Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Edukacja > Przedszkola

202 stron znajduje się w kategorii Przedszkola
http://przedszkole-zlobek.waw.pl
Przedszkole niepubliczne Otwock - przedszkole-zlobek.waw.pl
Przedszkole prywatne przy ul. Nadwiślańskiej w Józefowie oferuje opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Placówka nosi nazwę MiniPrzedszkolak i mieści się w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku, dzięki czemu może maluchom m.in. jasne, przestronne sale, dwa place zabaw (wewnętrzny i zewnętrzny), oddzielną salę do spożywania posiłków.
[Dodana: 2022-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.madreglowki.pl
Przedszkole i żłobek Warszawa - madreglowki.pl
Przedszkole i żłobek Montessori Mądre Główki przyjmują dzieci na zajęcia w wieku od 12 miesiąca oraz 2,5 roku. Wychowawcy organizują: zabawy ruchowe, zajęcia kreatywne, przedstawienia, imprezy okolicznościowe. Ponadto uczą: piosenek, samodzielnego myślenia, piosenek, przygotowywania np. ciasteczek.
[Dodana: 2022-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bialy-mis-luban.pl
Biały Miś - Żłobek i przedszkole Lubań
Przedszkole i żłobek Biały Miś w Lubaniu oferuje opiekę dla dzieci w wieku 1-3 żłobek oraz 2,5 do 6 lat przedszkole. Posiadamy sale z wyposażeniem przeznaczonym dla najmłodszych dzieci, materiały dydaktyczne. Przedszkole Lubań Żłobek - Biały Miś.
[Dodana: 2021-04-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://habapolska.pl/
HABA Polska - Wyposażenie żłobków
Firma Haba Polska oferuje wysokojakościowe wyposażenia do przedszkoli, żłobków oraz szkół. W ofercie znajdują się różnorodne dekoracje, dywany i wykładziny, a także kąciki zabaw. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
[Dodana: 2020-07-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ptasie-radio.pl/
Żłobek Niepubliczny w Warszawie Ptasie Radio
Ptasie Radio to niepubliczne żłobki mieszczące się Warszawie (włochy i Bielany). W żłobkach odbywają się zajęcia rozwojowe (umuzykalniające, zajęcia prowadzone metodą E.E. Gordona), warsztaty bębniarskie, sensoplastyka oraz koncerty muzyczne.
[Dodana: 2019-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://megamocni.com
Niepubliczne przedszkole MegaMocni we Włocławku
Niepubliczne przedszkole MEGAMOCNI z Włocławka to wyjątkowe miejsce, które określa nowe kanony wykształcenia i rozwoju dzieci. MEGAMOCNI to miejsce, które w unikalny sposób traktuje dzieci, dbając o to, by uczyły się rzeczowego, nie naukowego podejścia do życia.
[Dodana: 2019-07-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://lechitki.pl/
Żłobek Lechitki - lechitki.pl
Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo od najmłodszych lat? Kameralny Żłobek Lechitki to profesjonalna kadra opiekunów, która zajmie się Twoim dzieckiem. Dzięki specjalnemu programowi gier i zabaw możesz być pewna, że Twoja pociecha spędzi czas w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i aktywnego odkrywania swoich możliwości.
[Dodana: 2018-12-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://montessori-house.pl
Przedszkole Montessori Kraków
Nauczanie metodą Montessori można praktykować już od urodzenia aż do 12 roku życia. W miejsce ogólnych sprawdzianów i badań, sprawozdanie i ocena na temat podopiecznych referowana jest w sposób narracyjny, opisując talenty i słabości dziecka. W trakcie przebiegu edukacji podejmowane są decyzje o poprawie słabych stron i indywidualnym sposobie realizacji tego zadania. Wspaniałą myślą tej metody jest fakt, że oferuje ona prace z dzieckiem jako indywidualnością. Faktem jest,
[Dodana: 2018-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://zlobeksloniki.pl
Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoniki - Swarzędz Gruszczyn
Niepubliczne Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoniki położone jest na granicy Swarzędza w Gruszczynie. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd z okolicznych miejscowości.
[Dodana: 2017-09-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://nutki.info
Przedszkole Nutki. Radom
Niepubliczne Przedszkolem „NUTKI”, realizuje zadania dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze według założeń pedagogiki Marii Montessori. Przedszkole otwarte jest w godzinach 7.00 – 17.30 z wyjątkiem Świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy. W szczególnych sytuacjach po osobistym ustaleniu z dyrektorem, przedszkole może funkcjonować poza wyznaczon
[Dodana: 2017-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bursztynek.kpck.edu.pl/
Przedszkole Bursztynek
Przedszkole Bursztynek to wymarzone miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz przedszkole gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji,a dzieci mogą bawić się na kolorowym i bezpiecznym placu zabaw. Oferta skierowana jest dla dzieci już od 2,5 roku życia. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś!
[Dodana: 2017-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://przedszkolenumerjeden.pl
Atrakcje dla dzieci - Przedszkole Numer Jeden
Przedszkole działa na terenie Warszawy, gdzie zapewniamy odpowiednie warunki do spędzenia wolnego czasu. Jednocześnie przedszkole oferuje wiele zajęć zarówno tanecznych oraz sportowych a także zajęcia dodatkowe co pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu realizowanej nauki. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie!
[Dodana: 2017-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://uciociewy.przyjdz.com
Przedszkole Dębe Wielkie
Witamy na stronie naszego przedszkola. Znajdziecie tu najważniejsze wydarzenia, dokumenty, galerie oraz informacje o przedszkolu. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.
[Dodana: 2016-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zlobek-kukulka.pl
Edukacja - zlobek-kukulka.pl
Żłobek prywatny Kukułka to miejsce rozwoju dzieci w wieku 1 3 lata. Sugerujemy rozwój umiejętności manualnych, bazujemy na zajęciach muzyczno ruchowych oraz powiązanych z panelami logopedycznymi. Wprowadzamy w żłobku nawet elementy języka angielskiego. Korzystacie Państwo z doświadczonych pedagogów i z ciekawych pakietów wyżywienia dzieci.
[Dodana: 2016-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://safari-krakow.pl
Zapisz dziecko do przedszkola Safari w Krakowie
Jako Przedszkole Safari działamy w Krakowie od dawna i dla naszych wychowanków przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji oraz zabaw. Gwarantujemy Twojemu dziecku świetną opiekę oraz stopniowe wprowadzenie w świat edukacji poprzez zabawę. Sprawdź więcej szczegółów na naszej stronie internetowej lub pod podanym numerem.
[Dodana: 2016-07-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kidsworld.edu.pl
Żłobek Targówek - Kidsworld
Integracyjne przedszkole KidsWorld to miejsce, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki zatrudnienieniu sprawdzonych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami oraz ciekawemu programowi spędzamy czas w przedszkolu w sposób ciekawy i kształcący dziecko w dobrym kierunku. Praca w ośrodku odbywa się w dwóch językach.
[Dodana: 2016-06-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://niezapominajka.net.pl
Niezapominajka.net.pl
W niepublicznym Przedszkolu Niezapominajka znajdują się 3 sale do zabawy (w których dzieci mogą znaleźć wiele różnych zabawek i pomocy naukowych), salę gimnastyczną, 3 łazienki oraz przestronny ogród z piaskownicą oraz sprzętem do zabaw. Więcej na ten temat można poczytać na stronie Przedszkola: http://niezapominajka.net.pl.
[Dodana: 2016-05-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://przedszkolegroszki.pl
Niepubliczne Przedszkole Groszki
Oficjalna strona Niepublicznego Przedszkola GROSZKI. Łódź, Rybna 7 a-e, Bałuty.
[Dodana: 2016-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.akadero.pl
Przedszkole - akadero.pl
Przedszkole działa na terenie Warszawy, gdzie zapewnia innowacyjne, nowoczesne oraz skuteczne metody nauczania przedszkolnego. Jednocześnie przedszkole zapewnia również realizowanie nauki języka angielskiego, które prowadzone jest zgodnie ze skutecznymi metodykami. Zapoznaj się z pełną ofertą przedszkola na stronie internetowej!
[Dodana: 2016-03-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://morelove-przedszkole.pl/
Przedszkole i żłobek - Białołęka
Jesteśmy polsko-angielskim niepublicznym ośrodkiem placówek przedszkolnych w Białołęce. Zapraszamy gorąco do nas każde dziecko z Białołęki i Tarchomina. Przedszkole MoreLove to sympatyczne miejsce, gdzie każde dziecko będzie czuło się dobrze i gdzie będzie kochane. Nasz ośrodek wypełnia nałożone przez państwo wysokie zasady związane z higieną.
[Dodana: 2016-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA