Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Edukacja > Wyższe uczelnie

124 stron znajduje się w kategorii Wyższe uczelnie
https://ksw.wloclawek.pl/
Szkoła wyższa Włocławek - ksw.wloclawek.pl
Na stronie internetowej ksw.wloclawek.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat wyjątkowo szerokiej oferty edukacyjnej Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. To niepubliczna uczelnia z wieloletnią tradycją, w której możesz odbyć studia licencjackie, magisterskie, a także studia podyplomowe. Sprawdź terminy rekrutacji już dzisiaj!
[Dodana: 2021-10-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-studiow-podyplomowych?city=19
Akademia WSB – studia podyplomowe i MBA we Wrocławiu
Centrum Studiów Podyplomowych we Wrocławiu Akademii WSB zaprasza na studia MBA i podyplomowe. Studia podyplomowe w dziedzinach: informatyka, oświatowe, dla nauczycieli, kwalifikacyjne, bezpieczeństwo, coaching, finanse, HR i kadry, zarządzanie, marketing, logistyka.
[Dodana: 2021-02-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://krd.edu.pl/
Doktoranci
Krajowa Reprezentacja Doktorantów (KRD) to ogólnopolska organizacja pełniąca rolę przedstawiciela i wyraziciela woli środowiska doktorantów. Wśród możliwości i praw Krajowej Reprezentacji Doktorantów jest między innymi wyrażanie opinii i przedstawiania oficjalnych wniosków we wszelkich sprawach, które dotyczą ogółu środowiska doktorantów.
[Dodana: 2020-01-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.iprace.pl/
iPrace
iPrace to zespół pasjonatów nauki, oferujemy pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla uczniów i studentów. Skorzystaj z naszej oferty, a doprowadzimy Cię do upragnionego tytułu naukowego.
[Dodana: 2017-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://podyplomowe.uns.lodz.pl/
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Nauk Społecznych
Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej.
[Dodana: 2017-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kpsw.edu.pl
Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
Studia i praca? Tylko w Kujawsko- Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Bogata oferta edukacyjna- ponad 12 kierunków studiów. Studia podyplomowe,a także stypendia dla najlepszych. Atrakcyjne zniżki rodzinne oraz promocje.
[Dodana: 2017-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://forum.pisanie-prac.org.pl/
Forum.pisanie-prac.org.pl
Na forum.pisanie-prac.org.pl studenci znajdują odpowiedzi na pytania dotyczące prac naukowych: magisterskich, inżynierskich, licencjackich i innych. Użytkownicy forum wymieniają się wzajemnie informacjami oraz wiedzą dotycząca tworzenia tekstów. Jeśli nie wiesz jaki wybrać temat lub jak prawidłowo sporządzić bibliografię - odwiedź nasze forum.
[Dodana: 2017-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pjatk.eu
PJATK
Wykaz dotacji otrzymanych przez PJATK
[Dodana: 2015-12-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pjatk.com
PJATK
Zestawienie opinii na temat Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie
[Dodana: 2015-12-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.studiakrakow.com
Dietetyka studia Kraków
W Krakowie mieści się wiele uczelni wyższych prowadzących edukacje na kierunku dietetyka. Ta dziedzina studiowania cieszy się dużą popularnością zarówno w trybie licencjackim jak i magisterskim. Uczelnie prowadzące rekrutację na dietetykę oraz wiele innych kierunków można odnaleźć na stronie www.studiakrakow.com.
[Dodana: 2015-10-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl
Studia magisterskie Wrocław
Portal www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl koncentruje się na tematach związanych ze studiowaniem, rekrutacji na wrocławskie uczelnie oraz informacjach przydatnych dla absolwentów szkół wyższych. Jasny i rzetelny układ strony pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych danych, zapoznanie się z rankingami i zestawieniami dotyczącymi studiów.
[Dodana: 2015-10-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.wszechnicapolska.edu.pl
Poznaj nas
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa to niezwykle atrakcyjna oferta na studia licencjackie, studia magisterskie oraz studia podyplomowe Warszawa. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwio możliwość nauki na takich kierunkach jak administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska bezpieczeństwo wewnętrzne, budownictwo, pedagogika, finanse
[Dodana: 2015-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pjatk.com.pl
PJATK
Ostrzeżenie przed studiami w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
[Dodana: 2015-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://fizyka-kursy.pl
FIZYKA-KURSY
Korepetycje online z fizyki mechaniki elektrotechniki chemii kursy maturalne
[Dodana: 2015-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ws.cosinus.pl
Administracja finansów
Firma Cosinus prowadzi szkoły policealne, licea ogólnokształcące, studium policealne. Nasze szkoły mają obowiązujące uprawnienia szkół publicznych. Studia kierunek administracja finansów publicznych, studia integracja społeczna, integracja społeczna, aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych.
[Dodana: 2015-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ueforum.pl
Nieoficjalne Forum Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Forum studentów jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce - Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Znajdziesz na nim informacje dotyczące procesu rekrutacji, kierunków oferowanych przez naszą Uczelnię, programów zagranicznych i nie tylko. Odwiedź nasze forum!
[Dodana: 2015-06-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://katowice.wspkorczak.eu
Katowice.wspkorczak.eu
Domeną działalności Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie młodzieży i nie tylko na kierunkach pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika socjalna.
[Dodana: 2014-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://szczecin.wspkorczak.eu
Szczecin.wspkorczak.eu
Wszystkie osoby, które są zainteresowane studiami na kierunku pedagogika mogą skorzystać z oferty pedagogicznej Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Szkoła prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia, jak również i na studia podyplomowe.
[Dodana: 2014-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://lublin.wspkorczak.eu
Lublin.wspkorczak.eu
Zamiejscowy Wydział Wyższej Szkoły Pedagogiki im. J. Korczaka w Lublinie ma do zaoferowania kandydatom na studia kierunki takie jak pedagogika, pedagogika specjalna oraz logopedia. Studia na tych kierunkach można podjąć w Wydziale Zamiejscowym w Lublinie oraz w ramach Kształcenia na Odległość.
[Dodana: 2014-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://warszawa.wspkorczak.eu
Warszawa.wspkorczak.eu
Działalnością Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie Wydziału Nauk Społecznych w Warszawie jest kształcenie młodzieży. Oferta obejmuje przede wszystkim kształcenie na studiach pierwszego oraz drugiego stopnia. Dostępne są też studia podyplomowe oraz studia w systemie kształcenia na odległość.
[Dodana: 2014-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA