Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: zarządzanie flotą pojazdów Znaleziono : 13 stron

http://xgps.pl/
Zarządzanie flotą samochodową - xgps.pl
Renomowana marka xgps.pl to możliwość monitorowania pojazdów za pomocą urządzeń GPS. Szeroka oferta produktów pozwoli znaleźć nam rozwiązania dzięki którym w szybki i wygodny sposób będziemy mogli wykonać śledzenie GPS pojazdów. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i szerokim wachlarzem produktów i usług.
[Dodana: 2019-10-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://firetms.com/pl/
programy spedycyjne - FireTMS
Oprogramowanie, dzięki któremu zarządzanie transportem i spedycją staje się łatwiejsze. W jednym miejscu można zarządzać flotą pojazdów, wysyłać sms-y do kierowców, prowadzić automatyczną windykację czy analizować puste kilometry. Dostępnym jest darmowy 14 dniowy okres próbny. Więcej informacji na stronie internetowej oprogramowania.
[Dodana: 2019-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://autoguard.pl
Monitoring GPS, zarządzanie flotą AutoGuard
AutoGuard oferuje profesjonale zarządzanie flotą transportową wykorzystując satelitarny monitoring GPS. Kontrola floty zapewnia pełną wiedzę na temat zużycia paliwa, realizacji tras i zleceń oraz czasu pracy kierowców. Lokalizowanie pojazdów jest skuteczne a AutoGuard oferuje także najlepszą ochronę przeciwkradzieżową samochodów.
[Dodana: 2014-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tropicielgps.pl
monitorowanie pojazdów
Współcześnie jazda bez umiejętnej nawigacji GPS wydaje się być czymś niewykonalnym. Niezmiernie nagminnie, mimo naszej nieświadomości, GPS jest używany do innych celów. monitorowanie pojazdów to narzędzie obecne w każdym gigantycznym mieście. Ponadto z takiego monitoringu korzystają służby komunalne, posiadacze firm przewozowych, dostawcy towarów, rolnicy, budowlańcy i wielu innych. Dzięki korzystaniu z systemu GPS zdołamy udoskonalić pracę nawet kilkudziesięcioosobowej
[Dodana: 2013-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://osmg.pl/
Monitorowanie gps
Nowoczesne rozwiązania logistyczne, oparte na układach informatycznych, to niemal standard. Data System Group to jeden z niewielu dostawców tego typu systemów. Produkty DSG to świetna jakość, dająca szansę na proste zarządzanie flotą samochodową w firmach o dowolnych rozmiarach.
[Dodana: 2013-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.datasystem.pl/
Monitoring gps
Nowoczesne rozwiązania logistyczne, oparte na układach komputerowych, to prawie standard. Data System Group to jeden spośród niewielu dystrybutorów takich systemów.
[Dodana: 2013-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tropicielgps.pl
Monitoring GPS pojazdów
Monitoring GPS pojazdów jest nowoczesną, skuteczną formą nadzoru i zarządzania flotą pojazdów, maszyn i urządzeń. System sprawdza się zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i instytucji. Satelitarny monitoring pojazdów gps to skuteczna ochrona przed kradzieżą - przez całą dobę system pokazuje aktualną pozycję pojazdu.
[Dodana: 2012-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://navsystems.pl
Monitoring GPS, Lokalizacja GPS, Systemy lokalizacji pojzadów - Navsystems
Firma Navsystems jest dostawcą zintegrowanych systemów telemetrycznych. Dzięki Nam uzyskacie Państwo dostęp do zaawansowanego systemu monitoringu GPS, który pozwoli Waszej firmie na efektywne zarządzanie flotą pojazdów. Do lokalizacji pojazdów wykorzystujemy jedne z najlepszych na rynku urządzeń monitorujących wykorzystujących systemy GPS i GSM.
[Dodana: 2011-06-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://xtrack.pl
GPS
Xtrack pozwala na pełną kontrolę pojazdów i maszyn. Jest oparty na satelitarnym systemie lokalizacji GPS. Nasze produkty sprawują kontrolę nad flotą samochodów, usprawniają pracę w transporcie i logistyce, kontrolują i wspomagają zarządzanie pojazdami
[Dodana: 2008-09-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.supervisor.pl
Monitorowanie pojazdów Monitoring samochodów Monitoring pojazdów
Suervision - Strategią firmy jest wdrażanie i rozwój nowoczesnych technologii w zakresie bezobsługowego monitoringu automatyki i pojazdów. Zapraszamy.
[Dodana: 2007-02-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.masterlease.pl
Masterlease Polska – full service leasing
Serwis lidera rynku wynajmu długoterminowego w Polsce, który dwukrotnie zdobył Medal Europejskiego BCC za najlepsze usługi finansowe. Oferta firmy skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji.
[Dodana: 2007-01-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.aldautomotive.pl
ALD Automotive
ALD Automotive jest firmą wchodzącą w skład Grupy Société Générale, która świadczy usługi wynajmu i zarządzania flotami pojazdów w całej Europie. Od listopada 2003 roku firma jest już obecna w Polsce kontynuując działalość firmy Multifleet Partners Sp. z
[Dodana: 2006-05-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.SoftwareProjekt.com.pl
Program Menedżer Pojazdów 1.0 - zarządzanie flotą pojazdów
Program MENEDŻER POJAZDÓW, to rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze polski program komputerowy wspomagający zarządzanie i kontrolę pojazdów w firmie. To dwa programy w jednym: Ewidencja przebiegu pojazdów + mechanizm wnikliwej analizy kosztów i eksploa
[Dodana: 2006-01-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA