Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Edukacja > Szkoły

200 stron znajduje się w kategorii Szkoły
https://domowi.edu.pl/
Centrum Nauczania Domowego
Centrum Nauczania Domowego to placówka oświatowo-wychowawcza, która słynie z prowadzenia jednej z najbardziej cenionych i najchętniej polecanych, bezpłatnych platform do edukacji domowej - domowi.edu.pl. CND zapewnia rodzicom i ich dzieciom w pełni funkcjonalną platformę edukacyjną, wyposażoną w niezbędne materiały do nauki w domu.
[Dodana: 2022-05-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://tele-nauka.pl
Nauka języka online - tele-nauka.pl
Szkoła językowa Tele-Nauka to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych nauką języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Jeżeli chciałbyś dołączyć do prowadzonych przez nas kursów językowych online, to już dzisiaj wejdź na stronę internetową tele-nauka.pl, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne szczegóły.
[Dodana: 2021-10-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://pochinsku.pl/
Szkoła językowa Białystok - chiński - pochinsku.pl
Nasza szkoła językowa w Białymstoku oferuje kursy języka chińskiego, dostosowane do każdego poziomu komunikatywności. U nas nauczysz się wymowy i rozróżniania tonów, chińskich słów, zdań i przydatnych zwrotów oraz płynnego czytania. Do wyboru są kursy stacjonarne lub online. Zapoznamy Cię z kilkoma sposobami, jak szybko przyswajać wiedzę.
[Dodana: 2021-07-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.brain-power.edu.pl/
Angielski dla dzieci poznań
Indywidualne kursy angielskiego mają na celu zarówno naukę języka, jak i szlifowanie zdolności komunikacyjnych, bez których sama znajomość słówek i zasad gramatycznych byłaby niepraktyczna. Tak opracowany kurs zapewnia indywidualne dopasowanie przerabianego materiału do potrzeb konkretnego ucznia.
[Dodana: 2020-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://wumed.edu.pl/
Studia w Warszawie
Marzysz o pracy w służbie zdrowia i poszukujesz miejsca gdzie możesz zdobyć odpowiednie wykształcenie? Świetnie się składa! Szkoła wyższa wumed to gwarancja zdobycia najwyższych kwalifikacji w zawodach medycznych. Pełną ofertę wraz z dostępnymi kierunkami znajdziecie na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
[Dodana: 2020-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mrrabbit.pl
Mr Rabbit kursy angielskiego
Odkrywaj świat po angielsku! Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży MR. RABBIT z oddziałami w Toruniu i Inowrocławiu stawia przede wszystkim na prowadzenie ciekawych i skutecznych zajęć w niewielkich grupach.
[Dodana: 2020-01-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://varsovia.edu.pl/
Prywatna szkoła podstawowa Fundacji Varsovia
Prywatna szkoła podstawowa Fundacji Varsovia oferuje naukę w małych grupach, w dobrze wyposażonej, nowoczesnej szkole. Zajęcia odbywają się według autorskiego programu nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-10-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.englishschool.zgora.pl
Angielski zielona góra
Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Oferujemy kursy-szkolenia-dokształcenia na każdych poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży młodego pokolenia i dorosłych oraz kursy biznesowe.
[Dodana: 2019-07-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://professordwarf.pl/
Polish school Wrocław Professor Dwarf
Głównym celem szkoły Professor Dwarf jest nabycie przez słuchacza umiejętności komunikacji w języku polskim. Dlatego też, podczas zajęć na każdym poziomie zaawansowania, skupiamy się głównie na tym, żebyście nauczyli się komunikować płynnie i bez oporów. Prowadzimy zapisy do nowych grup, zapraszamy.
[Dodana: 2018-08-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.englishschool.zgora.pl
Angielski zielona góra
Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Oferujemy kursy-szkolenia-dokształcenia na każdych poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży młodego pokolenia i dorosłych oraz kursy biznesowe.
[Dodana: 2018-07-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://artyz.pl
Szkoła muzyczna Szczecin
Szkoła muzyczna Artyz to niepubliczna placówka artystyczna o profilu muzycznym wyspecjalizowana się w nauczaniu muzycznym dzieci. Szkoła muzyczna Artyz to placówka na kulturalnej mapie Szczecina, gdzie swoją erudycję muzyczną mogą pogłębiać osoby dorosłe i młodzież. Szkoła Muzyki Artyz to pewność przygotowania i doświadczenia kadry nauczycielskiej,
[Dodana: 2018-06-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://cezasglob.pl/
Szkolna gablotka od CEZAS-GLOB
Chcesz kupić gablotkę do szkoły? Wejdź do naszego sklepu z wyposażeniem szkolnym
[Dodana: 2018-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://tzs.edu.pl/
Szkoła Średnia Wrocław
Technikum we Wrocławiu zajmuje się szkoleniem technik żeglugi śródlądowej.
[Dodana: 2018-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://polonijka.edu.pl/
Polonijka.edu.pl - nauka dla dzieci za granicą
Internetowa szkoła podstawowa dla dzieci zza granicy Polski Polonijka jest miejscem, gdzie uczniowie mają dostęp do lekcji online oraz stały kontakt z grupą nauczycieli. Jest to swego rodzaju szkoła sobotnia dla dzieci, umożliwiająca im poznawanie polskiej historii, geografii czy kultury i tradycji.
[Dodana: 2017-10-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://atutszkola.pl/
Szkoła ATUT
Szkoły działają w ramach sieci na terenie całego kraju, gdzie od 11 lat w 21 miastach kraju realizowana jest edukacja począwszy od etapu gimnazjum, aż po etap policealny. W szkołach realizowana jest edukacja zarówno w trybie stacjonarnym jak też zaocznym. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2017-07-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://szkola-plywania.nsacz.eu
Szkoła Pływania dla dzieci
Szkoła pływania oferująca naukę pływania od podstaw jak, też doskonalenia techniki we wszystkich stylach. Nauka pływania odbywa się na obiektach basenowych w Chełmcu i Nowym Sączu. Doświadczona kadra instruktorów pływania w prawidłowo zadba o Twój rozwój.
[Dodana: 2017-04-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kpck.edu.pl
Pomorskie Technikum Gastronomii i Hotelarstwa w Bydgoszczy
Pomorskie Technikum Gastronomii i Hotelarstwa w Bydgoszczy oferuje naukę dla uczniów którzy myślą o swojej przyszłości. Zawód technik hotelarstwa, żywienia oraz usług gastronomicznych to najbardziej pożądane i przyszłościowe kierunki. Nauka w naszej szkole jest całkowicie bezpłatna i odbywa się w nowoczesnym budynku.
[Dodana: 2017-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wsmed.edu.pl/
Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl
Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku oferuje studentom bardzo interesujący zakres kształcenia na kierunkach takich jak biotechnologia, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia i fizjoterapia. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie lub pod podanym numerem telefonu. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
[Dodana: 2017-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zaproszeniastudniowkowe.pl
zaproszeniastudniowkowe.pl - zaproszenia na studniówkę
Tworzymy oryginalne zaproszenia na studniówkę. Bogate wzornictwo. Duży wybór dodatków takich jak kotyliony studniówkowe, przypinki, plakietki.
[Dodana: 2016-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.profuturo.edu.pl
Niepubliczna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
Lektorzy Pro Futuro są przygotowani merytorycznie i metodycznie do nauczania odpowiednich języków jako języków obcych. Mamy wyselekcjonowaną kadrę lektorską, która ma wykształcenie filologiczne i praktykę w obcowaniu z żywym językiem. Nasi lektorzy są nieustannie kształceni na terenie Polski, odbyli staże i pobyty w kraju, którego języka nauczają.
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA