Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Organizacje > Prawo
Prawnicy Kancelarie Adwokackie
182 stron znajduje się w kategorii Prawo
http://adwokat-slupsk.eu
Kancelaria Adwokacka Słupsk
Biuro mec. Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej gwarantuje fachowe wsparcie. O dużej jakości usług gwarantują uzyskane kompetencje. Poszanowanie dla wysokiej moralności i tradycyjnych wartości zapewnia rzetelnie świadczoną działalność. Na serwisie sekretariatu www.adwokat-slupsk.eu można znaleźć więcej informacji.
[Dodana: 2015-01-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kancelarianmb.pl
Kancelarii Prawna w Poznaniu
Kancelaria Adwokacka NMB mieści się w Poznaniu na ulicy Zamkowej 3/5. Nasza kancelaria prowadzi ogólną obsługę prawną działalności gospodarczych, spółek handlowych i kklientów indywidualnych.
[Dodana: 2015-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://notariusz-lodz.com
Notariusz-lodz.com
Łódzka Kancelaria Notarialna Konrada Widziszewskiego zajmuje się prowadzeniem usług notarialnych zgodnie z przepisami prawa. Sporządza akty notarialne, wyciągi, odpisy, wyciągi, poświadczenia i wykonuje pozostałe czynności notarialne.
[Dodana: 2015-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://przyjaznelatanie.pl
PrzyjazneLatanie.pl
Niezależne i pozarządowe stowarzyszenie Przyjazne Latanie to adres dla wszystkich podróżnych, którzy czują się pokrzywdzeni przez linie lotnicze. Przyjazne Latanie pomaga rozwiązać nieproste sprawy, egzekwować prawa pasażera, a poprzez swoje działanie informacyjne i edukacyjne wpływa na podniesienie świadomości pasażerów. O ile zginął Ludzie bagaż albo chciałbyś uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot a nie wiesz jak to można zrobić, zgłoś sprawę do stowarzyszenia za
[Dodana: 2015-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.monikataradajko-zuzmak.notariusz.pl
Darowizna rzeszów
Notariusz Monika Taradajko-Zuzmak - kancelaria notarialna siedzibą w Rzeszowie przy ul. Rejtana 27 H gwarantuje usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zakres usług notarialnych obejmuje czynności prawne regulowane Ustawą Prawo o notariacie, czyli akty notarialne, protokoły, oświadczenia, odpisy.
[Dodana: 2015-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.notariusz-ochota.pl
Notariusz ochota
Notariusz Ewa Kulesza, prowadząca własną kancelarię notarialną, specjalizuje się w realizowaniu szerokiego wachlarza czynności notarialnych. Klienci mogą zdecydować się między innymi na przygotowanie niezbędnych aktów notarialnych, spisywanie protokołów czy przechowywanie pieniędzy lub dokumentów.
[Dodana: 2015-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
Kancelaria Prawna Invictus
Bardzo ciężko jest pogodzić się ze stratą ciężko zarobionych pieniędzy, które źle ulokowało się w nieetycznie działającej firmie na zawsze przepadły. Klienci wrobieni w polisy na życie i polisolokaty często obwiniają się za to, że nie zrozumieli zawiłej umowy i są przekonani, że sami nie dadzą rady stanąć przeciwko wielkiej, zagranicznej firmie.
[Dodana: 2015-04-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://arbitraz.laszczuk.pl
Rozwiązywanie sporów - arbitraz.laszczuk.pl
Portal internetowy jest w pełni poświęcony tematyce arbitrażu. Na stronie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje począwszy od aktów prawnych oraz orzecznictwa w ramach sądów polubownych, poprzez profesjonalne publikacje a skończywszy na aktualnościach związanych z arbitrażem. Zapoznaj się ze szczegółami!
[Dodana: 2015-04-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.antyepu.pl
Www.antyepu.pl
Firma zajmuje się realizowaniem usług na rzecz osób polegających windykacji. Oferta obejmuje wsparcie na etapie postępowań zarówno przed sądami zwykłymi oraz e-sądami, jak też usługi realizowane w ramach przedsądowych, sądowych postępowań oraz negocjacji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2015-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.budzikowski.pl
Notariusz Paweł Budzikowski Nowy Sącz
Dokonujemy takich czynności notarialnych jak przygotowywanie testamentów, oświadczeń o poddaniu się egzekucji, umów przeniesienia własności, umów przedwstępnych, umów warunkowych oraz umów ustanowienia służebności.
[Dodana: 2015-05-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kancelariarybnik.pl/
Komornik Rybnik
Na stronie Komornika Sądowego działającego przy Sądzie Rejonowym w Rybniku mogą Państwo znaleźć dane kontaktowe, informacje o bieżących licytacjach oraz wzór wniosku egzekucyjnego. Kancelaria posiada niski współczynnik zaległości co gwarantuje szybkie podjęcie czynności w sprawie. Zapraszam do skorzystania z usług.
[Dodana: 2015-05-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://komornik6.pl
Komornik Siedlce
Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym w Siedlcach Tomasza Wójcika. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości etc.
[Dodana: 2015-07-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kancelaria-brudlo.pl
Kancelaria Prawna Grodzisk Wielkopolski
Kancelaria prawna z Grodziska Wielkopolskiego świadczy szeroki wachlarz usług prawniczych, przede wszystkim na terenie powiatu grodziskiego i okolic oraz miasta Poznań.. Oferuje m.in. pomoc w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa cywilnego. Szczegóły dostępne na stronie.
[Dodana: 2015-09-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.legalniewsieci.pl/
Regulamin strony internetowej - Legalniewsieci.pl
Witamy Cię na naszej stronie. W ramach działalności naszej firmy tworzymy regulaminy sklepów internetowych, stron i serwisów. Dbamy, abyś prowadził bezpieczny biznes w internecie. Dzięki pomocy naszych specjalistów możesz być pewny, że działasz zgodnie z prawem. Przedstawiając czytelny regulamin aplikacji mobilnej zwiększysz swoją wiarygodność. Prowadząc biznes w sieci powinieneś być wiarygodny wobec użytkowników. Zdobądź zaufanie dzięki profesjonalnie przedstawionym re
[Dodana: 2015-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ingajachowicz.pl/
Kancelaria Adwokacka Inga Jachowicz
Nasza kancelaria zapewnia pomoc prawną osobom prywatnym i firmom. Udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy sprawy sądowe z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i karnego.
[Dodana: 2015-10-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.notariusz-wroclaw24.pl
KANCELARIA NOTARIALNA AGATA TYC JULITA JASTRZĘBSKA-KURDZIEL SPÓŁKA CYWILNA
Agata Tyc i Julita Jastrzębska Kurdziel to doświadczeni notariusze, wykonujący profesjonalne i rzetelne czynności notarialne w myśl ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku, Prawo o notariacie. Nasza Kancelaria Notarialna zlokalizowana we Wrocławiu przy ul.
[Dodana: 2015-10-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://promesco.pl
dochodzenie odszkodowań OC Promesco.pl
Każdego roku polscy kierowcy są okradani na kwotę ponad 2 miliardów złotych z tytułu niewypłaconych nim odszkodowań. Czy wiecie, że z tym problemem można walczyć? Wystarczy udać się do naszej firmy na konsultację. Specjalizujemy się w negocjowaniu odszkodowań dla tych, których oszukała ich firma ubezpieczeniowa. Zapraszamy.
[Dodana: 2015-11-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.wokanda-medyczno-prawna.pl
Dochodzenie odszkodowań
Realizujemy naszym klientom profesjonalne usługi, które mają na celu zapewnienie prowadzenia spraw z zakresu błędów medycznych. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych zarówno prawników jak też lekarzy z poszczególnych dziedzin, co pozwala nam zapewnić naszym klientom indywidualne przygotowanie się do każdej sprawy.
[Dodana: 2015-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kancelaria-kanoniczna.com
Kancelaria Prawa Kanonicznego
Kancelaria Prawa kanoniczego oferuje pomoc prawną w zakresie spraw rozwodowych i unieważnienia małżeństwa. Zapewnia wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Posiada cenne doświadczenie oraz zaufanie klientów. Zapewnia skuteczność. Działa na terenie całego kraju jak i za granicą.
[Dodana: 2015-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.komornik-suszycki.pl
Komornik Kłodzko
Komornik Kłodzko to witryna internetowa zajmująca się tematyką wyłącznie komorniczą. Nasza strona sieciowa przedstawia: - rewir komorniczy - aktualności kancelarii komorniczej - licytacje komornicze - dokumenty do pobrania - formularz kontaktowy - elektroniczny system powiadamiania o nowych licytacjiach komorniczych itp.
[Dodana: 2015-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru