Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Serwisy Medyczne

183 stron znajduje się w kategorii Serwisy Medyczne
http://abczdrowie.pl
Encyklopedia leków
Jesteśmy serwisem związanym z szeroko rozumianą tematyką zdrowotną. Artykuły zamieszczone w naszej encyklopedii przybliżą Państwu choroby i schorzenia, różnorodne badania i zabiegi, popularne leki.
[Dodana: 2012-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://echirurgia.pl
Chirurgia
Jesteśmy serwisem w całości poświęconym zagadnieniu chirurgii ogólnej. Dostarczamy Państwu rzetelnej wiedzy, która pomoże zdiagnozować chorobę oraz wybrać kierunek leczenia.
[Dodana: 2012-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kardiolo.pl
Kardiolo.pl
Jesteśmy serwisem medycznym o charakterze edukacyjnym. Naszą specjalnością jest kardiologia.
[Dodana: 2012-07-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zespolturnera.pl
Zespół Turnera
Zespół Turnera - kogo dotyka ta wada genetyczna, jak wygląda życie z zespołem Turnera. Poradnik dla chorych i ich bliskich.
[Dodana: 2012-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mucosolvan.pl
Syropy na kaszel
Syrop Mucosolvan teraz dostępny jest także w tabletkach. Zadaniem leku jest zwalczenie mokrego kaszlu poprzez pomoc w wykrztuszeniu zalegającej wydzieliny. Podawaj nie tylko sobie syrop, dziś dostępny jest także syrop Mucosolvan dla dzieci, dzięki swojej delikatnej formule zwalczy kaszel w skuteczny sposób. Dowiedz się o działaniach i formach leku na stronie.
[Dodana: 2012-05-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.hipoglikemia.org.pl
Hipoglikemia
Informacje na temat hipoglikemii. Jej objawy, przeciwdziałanie oraz profilaktyka. Jak pomóc osobie w stanie hipoglikemii.
[Dodana: 2012-05-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://zdrowieichoroby.info
Choroby skóry
Portal o zdrowiu i chorobach - znajdziesz tutaj najpopularniejsze choroby, ich objawy, sposoby leczenia oraz przyczyny - wszystko opisane w jasny i przejrzysty dla użytkownika sposób, artykuły wzbogacono także zdjęciami i ilustracjami - serdecznie zapraszamy.
[Dodana: 2012-05-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.na-rany.pl
Leczenie ran
Wigor i piękno są cenne dla każdego człowieka, skutkiem tego niezwykle istotne jest skuteczne leczenie ran. Szablonowe sposoby rehabilitacji to za mało, wskazany jest opatrunek specjalistyczny. Dobór materiału opatrunkowego oraz odpowiedniego sposobu leczenia mogą sprawiać trudność, wymagana jest adekwatna diagnostyka. Witryna internetowa na-rany pozwala na szczegółową ocenę rany, z wykorzystaniem ilustracji graficznych również zestawu pytań. Na tej podstawie, proponowana jest
[Dodana: 2012-05-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://nabolbrzucha.pl
sposób na kolkę
Jeśli cierpisz na ból brzucha, koniecznie dowiedź się, jakie są porady na Twoje dolegliwości. Jeśli męczy Cię uporczywy ból, a musisz normalnie funkcjonować koniecznie sięgnij po lek, który skutecznie poradzi sobie z Twoim bólem. W razie przewlekłego i nie przemijającego bólu, koniecznie skontaktuj się ze lekarzem.
[Dodana: 2012-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kaszeludzieci.pl
lek na kaszel
Kaszel u dzieci bywa bardzo męczący i często nie daje im spać. Jeśli Twoje dziecko cierpi na kaszel koniecznie zaopatrz się w leki na kaszel dla dzieci, które dostępne są najczęściej w formie syropu. Leki na kaszel dla dzieci są delikatne, nie są inwazyjne, jednak skutecznie zwalczają uporczywy kaszel suchy i mokry dzieci.
[Dodana: 2012-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://buscopan.pl
Jelito drażliwe
Prawidłowo zbudowany, pozbawiony anatomicznych zmian przewód pokarmowy zaczyna pracować w sposób paradoksalny: zmienia się prędkość pasażu pokarmowego i pojawiają się na biegunki lub zaparcia, obecność pokarmu w jelitach - normalny stan z fizjologicznego punktu widzenia - powoduje nadmierne reakcje czuciowe, subiektywnie odbierane przez pacjenta jako rozdęcie.
[Dodana: 2012-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mucosolvan.pl
mucosolvan tabletki
Najlepszym syropem na kaszel jest lek Mucosolvan. Czynne działanie składników poradzą sobie z każdym mokrym i uporczywym kaszlem. Dostępny jest on w niemal każdej aptece w Polsce, a ponadto jest on polecany przez większość lekarzy oraz farmaceutów. Sięgnij po lMucosolvan w syropie bądź tabletkach.
[Dodana: 2012-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://rezasta.net
RZS - Reumatoidalne Zapalenie Stawów
Blog RZS, na którym znajdują się informacje nt. leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, objawów RZS a także artykuły, wiadomości, najnowsze doniesienia z zagranicy nt. postępów w badaniach naukowych, testach leków na RZS itp. Dodatkowo dostępny jest blog - dziennik osoby chorej na RZS.
[Dodana: 2012-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dnamoczanowa.com.pl
Dna moczanowa
Dna moczanowa określana, jako artretyzm to choroba związana z nieprawidłowym wydalaniem z naszego ustroju kwasu moczowego. Najczęstsze objawy dny moczanowej to przede wszystkim obrzęk w okolicy jednego ze stawów czyli: ręki, kolana, barku bądź stopy (duży palec). Dna moczanowa najczęściej dotyka mężczyzn w wieku po 40 roku życia. jeśli pragniesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej choroby – na przykład tego: jakie są przyczyny dny moczanowej lub na czym polega l
[Dodana: 2012-03-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.e-detox.pl
Oczyszczanie organizmu
Serwis internetowy o oczyszczaniu organizmu różnymi sposobami. Ze strony dowiemy się jak skutecznie pozbyć się toksyn z organizmu i co i jak jeść i jak żyć aby unikać zanieczyszczania organizmu.
[Dodana: 2012-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.i-prostata.pl
Prostata
Stres i napięcia nerwowe, wymienia się w gronie elementów ryzyka chorób prostaty. Łagodny rozrost stercza może być przekazywany dziedzicznie. Na wystąpienie dolegliwości będą miały wpływ używki powodujące obrzęk gruczołu krokowego. Aby zgłębić ten temat zapraszamy na nasz serwis internetowy.
[Dodana: 2012-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.drogapozdrowie.pl
DrogaPoZdrowie.pl
Serwis z poradami zdrowotnymi dla wszystkich. Doradzamy, podpowiadamy. Posiadamy również pełną bazę leków i suplementów diety. Zapraszamy
[Dodana: 2012-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.i-menopauza.pl
Menopauza
Strona o menopauzie o jej objawach i sposobach radzenia sobie z jej objawami i skutkami.
[Dodana: 2012-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zapaleniepluc.eu
Zapalenie płuc
Na stronie internetowej zapaleniepluc.eu uzyskasz tylko i wyłącznie sprawdzone informacje o zapaleniu płuc. Tutaj wyjaśniamy na czym polega ta choroba i jakie są jej odmiany, w jaki sposób dochodzi do zachorowania na zapalenie płuc, jak rozpoznaje się to schorzenie, a także jakie są jego najczęstsze objawy. Ponadto, na naszej stronie wyjaśniamy jak przebiega zapalenie płuc i jakimi metodami leczy się tą chorobę. Opisujemy także bakterie, wirusy i grzyby, które są odpowiedzialn
[Dodana: 2012-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://leczeniezylakow.blox.pl/
Leczenie żylaków
Strona przedstawiająca informacje na temat żylaków, przewlekłej choroby żylnej oraz metod leczenia tych schorzeń za pomocą metod zachowawczych i operacyjnych.
[Dodana: 2012-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA