Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: uzdatnianie wody Znaleziono : 52 stron

https://www.stimchem.pl
Preparaty do uzdatniania wody - stimchem.pl
Spółka Stimchem Realizacje Przemysłowe jest firmą, która specjalizuje się w obszarach takich jak przemysłowe uzdatnianie wody (korekcja wody) czy też instalacje przemysłowe. Warto zwrócić również uwagę na oferowane przez firmę rozwiązania w zakresie filtracji wody. Mogą się niemi zainteresować na przykład Zakłady Przemysłowe czy też Służba Zdrowia.
[Dodana: 2022-06-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.perkozjaslo.pl
Dezynfekcja instalacji wodnych - perkozjaslo.pl
Firma Perkoz specjalizuje się w polepszaniu jakości wody poprzez jej uzdatnianie. Ponadto zajmuje się dezynfekcją instalacji wodnych i studni, zmiękczaniem wody, a także tworzeniem stacji uzdatniających. Perkoz to zespół specjalistów, którzy posiadają również wiedzę z zakresu odżelaziania i odmanganiania wody, usuwania kamienia i amoniaku.
[Dodana: 2022-06-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://hydropath.pl/
Uzdatnianie wody - hydropath.pl
Masz problem z twardą wodą? Zamontuj uzdatniacz wody, który zredukuje twardy osad mineralny o 98% i usunie bakterie oraz patogeny! HydroFLOW to profesjonalne uzdatniacze wody, które wykorzystują rewolucyjną technologię Hydropath. Dzięki niej następuje dezynfekcja wody oraz ochrona instalacji, a Ty zyskujesz delikatną, czystą i miękką wodę z kranu!
[Dodana: 2021-11-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://inzynieriawody.pl/
Uzdatnianie wody - filtry do wody
Oferujemy kompleksową usługę związaną z uzdatnianiem wody. Zakres obejmuje dobór, montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy budownictwo mieszkalne, usługowe oraz wiele branż przemysłu. Teren działaności - Olsztyn i okolice (woj. warmińsko-mazurskie).
[Dodana: 2021-03-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://twojaczystawoda.pl
Uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda
Od 2001 roku zajmujemy się montażem systemów uzdatniania wody pitnej. Przywiązujemy dużą uwagę do wydajności i skuteczności montowanych rozwiązań dla potrzeb przemysłowych i gospodarstw domowych. Realizowane przez nasz zlecenia uzdatniania wody pitnej wykonujemy w oparciu o nasze bogate doświadczenie zawodowe w temacie czystej wody.
[Dodana: 2020-11-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.drytech.pl/
Odgrzybianie mieszkania
Renomowana marka drytech.pl oferuje urządzenia a także usługi związane z uzdatnianiem powietrza. W jej ofercie są takie produkty jak klimatyzator przenośny wypożyczalnia, za pomocą którego możemy w szybki sposób poprawić komfort życia w naszym domu lub biurze. Do naszej dyspozycji jest wiele godnych uwagi rozwiązań. Polecamy!
[Dodana: 2020-04-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://wellisspa.pl/
Hydromassage cabin - Wellis
W ofercie firmy produkcyjnej Wellis znajdują się najwyższej klasy produkty z branży wanien, jacuzzi i Swim Spa. Wśród naszych produktów znajdą Państwo m.in. wanny spa, sauny infrared, wanny z hydromasażem, kabiny parowe, kabiny prysznicowe, ściany prysznicowe, a także zestawy łazienkowe, doskonałe dla domów, jak i centrów SPA.
[Dodana: 2018-12-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.oriontec.pl/
Oriontec
Działamy w branży technologii wodnych, specjalizując się w systemach uzdatniania wody.
[Dodana: 2018-02-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tomwater.pl
Tom-Water - uzdatnianie wody
Firma Tom-Water z siedzibą w Legionowie, właściciel niniejszej witryny świadczy usługi w zakresie m.in. zmiękczania i uzdatniania wody do spożycia.
[Dodana: 2016-07-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://waterservice.pl
Water Service
Firma Water Service świadczy usługi z zakresu filtrowania i uzdatniania wody zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
[Dodana: 2016-07-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://badaniewody.com.pl
Badanie wody
Firma zajmuje się profesjonalnym badaniem wody ze studni oraz wody wodociągowej. Można postawić na badanie pełne, które obejmuje badanie mikrobiologiczne i fizykochemiczne, ale również badania osobne - tylko mikrobiologiczne lub tylko fizykochemiczne. Wynik drogą elektroniczną zostanie dostarczony w ciągu 5 dni od zakończenia badań.
[Dodana: 2016-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kemipol.com.pl
Oczyszczanie ścieków komunalnych
Firma Kemipol oferuje oczyszczanie ścieków komunalnych oraz oczyszczanie ścieków przemysłowych dzięki zastosowaniu substancji znanych jako flokulanty i koagulanty. W szerokiej ofercie firmy znajduje się również zagęszczanie wody i rekultywacja jezior oraz odwadnianie osadów a także uzdatnianie wody.
[Dodana: 2016-01-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wedeco.com.pl
Systemy UV i Ozon
Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania do dezynfekcji wody przy wykorzystaniu systemów ozonowania i UV. Firma Wedeco jest liderem nowatorskich rozwiązań i produkcji wysoce efektywnych systemów ekologicznych dla środowiska naturalnego.
[Dodana: 2015-04-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://global.com.pl
Filtry do wody - global.com.pl
Global Group to dostęp do profesjonalnych technologii oczyszczania wody na potrzeby gospodarstw domowych, gmin, działalności gospodarczych. Kierujemy do Państwa energooszczędne i automatyczne projekty uzdatniania wody. Posiadamy dostęp do amerykańskich rozwiązań.
[Dodana: 2015-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sklep.aqua-woda.pl
Filtr do lodówki
Firma Aqua-Woda Systems prowadzi sklep internetowy, w którym można zamówić nowoczesne systemy przeznaczone do uzdatniania wody, a także elementy instalacji i akcesoria. Asortyment włącza m.in. systemy odwróconej osmozy, filtry do wody, zmiękczacze, baterie potrójne, filtry UV, testy wody. Aqua-Woda Systems świadczy też usługi serwisowe.
[Dodana: 2014-10-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://poznanskastacjawody.pl
Poznańska Stacja Wody
Interesuje Cię krystalicznie czysta woda? Serdecznie zachęcamy Cię zatem do skorzystania z naszej oferty, w której mamy Ci do zaoferowania bardzo wiele interesujących produktów. Zajrzyj na naszą stronę www.
[Dodana: 2013-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.swns.pl
Sądeckie Wodociągi dostawa wody
Spółka Sądeckie Wodociągi działa od 1998 roku. Siedziba mieści się w Nowym Sączu. Spółka zarządza siecią miejskich wodociągów oraz siecią kanalizacyjną, a także kanalizacją deszczową, ujęciami wody w Starym Sączu i Świniarsku, a także laboratorium oraz oczyszczalnią ścieków. Zajmujemy się uzdatnianiem wody, badaniami oraz dostarczaniem jej do mieszkańców, odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków. Wykonujemy również usługi z zakresu projektowania, badań laboratory
[Dodana: 2013-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.filtry-wodar.pl
Uzdatnianie i filtrowanie wody - WODAR filtry do wody
Firma Wodar – filtry do wody, zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń przeznaczonych do uzdatniania wody pitnej. Oferta firmy: filtry do wody, filtry odwróconej osmozy, urządzenia do zmiękczania wody oraz dystrybutory wody pitnej. W ramach działalności gwarantujemy serwis oferowanych urządzeń, wymianę wkładów – filtrów wody.
[Dodana: 2013-11-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prowater.com.pl
ProWater
Skuteczne rozwiązania w technologii uzdatniania wody. Projektowanie i dobór systemów, montaż i rozruch instalacji wraz serwisem technicznym oraz kontrolą procesu.
[Dodana: 2013-08-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gc2000.pl
GLOBAL CONCEPTS korekta chemiczna wody
GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. to profesjonalna firma ze Szczecina zajmująca się chemicznym uzdatnianiem wody. Działamy na polskim rynku już od 1999 roku. Zdobyliśmy wiele sukcesów w tej dziedzinie. Stawiamy na najnowsze, ekologiczne rozwiązania. Nasze metody, które stosujemy to angielska koncepcja sprawdzona oraz funkcjonująca sprawnie juz od lat. Zajmujemy się również marketingiem i sprzedażą produktów do uzdatniania wód przemysłowych. Zapraszamy do skontaktowania się
[Dodana: 2013-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA