Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: tlumaczenia ustne Znaleziono : 29 stron

http://tlumaczenia-mireva.pl
Tłumaczenie dokumentów samochodowych
Profesjonalne Biuro Tłumaczeń Mireva oferuje swoje usługi w zakresie tłumaczeń. Dzięki współpracy z fachowcami w wielu językach, wykonujemy prace we wszystkich językach w wersji ustnej, pisemnej. Nie ma znaczenia tematyka, z jaką Państwo się do nas zwrócą, ponieważ dokonujemy tłumaczeń technicznych, naukowych, medyczne i wielu innych.
[Dodana: 2016-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia-budowlane.pl
tłumacz budowlany polsko angielski - tlumaczenia-budowlane.pl
Jeżeli są Państwo zainteresowani tłumaczeniami z zakresu budowlanego, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Biuro tłumaczeń budowlanych Przekładnia, której siedziba znajduje się w Biskupicach. Oferujemy przekłady pisemne i ustne w zakresie języka angielskiego.
[Dodana: 2016-03-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://fromtotlumaczenia.pl
Tłumaczenia ustne i pisemne - Biuro tłumaczeń From-To
Specjalizujemy się w tłumaczeniach marketingowych, transkreacji, brandingu i lokalizacji. Tłumaczenia ustne oraz pisemne, przysięgłę, korekta tekstów. Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami: medyczne, sprzęt medyczny, przysięgłe, ekspresowe, telekomunikacyjne, techniczne, produkcja żywności,
[Dodana: 2016-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia-mireva.pl
Tłumaczenia niemiecki
Biuro tłumaczeń Mireva z Warszawy zajmuje się tłumaczeniem niemieckiego języka pisemnego jak i ustnego.
[Dodana: 2015-12-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

 http://tlumaczeniakontynent.pl
Biuro tłumaczeń Kontynent
Biuro Tłumaczeń Kontynent oferuje tłumaczenia pisemne, ustne oraz przysięgłe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, przede wszystkim tłumaczymy dokumenty, strony internetowe, instrukcje techniczne bądź chociażby podania o pracę. W ofercie posiadamy najpopularniejsze języki na świecie.
[Dodana: 2015-01-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia-konferencje.pl
Tłumaczenia ustne tlumaczenia-konferencje.pl
Firma Behlert & Behlert z Krakowa swym klientom indywidualnym oraz biznesowym oferuje między innymi kompleksową obsługę administracyjno organizacyjną tłumaczeń pisemnych i ustnych. Jest w stanie zapewnić opiekuna do dyspozycji klienta, który będzie dbał o sprawny przebieg realizacji zleceń.
[Dodana: 2014-11-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia-ustne.biz/
Proling JS tłumaczenia ustne
Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne symultaniczne, konferencyjne oraz pisemne techniczne. Istnieje możliwość zamówienia tłumaczenia ekspresowego. Wykonujmy tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin. Jeśli są Państwo zainteresowani zaangażowaniem tłumacza na konferencje, razem dobierzemy typ tłumaczeń odpowiedni dla Państwa potrzeb.
[Dodana: 2014-11-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia-wroclaw.com
Korekta tłumaczenia
Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalną obsługę w ramach języka angielskiego. Prowadzimy tłumaczenia pisemne, także przyjmujemy zlecenia przez sieć, a także tłumaczenia ustne. Zapraszamy do wybrania naszych usług!
[Dodana: 2014-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia.nf.pl
Tłumaczenia ustne
Nasza strona internetowa jest rozbudowaną wyszukiwarką związaną z branżą tłumaczeń. Strona pozwala na znalezienie firmy z każdej miejscowości, która realizuje tłumaczenia prawne, specjalistyczne, stron www.
[Dodana: 2014-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia-mireva.pl
Biuro Tłumaczeń Mireva- tłumaczenia techniczne
Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia ustne, pisemne, przysięgłe (dokumenty samochodowe, urzędowe,techniczne, medyczne, prawne, tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne) i inne ze wszystkich języków świata. Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm ze strony najlepszych tłumaczy w swojej dziedzinie.
[Dodana: 2014-02-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mct-tlumaczenia.pl
MCT tłumaczenia angielski
Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o kompleksowej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w różnych językach europejskich. Zajmuje się poprawką tekstów już przetłumaczonych. Aby zagwarantować jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z ekspertami wielu branż, przede wszystkim prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, adm
[Dodana: 2014-01-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia.org.pl
TŁUMACZENIA Krystyna Żuchowska
W ofercie Zakładu Tłumaczeń Krystyna Żuchowska znajdą Państwo rozległy zakres usług. Nasza branża to tłumaczenia ustne oraz pisemne tekstów zwykłych i specjalistycznych o różnym stopniu trudności. Proponujemy także tłumaczenia konferencyjne - symultaniczne i konsekutywne. Tłumaczenia realizujemy na język i z języka: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, bułgarskiego, chorwackiego, czeskiego, fińskiego, hiszpańskiego, litewskiego, łotewskiego, rumuńskiego
[Dodana: 2013-07-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/
BYDGOSKIE BIURO TŁUMACZEŃ tłumacz
Jeśli potrzebujesz specjalisty, który utworzy tłumaczenia przysięgłe skontaktuj się z Bydgoskim Biurem Tłumaczeń. Tłumaczymy teksty z języka angielskiego i niemieckiego. Przetłumaczymy umowy spółek, dokumenty sądowe oraz administracyjne, różnego rodzaju świadectwa i instrukcje techniczne. Zapewniamy również tłumaczenia konsekutywne podczas internacjonalnych spotkań, konferencji czy negocjacji. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wyedukowanie oraz wieloletnie doświadczeni
[Dodana: 2013-01-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia.waw.pl
Dor-tekst tłumaczenia angielski
Biuro tłumaczeń Dor-Tekst to profesjonalna firma translatorska. Świadczymy usługi tłumaczeń w różnych językach. Oferujemy tłumaczenia pisemne – przysięgłe lub nieprzysięgłe. Zapewniamy także translacje ustne, na przykład podczas spotkań biznesowych. Zajmujemy się wszystkim dziedzinami życia społecznego i biznesowego.
[Dodana: 2013-01-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielskitlumaczeniaprzysiegle.com
tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz
Firma zajmuje się tłumaczeniami: z polskiego na angielski (także przysięgłe) i hiszpański oraz z angielskiego (także przysięgłe) i hiszpańskiego na polski. Oferta obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne. We współpracy z klientami oferuję doświadczenie, profesjonalizm, pełną dyskrecję i wiarygodność. Specjalizacja: tłumaczenia prawnicze, medyczne.
[Dodana: 2012-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.szybkietlumaczenia.pl
Tłumacz przysięgły holenderski
Tłumaczenia przysięgłe pisemne, ustne i symultaniczne z języka niderlandzkiego, holenderskiego i flamandzkiego. Specjalna oferta cenowa dla tłumaczeń dokumentów samochodowych niezbędnych do rejestracji pojazdu. Wieloletnie doświadczenie i szybka realizacja zleceń.
[Dodana: 2012-08-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia-vestigo.pl
Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu
Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych itp
[Dodana: 2011-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia-miw.pl
Biuro tłumaczeń
Tłumaczenia techniczne oraz prawnicze warszawskie biuro tłumaczeń MIW wykonuje rzetelnie i terminowo. MIW oferuje tłumaczenia z wszystkich języków, zarówno przekłady pisemne przysięgłe jak i ustne.
[Dodana: 2011-11-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fachowe-tlumaczenia.pl
Fachowe Tłumaczenia - Biuro Tłumaczeń Poznań, angielski, niemiecki
Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne: techniczne, prawne, finansowe i marketingowe w takich obszarach jak język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i inne. Zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenia pisemne i ustne języków europejskich. Gwarantujemy terminowość usługi oraz zachowanie całkowitej poufności. Tłumaczenia angielski Poznań.
[Dodana: 2010-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.translax.eu
tłumaczenia pisemne i ustne & DTP - TRANSLAX
Tłumaczenia pisemne (także uwierzytelnione), ustne (symultaniczne i konsekutywne), obsługa inżynieryjna procesu tłumaczeniowego, skład DTP i mała poligrafia. Kompleksowa obsługa w zakresie kreowania międzynarodowego wizerunku, reklamy oraz tłumaczeń techn
[Dodana: 2010-04-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA