Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: weterynarz Znaleziono : 74 stron

https://www.lecznica-kora.pl/
Klinika weterynaryjna Kora
Klinika weterynaryjna Kora to całodobowa klinika, która działa w Bydgoszczy od 1990 roku. Klinika zajmuje się leczeniem zwierząt domowych, takich jak psy, koty czy gryzonie. Kora jest czynna siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta.
[Dodana: 2022-03-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.klinikadlazwierzat.pl
Klinika Teodorowscy - lecznica dla zwierząt
Jeżeli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej przychodni dla zwierząt, to Twoje zainteresowanie na pewno przyciągnie oferta kliniki Teodorowscy. Odwiedź naszą stronę internetową klinikadlazwierzat.pl już teraz, by dowiedzieć się, w jaki sposób pomagamy Waszym kotom, psom i nie tylko. Nie czekaj, już dzisiaj skorzystaj z prowadzonego przez nas dyżuru.
[Dodana: 2021-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://avimedicus.pl/torun-klinika-weterynaryjna
Klinika Weterynaryjna Toruń
Klinika weterynaryjna Toruń, której możesz zaufać. Jesteśmy zespołem lekarzy weterynarzy, którzy dzięki swojej wiedzy i bogato wyposażonej klinice jest w stanie szybko postawić diagnozę i wdrożyć leczenie by pupil Twój szybo doszedł do formy.
[Dodana: 2021-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.weterynarzwesola.pl/
Gabinet Weterynaryjny - Marcin Salewicz
Chcąc znaleźć weterynarza, któremu można zaufać – dobrze jest zapoznać się z ofertą gabinetu „Wesoła”.
[Dodana: 2020-06-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://psihotelmorris.pl/
Psihotelmorris psi hotel Warszawa
Prezentujemy hotelik dla psów działający w okolicach Warszawy. Mamy bardzo wygodne wyposażenie dedykowane czworonogom, program zabaw i pielęgnacji psów. Podpowiadamy, w jaki sposób przygotować pieska do dłuższego pobytu. Zapewniamy opiekę weterynarza (profil całodobowy), czy zajęcia socjalizacyjne pozwalające usunąć wiele negatywnych zachowań.
[Dodana: 2018-10-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.doginclusive.com
Doginclusive
DogInclusive to wyszukiwarka noclegów, które wspierają szczególnie właścicieli zwierzaków. Ułatwiamy odnalezienie kwater prywatnych, hoteli, gospodarstw agroturystycznych i nie tylko idealnie dopasowanych do potrzeb domowych pupili. Dzięki nam sprawdzicie, w jakim noclegu występują tereny do spacerów i gdzie w razie czego szukać weterynarza.
[Dodana: 2018-07-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://provet.torun.pl/
Weterynarz - provet.torun.pl
W naszej nowoczesnej przychodni weterynaryjnej w Toruniu świadczymy najwyższej jakości opiekę dla różnych zwierząt domowych, w tym egzotycznych. Dodatkowo, specjalizujemy się w profesjonalnej stomatologii weterynaryjnej. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że będzie to bardzo dobra decyzja.
[Dodana: 2017-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.wojtania-wet.pl
Przychodnia Wererynaryjna Wojtania
Przychodnia weterynaryjna prowadzona przez weterynarzy z powołania Piotr i Martynę Wojtania istnieje od 1990 roku. Udziela pomocy chorym psom, kotom oraz zwierzętom gospodarskim. Oferują dokładną diagnostykę i nowoczesne leczenie zwierząt domowych i gospodarskich łącznie z zabiegami chirurgicznymi
[Dodana: 2017-07-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przychodniazalesie.pl/
Przychodnia Zalesie - weterynarz Rzeszów
Oferujemy profilaktyczne zabiegi, chipowanie, paszporty, ginekologie, położnictwo, badania laboratoryjne, pediatrię, okulistykę, badania obrazowe. Przychodnia Zalesie to najlepsza lecznica dla zwierząt w Rzeszowie możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług w konkurencyjnych na rynku cenach.
[Dodana: 2016-10-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wetgliwice.pl/
WetGliwice
Każdy opiekun zwierzęcia wie, jak cudownym przyjacielem potrafi ono być. Wie również, że zwykle nasi kudłaci kompani, żyją krócej niż my. To smutna prawda, więc nie warto tracić czasu na myślenie o niej. Dbając o formę i zdrowie zwierzęcia, dajemy mu wspaniałe życie. Zwierzęta, jak nikt inny, potrafią się za taką opiekę odwdzięczyć. Przyprowadź swo
[Dodana: 2016-10-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przychodniazalesie.pl
Przychodnia Zalesie - weterynarz Rzeszów
Kompleksowa opieka weterynaryjna w Rzeszowie, profilaktyka i leczenia zwierząt na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie. ul. Łukasiewicza 2B, 35-604 Rzeszów, Tel. 17 85 85 855.
[Dodana: 2016-09-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://arka24h.pl
Arka24h.pl
Arka to lecznica weterynaryjna zlokalizowana w Kobyłce. Wyprowadzamy zwierzęta z chorób wewnętrznych, posiadamy nowoczesny dział diagnostyczny, mamy wysokie umiejętności chirurgiczne. Poza tym proponujemy leczenie ortopedyczne, stomatologię gryzoni, ginekologię i położnictwo. Nasza klinika ma również centrum strzyżenia dla zwierząt oraz hotel.
[Dodana: 2016-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przychodniazalesie.pl
Przychodnia Zalesie - weterynarz Rzeszów
Przyjazne podejście do pacjentów i ich właścicieli Potrzebujesz pomocy dla swojego pupila? Pełna opieka pooperacyjna dla Twojego czworonoga. Współpraca z Europejskimi Laboratoriami Weterynaryjnymi. Kompleksowe szczepienia i odrobaczanie. RTG klatki piersiowej jamy brzusznej i stawów biodrowych. Przychodnia otwarta 7 dni tygodniu.
[Dodana: 2016-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cancept.pl
Cancept - weterynarz onkolog Warszawa
Onkologia weterynaryjna lek. wet. Jarosław Balcerzak - leczenie nowotworu u psa (m.in. chłoniak psów) oraz nowotworu u kota. Doświadczony weterynarz onkolog przyjmujący w wielu warszawskich lecznicach weterynaryjnych.
[Dodana: 2016-04-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://leatherpoint.pl/category/torby-lekarskie-medyczne
Torby lekarskie Galanteria skórzana-Leather Point
Torby lekarskie skórzane, z zapięciami biglowymi, przeznaczone dla służb medycznych, lekarzy, ratowników, weterynarzy, pielęgniarek środowiskowych, są to wyroby o specjalistycznym przeznaczeniu, Torby lekarskie z szerokim dostępem do wnętrza, są trwałe i wytrzymałe. Torby medyczne wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, eleganckie, funkcjonal
[Dodana: 2016-03-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.medicvet.pl
Http://www.medicvet.pl/
Klinika specjalizuje się w kompleksowym leczeniu zwierząt weterynaryjnych. Oferta obejmuje wykonanie najwyższej jakości opiekę oraz profilaktykę zdrowotną. Jednocześnie klinika posiada nowoczesny sprzęt medyczny, co pozwala na wykonanie nawet zabiegów chirurgicznych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2015-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://weterynarz24.mazury.pl
Gabinet Weterynaryjny Jerzy Domin
Gabinet weterynaryjny zlokalizowany jest w Zyndakach i w tej postaci funkcjonuje od roku 1998. Początek zakładu to rok 1991. Jego pierwsza lokalizacja znajdowała się we wsi obok Zyndak to znaczy w Wapunach. Od roku 1991 do chwili obecnej prowadzony jest przez lekarza weterynarii Jerzego Domina.
[Dodana: 2015-06-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.primo-wet.pl
Gabinet weterynaryjny Primo-Wet
Gabinet "Primo-Wet" działa od roku 2007. Naszym celem jest niesienie pomocy naszym 4nożnym podopiecznym. Nie zapominamy, że częścią naszego pupila jest jego właściciel. Do problemu podchodzimy kompleksowo i indywidualnie w zależności od potrzeb i konieczności jaką wymaga nasz pacjent.
[Dodana: 2015-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.weterynarztarnowskiegory.com
Kastracja
Lecznica weterynaryjna, która jest prowadzona przez Jacka Antoniuka, mieści się w Tarnowskich Górach i proponuje wysokiej jakości opiekę nad zwierzętami. W klinice wykonywane są wszystkie niezbędne badania, również profilaktyczne czy zabiegi chirurgiczne. Ponadto, gabinet proponuje sterylizowanie i kastrowanie zwierząt oraz odrobaczanie.
[Dodana: 2015-01-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gabinet-trop.pl
Www.gabinet-trop.pl
Nasza przychodnia oraz lecznicza weterynaryjna działa na terenie Łodzi już od 2005 roku. Zapewniamy właścicielom zwierząt domowych szeroki zakres badań diagnostycznych oraz specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych.
[Dodana: 2014-11-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA