Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > > Edukacja
Szkoły Przedszkola Wyższe uczelnie Kursy, szkolenia Opracowania, sciągi
617 stron znajduje się w kategorii Edukacja
https://www.prawowroclaw.edu.pl/
Studia prawnicze - Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu dąży do tego, aby być liderem w praktycznej edukacji prawniczej na Dolnym Śląsku. W jej ofercie można znaleźć między innymi prawo, kryminologię i kryminalistykę czy też cyberbezpieczeństwo. Warto dodać, że opisywana uczelnia niepubliczna oferuje również podyplomowe studia dla prawników i nie tylko we Wrocławiu.
[Dodana: 2022-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.fairplayce.pl/polkolonie-sportowe-dla-dzieci-wakacje/
Półkolonie sportowe w Poznaniu
Ośrodek rekreacyjno-sportowy FairPlayce każdego roku organizuje letnie półkolonie sportowe dla dzieci. W ich trakcie młodzież może nauczyć się gry między innymi w tenisa i sqasha. Oprócz tego nie zabrkaknie tańca, śpiewu, gotowania i wielu innych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą FairPlayce.
[Dodana: 2022-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://matma24.pl/
matma24
Matma24.pl to serwis oferujący korepetycje i szkolenia online z matematyki.
[Dodana: 2022-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://effectiveteaching.pl/
Szkoła Effective Teaching
Szkoła Effective Teaching z Gdańska oferuje najwyższej jakości kursy przygotowujące do matury, do egazminów ósmoklasisty i wiele innych
[Dodana: 2022-09-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.przedszkolegniezno.pl/
Prywatne przedszkole dla dzieci ze specjalnymi potrzebami
Nasze przedszkole "Mistrzowie zabawy" powstało w 2011 roku i jest otwarte dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jako placówka integracyjna dbamy o różnorodność oddziaływań terapeutycznych. Szczególnie staramy się, aby dzieci niepełnosprawne i zdrowe znalazły wspólną nić porozumienia, ucząc się od siebie nawzajem. Zapraszamy do kontaktu
[Dodana: 2022-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.otwarteokno.edu.pl/
Otwarte Okno
Otwarte Okno to prywatne przedszkole, szkoła podstawowa, a także szkoła przysposabiająca do pracy w Tychach. Oferujemy liczne zajęcia dodatkowe, fachową opiekę i budynek przystosowany do osób niepełnosprawnych. Zapraszamy w nasze progi!
[Dodana: 2022-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.przedszkola.edu.pl/
Przedszkola prywatne
Przedszkola prywatne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców dzieci w wieku 1-6 lat. Czy faktycznie placówki tego typu są lepsze od przedszkoli publicznych? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na łamach portalu Przedszkola.edu.pl.
[Dodana: 2022-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://sprawdziany.pl/
Sprawdziany z chemii - sprawdziany.pl
Sprawdziany z przyrody dostępne na naszej stronie internetowej są doskonałą podstawą do samodzielnej nauki w domu. Pozwalają zweryfikować aktualny stan wiedzy bez zbędnej presji szkolnego otoczenia. Wskazują też uczniowi, na które zagadnienia powinien zwrócić szczególną uwagę, aby uczyć się efektywnie, poświęcając na to jak najmniejszą ilość czasu.
[Dodana: 2021-11-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.silcom-multimedia.pl/
Programy edukacyjne dla szkół - silcom-multimedia.pl
Nasz portal edukacyjny zapewnia dostęp do udostępnionych w nim materiałów z każdego urządzenia na świecie. Wymagane jest tylko połączenie z Internetem. Silcom Multimedia stawia na nowoczesne rozwiązania dla szkół podstawowych i przedszkoli. Chcemy już od samego początku urozmaicać naukę, aby zaszczepić w najmłodszych chęć odkrywania świata.
[Dodana: 2021-11-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://englishcorner.pl
Przygotowanie do matury z angielskiego online
Oferujemy skuteczne i nowoczesne podejście do nauki angielskiego w wygodnej formie online. Przygotowujemy ósmoklasistów do egzaminów oraz przygotowujemy do matury z angielskiego. oferujemy kursy angielskiego specjalistyczne i przygotowujące. Zapraszamy na stronę English Corner.
[Dodana: 2021-11-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://jntutorpro.pl/
Internetowy kurs francuskiego | JN Tutor Pro
Przyjmujemy zapisy na lekcje rosyjskiego online, na indywidualny angielski, hiszpański, polski dla obcokrajowców. Współpracujemy z lektorami praktycznie wszystkich języków europejskich, co pozwala na dynamiczny rozwój słuchaczy w bardzo elastycznym trybie. Mamy kursy grupowe, bardziej spersonalizowane, dedykowane parom chcącym poprawić słownictwo.
[Dodana: 2021-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://prace-dyplomowe-magos.pl/
Pisanie wzorów prac dyplomowych - prace-dyplomowe-magos.pl
Stoisz przed trudnym wyzwaniem na studiach i potrzebujesz pomocy w zaliczeniu? Szukasz kogoś kto pomoże Ci w pisaniu pracy dyplomowej bądź zaliczeniowej? Doskonale trafiłeś! Chętnie pomożemy zarówno w opracowaniu bibliografii z przypisów, przepisywaniu rękopisów czy też pisaniu wzorów prac inżynierskich, licencjackich czy też doktorskich.
[Dodana: 2021-08-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.openmedis.pl
OpenMedis
Modele anatomiczne i weterynaryjne z naszej oferty to wysokiej jakości pomoce dydaktyczne i szkolne. Dzięki specjalnej technice produkcji, opracowanej przez grono specjalistów, przedstawiają w szczegółowy sposób większość anatomicznych struktur i detali. Niektóre z nich to naturalne odlewy ludzkich kości i organów. Stanowią doskonałe wyposażenie pr
[Dodana: 2021-07-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://vocabus.pl
Angielskie czasowniki frazowe - vocabus.pl
Wejdź na vocabus.pl, jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wyjątkowego kursu nauki języka angielskiego. Nie wahaj się i zdecyduj się już teraz na skorzystanie z darmowego demo. Vocabus zaprasza do zakupu kursu zarówno nastolatków jak i dorosłych. Cały kurs odbywa się online, dzięki czemu możesz go realizować gdzie tylko chcesz.
[Dodana: 2021-06-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://edubears.pl
Angielski dla dzieci franczyza - edubears.pl
Prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci (2-10 lat) i zapewniamy wsparcie rodzicom planującym przyszłość językową pociechy. Zapewniamy bardzo bogaty, a jednocześnie przemyślany materiał, który angażuje dziecko przez zabawę, a nie przymus, co pozwala na wyrobienie bardzo pozytywnych nawyków. Metodę opieramy głównie na wpadających w ucho piosenkach.
[Dodana: 2021-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://czerwonabudka.pl/
Język angielski - czerwonabudka.pl
Wejdź na czerwonabudka.pl i poznaj szkołę językową, dzięki której szybko nauczysz się języka angielskiego. Samodzielna nauka nowego języka nie jest prosta, dlatego warto zdecydować się na intensywne szkolenia językowe. Dzięki nim szybko nauczysz się języka na dowolnym poziomie - A1, A2, B1, B2, C1, C2.
[Dodana: 2021-04-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://choices.com.pl/tlumaczenia/
CHOICES tłumaczenia
tłumaczenia
[Dodana: 2021-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://gifyagusi.pl/
Gify życzenia i kolorowanki za darmo
Najpiękniejsze gify życzenia oraz darmowe kolorowanki do pobrania za darmo dla Twojego dziecka. Znajdziesz tutaj animowane obrazki na każdą okazję lub święto takie jak urodziny, imieniny, Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Tysiące życzeń, które możesz bezpłatnie pobrać i przesłać swoim znajomym na Facebooku lub innym portalu. Zapraszam!
[Dodana: 2021-01-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://bociankowobielsko.pl/
Bociankowo Bielsko Prywatny Żłobek
Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, przyjazne dla dzieci. Żłobek Bociankowo Bielsko gwarantuje profesjonalną opiekę nad Państwa dziećmi. Wiemy jak ważny jest rozwój dzieci i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb, dlatego też zatrudniamy profesjonalnych opiekunów. Zapewniamy zajęcia ruchowe i manualne, zajęcia tematyczne, gry i zabawy na powietrzu
[Dodana: 2021-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://ckbelfer.pl/
Centrum Korepetycji Belfer
Renomowane kursy maturalne, dostępne w ofercie marki ckbelfer.pl pozwolą Państwa dzieciom cieszyć się najlepszym miejscem do nauki. Dzięki nowoczesnej kadrze a także dobrze zlokalizowanemu miejscu, będziecie mogli Państwo zadbać o przygotowanie do matury przez Państwa dzieci. Edukacja z nami to czysta przyjemność.
[Dodana: 2020-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA