Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: warsztaty Znaleziono : 277 stron

http://www.odcieniekobiecosci.pl
Babski wypad
Babski wypad zorganizowany? Znajdziesz go w ofercie projektu Odcienie Kobiecości prowadzonego przez Martynę Guba. Misją tego miejsca jest pomoc kobietom w odzyskaniu pewności siebie, odkrywaniu swojej kobiecości. Inspirujące warsztaty indywidualne, warsztaty dla grup kobiet a także babski wypad na weekend - zapraszamy!
[Dodana: 2021-04-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://osrodeknowezycie.pl
Leczenie współuzależnienia od alkoholu Kraków - osrodeknowezycie.pl
Specjaliści z ośrodka Nowe Życie w Krakowie zajmują się leczeniem uzależnień. Na terapię zapisać się mogą np. alkoholicy i narkomani. Każdy ma do wyboru sesje grupowe lub indywidualne. Umówić się można na warsztaty np. interpersonalne. Czas leczenia jest określany na podstawie poziomu uzależnienia.
[Dodana: 2021-04-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://zaprojektujbiznes.pl
Zaprojektujbiznes.pl - Model biznesowy
Zaprojektuj Biznes to przebogata oferta narzędzi, które pozwalają zbudować rentowny biznes. Między innymi są to różne karty warsztatowe, kanwy, checklisty i aplikacje. To szansa na to, aby przedsiębiorca stworzył optymalny dla swojej firmy model biznesowy. To najlepsza i najprostsza forma tworzenia modelu dla biznesu.
[Dodana: 2020-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://warsztaty-sukcesu.pl/
animator zabaw - warsztaty-sukcesu.pl
Warsztaty-Sukcesu to firma, która specjalizuje się w organizacji imprez - przede wszystkim dla dzieci, ale także osób dorosłych. Zespół składa się z doświadczonych animatorów zabaw, którzy doskonale potrafią zająć najmłodszych w trakcie trwania wesela lub zorganizować niezapomniane urodziny. Zapewniają świetną zabawę przez wiele godzin!
[Dodana: 2020-01-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://go4robot.pl/
GO4Robot - zajęcia informatyczne dla dzieci
GO4Robot organizuje warsztaty z robotyki dla najmłodszych. Nauka odbywa się poprzez zabawę klockami LEGO EDUCATION. To nowatorskie podejście pozwala oswajać dzieci z najnowszymi technologiami, informatyką i programowaniem. Zajęcia z robotyki uczą kreatywności, komunikacji i wyobraźni przestrzennej.
[Dodana: 2019-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://commplace.pl/
Agencja Commplace - commplace.pl
Przedstawiamy Państwu sprawdzoną agencję PR. Zajmujemy się marketingiem internetowym, naturalnym pozycjonowaniem, czy tworzeniem sklepów internetowych, w pełni zautomatyzowanych pod kątem sprzedaży. Realizujemy warsztaty z zarządzania konfliktami. Proponujemy zmianę wizerunku marek premium, rodzinnych. Stawiamy na nowoczesny marketing.
[Dodana: 2019-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mobilnybarista.pl/
Mobilny Barista
Firma oferuje usługi baristyczne na targi, pokazy, eventy firmowe, jak i również szkolenia kawowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tort-artystyczny.pl/
Kursy cukiernicze
Pracownia tortów artystycznych Petite Pivoine wykonuje torty na zamówienie na różne okazje (chrzciny, urodziny, wesele). W ofercie firmy znajdują się także kursy cukiernicze dla miłośników artystycznych wypieków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ptasie-radio.pl/
Żłobek Niepubliczny w Warszawie Ptasie Radio
Ptasie Radio to niepubliczne żłobki mieszczące się Warszawie (włochy i Bielany). W żłobkach odbywają się zajęcia rozwojowe (umuzykalniające, zajęcia prowadzone metodą E.E. Gordona), warsztaty bębniarskie, sensoplastyka oraz koncerty muzyczne.
[Dodana: 2019-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.wenabox.pl
WenaBox
Najlepsza oferta szkoleniowa w Polsce! W naszej bazie znajdziesz również warsztaty, kursy czy inne wydarzenia organizowane przez prestiżowe ośrodki szkoleniowe.
[Dodana: 2019-03-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://terapia-cialo-ruch.pl/
TWOJA PRZESTRZEŃ terapia ruchem
Choreoterapia, psychoterapia tańcem i ruchem, somatoterapia, szkolenia z umiejętności miękkich i komunikacji, a także warsztaty z rozwoju osobistego jeżeli chcesz stale rozwijać i doskonalić swój umysł i ciało, skorzystaj z naszych usług. Pomożemy Ci zintegrować Twoje ciało, umysł i emocje. Zapraszamy do siedziby w Krakowie.
[Dodana: 2019-01-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://czekajacnacud.pl/
Położna Małgorzata Madej
Każdy wie jak ogromnym wydarzeniem dla każdego rodzica, są narodziny dziecka. W szkole rodzenia Czekając na Cud, przygotujecie się do narodzin Waszego potomka. Specjalnie z myślą o przyszłych rodzicach oferujemy kursy i warsztaty, na których dowiecie się między innymi: udzielania pierwszej pomocy niemowlakom, jak zawiązać chustę, poznacie tajnik
[Dodana: 2018-09-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.justjoga.pl
Szkoła jogi dla początkujących
Szkoła jogi z Krakowa zaprasza na zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych. Oferujemy kursy oraz treningi personalne i warsztaty z jogą. Prowadzimy także szkolenia i wyjazdy. Zapraszamy na zajęcia z jogi w Krakowie!
[Dodana: 2018-06-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dataanalytics.pl/
Analiza danych - dataanalytics.pl
Poszukujesz sprawnego narzędzia analityczno-raportowego? Wybierz Tableau, narzędzie z którego korzystały największe korporacje. Oferujemy Ci wdrożenie oraz przeprowadzenie szkoleń i warsztatów z posługiwania się tym narzędziem. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej http://dataanalytics.pl/.
[Dodana: 2018-06-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://fabrykamisia.pl
Atrakcje dla dzieci Białystok
Sala zabaw dla dzieci Białystok Fabryka Misia jest niezwykłym miejscem, w którym pracuje niejeden Animator Białystok. Oferuje ona różnego typu atrakcje dla dzieci młodszych i nieco starszych. Dzieciaki mogą liczyć na warsztaty plastyczne, zabawę na dużym placu, bale karnawałowe oraz inne Atrakcje dla dzieci Białystok.
[Dodana: 2018-03-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dolinapsarki.pl/
Zajęcia dla szkół - dolinapsarki.pl
Strona internetowa dolinapsarki.pl jest miejscem, które pozwala na zapoznanie się z agroturystycznymi usługami dostępnymi w województwie Świętokrzyskim. Na stronie można sprawdzić między innymi atrakcje turystyczne a także zajęcia dla szkół. Zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi na stronie internetowej!
[Dodana: 2018-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://magdafres.pl/
Izba Coachingu - magdafres.pl
Profesjonalny coaching w Katowicach, zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację na magdafres.pl. odpowiedź nam na pytanie jak się u nas znalazłeś i co chcesz osiągnąć, a my Ci w tym pomożemy. Profesjonalny coaching prowadzony przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy i zachęcamy do pracy nad sobą.
[Dodana: 2017-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.likekonik.pl/
Urodziny dla dzieci Kraków - likekonik.pl
Klubokawiarnia działa na terenie Krakowa gdzie jest w stanie zapewnić doskonale przygotowane warunki do spędzenia czasu przez rodziców oraz dzieci. W klubokawiarni organizowane są miedzy innymi koncerty dla dzieci, warsztaty twórcze, przyjęcia urodzinowe a także wystawy. Zapoznaj się ze szczegółami w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2017-08-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kreatywne-foto-warsztaty.pl
Kurs fotografii Poznań
Chcesz fotografować rośliny, ale nie za bardzo wiesz jak się za to wszystko zabrać? Zapraszam na nas warsztat fotografii przyrodniej. Dowiecie się z niej jak się ustawić żeby zrobić najlepsze zdjęcie. To jednak nie wszystko poznacie również tajniki makrofotografii. Przeniesiecie się w inny świat i co ważne to wszystko będziecie mogli uwiecznić na s
[Dodana: 2017-08-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.revolutionbar.pl/
Warsztaty barmańskie - Revolution Bar
Revolution Bar to grupa profesjonalnych barmanów (najczęściej z międzynarodowym doświadczeniem). Uczestniczymy w imprezach okolicznościowych oraz biznesowych. Zapewniamy serwis koktajli, mobilny bar, prawdziwe show barmańskie dla gości. Prowadzimy również warsztaty barmańskie, gdzie gość wciela się w rolę barmana. Działamy na terenie całego kraju.
[Dodana: 2017-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA