Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Edukacja > Kursy, szkolenia

949 stron znajduje się w kategorii Kursy, szkolenia
https://flyandfilm.pl/
DJI Academy Fly and Film
DJI Academy Fly and Film oferuje szkolenia w kategorii otwartej oraz szczególnej VLOS i BVLOS dla początkujących i zaawansowanych operatorów dronów. Dodatkowo w naszej ofercie szkoleń znajdują się kursy warsztatowe przewidziane dla osób profesjonalnie zajmujących się fotografią i wideo.
[Dodana: 2022-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://arero.pl
Kursy językowe online - Arero.pl
Arero to szkoła językowa zajmująca się nauczaniem 14 języków - popularnych i niszowych. Umożliwia naukę osobom w każdym wieku, online lub stacjonarnie, w grupach lub indywidualnie. Zapewnia możliwość przygotowania się do certyfikowanych egzaminów lub poszerzenie umiejętności dotyczących konkretnej dziedziny.
[Dodana: 2022-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://clancity.pl/
Szkoła językowa Gliwice - clancity.pl
Zapisz się na kurs języka angielskiego w Clan City! To szkoła języka angielskiego, która oferuje szeroki wybór szkoleń dla dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Zdobędziesz tu zarówno wiedzę teoretyczną, nauczysz się rozmawiać, a także przygotujesz się do ważnych egzaminów językowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę Clan City!
[Dodana: 2022-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://bs-ict.pl/
British School ICT
W naszej szkole językowej jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom najlepszą innowacyjną naukę biznesowego języka obcego. Rozumiemy, że każda firma i branża ma swoją specyfikę więc jesteśmy elastyczni wobec indywidualnych potrzeb naszych klientów.
[Dodana: 2022-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://1kv.com.pl/
Kurs 1kv - 1kv.com.pl
1KV.COM.PL by Total Enterprise zapewnia wysokiej jakości szkolenia do uprawnień do 1kV! Wszystkie kursy są wysokiej jakości, rzetelne oraz zapewniają kompleksową wiedzę. W konkurencyjnej cenie otrzymasz dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej, całkowicie zdalną naukę, a także ponad 300 lekcji. Zapraszamy!
[Dodana: 2022-09-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://creator.net.pl/
CREATOR - szkolenia
Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmy GRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.
[Dodana: 2022-09-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://champions-school.pl/
Tanie kursy języka polskiego online - champions-school.pl
Champions School to szkoła, która prowadzi kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej ofercie ma także lekcje przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty, matury, a także certyfikatów językowych. Jeśli zależy Ci na bezstresowym podejściu nauczycieli i przyjaznej atmosferze na lekcjach, zapisz się do Champions School.
[Dodana: 2022-09-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.libratus.edu.pl/
Polskie Szkoły Internetowe Libratus
Libratus to innowacyjny projekt w polskim systemie edukacyjnym. Jest skierowany dla polskich dzieci w wieku 6-14 lat, które chcą uczyć się zgodnie z polską podstawą programową i zdobyć świadectwo szkolne. Libratus to platforma edukacyjna, dzięki której jest to możliwe. M.in. udostępnia bezpłatnie niezbędne narzędzia i materiały do nauki.
[Dodana: 2022-05-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://uprawnienia-energetyczne.pl/
Uprawnienia energetyczne
Uprawnienia energetyczne- podstawa prawna Zgodnie z Prawem energetycznym (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 r.) , osoby zajmujące się eksploatacją sieci oraz urządzeń i instalacji, muszą mieć uprawnienia kwalifikacje, które potwierdzają komisje kwalifikacyjne stosownym świadectwem.
[Dodana: 2022-04-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://team-players.eu/
Team Players
Działamy w branży szkoleniowej. Realizujemy bardzo skuteczne projekty rozwojowe z wykorzystaniem autorskich gier, które cieszą się uznaniem zarówno wśród uczestników szkoleń jak i sponsorów projektu. Specjalizujemy się w szkoleniach hr-owych, menedżerskich, komunikacyjnych, sprzedażowych oraz z obsługi klienta.
[Dodana: 2022-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://uslugibhp-24.pl
Ocena ryzyka zawodowego - uslugibhp-24.pl
Firma Usługi BHP24 Warszawa oferuje szkolenia BHP wstępne i okresowe. Wybrać można kursy stacjonarne oraz online - skype lub e-learning. Ponadto zespół zapewnia obsługę BHP i PPOŻ. Fachowcy wykonują m.in. ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, kontrole stanu ochrony przeciwpożarowej.
[Dodana: 2022-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.paroli.pl
Szkolenia językowe dla firm - paroli.pl
Paroli organizuje kursy językowe przez internet skierowanie do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Dzięki nowoczesnej formie zajęć można w nich uczestniczyć z dowolnego na świecie. Ich zaletą jest również elastyczny grafik, który łatwo dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb. Z drugiej strony oferowane szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym
[Dodana: 2022-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.jazda.ostroleka.pl
Nauka Jazdy w Ostrołęce
Nauka Jazdy w Ostrołęce organizuje kursy prawa jazdy oraz jazdy doszkalające.
[Dodana: 2022-01-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://efir7.pl
EFIR7 - szkolenia marketingowe
EFIR7 jest unikalnym portalem, projektem z pogranicza psychologii, filozofii, sztuki, marketingu, sprzedaży, zarządzania. Na portalu prezentowane są treści bezpłatne - jak również już wkrótce ruszają płatne szkolenia m.in. z zakresu marketingu. Efir7 istnieje od roku 2014.
[Dodana: 2021-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://akademia.monikasmulewicz.pl
Szkolenia HR - akademia.monikasmulewicz.pl
Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego wyszkolił już ponad 6500 absolwentów. Jest to placówka oświatowa założona przez Panią Monikę Smulewicz i uznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oferuje ona kursy z zakresu HR, a dokładniej z działu kadr oraz wynagrodzeń. Ukończenie kursu skutkuje zdobyciem specjalistycznego certyfikatu przez absolwenta.
[Dodana: 2021-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://reha-academy.pl/
Kurs fizjoterapii - reha-academy.pl
Szkolenie fizjoterapeuty otwiera mu drogę do prowadzenia działań w różnych gałęziach opieki medycznej – od ginekologii i położnictwa, po rehabilitację po ciężkich urazach i zabiegach chirurgicznych. Zakłada się, że przekwalifikowanie fizjoterapeuty umożliwia lekarzom wykonywanie różnych zabiegów. Dostępne jest szkolenie na stronie Reha-academy.pl .
[Dodana: 2021-08-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://szkolenia-operator.pl/
Kursy na wózki widłowe - Operator
Operator Training to firma, która od wielu lat zajmuje się różnymi szkoleniami technicznymi. W szczególności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci poznali zasady bezpiecznej obsługi sprzętu, który będą obsługiwać w codziennej pracy.
[Dodana: 2021-07-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://unicomm.tech/
Unicomm
Firma unicomm.tech to przedsiębiorstwo zajmujące się automatyką mieszkaniową. W ofercie firmy znajdują się inteligentne technologie stosowane w mieszkaniach oraz domach oraz montażem w budynku systemu czujników oraz detektorów w jeden system umożliwiający sterowanie wszystkimi zaawansowanymi instalacjami w budynku.
[Dodana: 2021-05-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.akademiaczasupracy.pl/
Akademiaczasupracy - kurs z czasu pracy kierowców
W poszukiwaniu solidnej firmy, zajmującej się organizacją kursów online dla branży transportowej, zgłoś się do Akademii Czasu Pracy. W ofercie naszej firmy znajdują się trzy grupy cenowe produktów tzn. Basic, Standard i Premium, wszystkie obejmują wysokiej jakości webinaria.
[Dodana: 2021-04-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.polexpert.com.pl/
ZUS szkolenia - polexpert.com.pl
BDO Academy to firma audytorsko-konsultingowa, która od wielu lat zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu: rachunkowości, podatków, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu. Szkolenia są prowadzone w formule otwartej lub zamkniętej, co jest indywidualnie uzgadniane z klientami.
[Dodana: 2021-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA