj czas i pieniądze przeznaczane na dojazdy w miejsce spotkania. Bogata oferta językowa i system reklamacji gwarantuje satysfakcję naszym Klientom.
[Dodana: 2014-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://edueduonline.pl
Edu Edu | Angielski Online
Ta strona prezentuje niezmiernie zróżnicowaną ofertę szkoły językowej EduEdu. Zajmuje się ona lekcjami języka angielskiego. W jej ofercie ma się szansę znaleźć niezmiernie popularną współcześnie opcję, jaką jest nauka angielskiego przez internet. Klient ma nadzwyczajnie dużo rozwiązań do wyboru, jak na przykład indywidualny kurs angielskiego online
[Dodana: 2014-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kursy-jezykowe.nf.pl
Kursy językowe
Nasza strona internetowa to rozbudowana wyszukiwarka, która pozwala na szybkie znalezienie firm realizujących kursy językowe na terenie całego kraju. Wyszukiwarka zapewnia zaawansowane oraz wygodne wyszukiwanie.
[Dodana: 2014-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://toledo-jezykiobce.pl/
kurs hiszpańskiego łódź
Wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego, hiszpańskiego, katalońskiego czy niemieckiego serdecznie zapraszamy na kursy w szkole języków obcych TOLEDO. Tylko u nas sprawdzone metody nauczania, najlepsze zaplecze dydaktyczne, różnorodne kursy dostosowane do potrzeb kursantów. Więcej szczegółów dotyczących naszej szkoły na stronie.
[Dodana: 2014-01-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.champions-academy.pl/
kursy fce
Ofertę naszej szkoły językowej kierujemy do zdecydowanych klientów, którzy chcą skutecznie uczyć się jeżyków obcych. Proponujemy kursy fce jak również wiele innych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Chcemy by nasi słuchacze czuli się u nas dobrze! Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś z naszej propozycj
[Dodana: 2013-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.college.com.pl/
Angielski Częstochowa
Oferta naszej szkoły językowej przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły pięć lat, młodzieży oraz dorosłych. Jeżeli mają Państwo problem z opanowaniem podstaw danego języka lub chcą po prostu szlifować swe umiejętności w tym zakresie – warto zdecydować sie na nasze usługi. W szkole językowej College nauczysz się niemca, angola i hiszpana.
[Dodana: 2013-08-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dunns.pl
Angielski z dojazdem Lublin
Jedna z prężniej działających szkół językowych w Lublinie zaprasza na indywidualne lekcje z dojazdem do ucznia - oferujemy lekcje języka angielskiego - na każdym poziomie zaawansowania ucznia. Przygotowujemy również do certyfikatów i egzaminów językowych - matura, egzamin gimnazjalny z języka angielskiego, certyfikaty FCE, CAE, CPE i inne.
[Dodana: 2013-08-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bestcentrum.pl
BEST kursy angielskiego bielsko
BEST Centrum Języków Obcych zaprasza osoby zaciekawione lekcją języków obcych, do jednej ze swoich kilku pozycji na zaawansowane kursy nauki języka obcego. mamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli i lektorów, którzy gwarantują wysokiej klasy okoliczności do szkolenia języka obcego. Oferta naszego centrum językowego jest niesłychanie różnorodna i obecnie oferujemy naszym uczniom wychowywanie języka angielskiego, norweskiego, chorwackiego, niemieckiego, chińskiego i wielu innych m
[Dodana: 2013-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angielskinamalcie.pl/
kursy angielskiego za granicą
Kursy językowe za granicą do doskonały sposób na naukę języka, kultury obcego państwa jak i obycia wśród obcokrajowców. Jesteśmy doświadczoną firmą, która organizuje pobyt w profesjonalnej szkole językowej na Malcie. Proponujemy bardzo szeroki wybór opcji nauki, dla każdego poziomu zaawansowania. Ponad to liczne atrakcje, miłą atmosferę.
[Dodana: 2013-04-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://teczowyogrod.pl/
tęczowy ogród- kursy językowe
Chcesz zapewnić lepszy start w życiu Twojemu dziecku? Zadbaj o jego przyszłość poprzez naukę języków obcych. Centrum Edukacji Wielojęzykowej przygotowało ofertę wyjątkowo dla Ciebie. Na terenie Warszawy od wielu lat, odnosząc sukcesy funkcjonuje Dwujęzyczne Przedszkole ?Tęczowy Ogród?, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ?Tęczowy Ogród? oraz Szkoła Języków Obcych ?Greenwich. School of English?. Doświadczenie, profesjonalna kadra dydaktyczna razem z Autorskim Dwujęzycznym Progr
[Dodana: 2012-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA